יום שלישי , אוגוסט 16 2022
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 11.5 – 5.5

שבת 5.5

ספורט1 + ספורטHD1

14:20 סטוק – קריסטל פאלאס

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווסט ברומיץ' – טוטנהאם

19:20 אברטון – סאותהמפטון

21:40 יובנטוס – בולוניה

23:45 (קרב מרכזי ב-24:30) דייויד היי – טוני בליו (איגרוף)

05:00 (בין שבת לראשון) גנאדי גולובקין – ואנס מרטירוסיאן (איגרוף)

ספורטHD2

13:10 נורבגיה – לטביה (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי פרנקפורט – המבורג

18:55 מילאן – ורונה

21:10 צ'כיה – סלובקיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

24:55 סאו פאולו – אתלטיקו מיניירו (ברזילראו)

ספורטHD3

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – שנגחאי שנואה

16:25 לוקומוטיב מוסקבה – זניט (משחק אליפות)

19:25 סלביה פראג – ויקטוריה פלזן (משחק אליפות)

23:40 טאז'רס – הוראקאן

ספורטHD4

12:55 פנרבחצ'ה – בשיקטאש (סל טורקי)

17:45 (18:00 K.O) הפועל חיפה – בני יהודה

20:00 (20:15 K.O) בני סכנין – מכבי חיפה

22:25 ספורטינג ליסבון – בנפיקה ליסבון

24:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1

 

ראשון 6.5

ספורט1 + ספורטHD1

15:20 מנצ'סטר סיטי – האדרספילד

18:15 צ'לסי – ליברפול

22:10 פורטו – פיירנסה (משחק אליפות)

24:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1

ספורטHD2

13:25 פואנלבראדה – ולנסיה (סל ספרדי)

15:55 לאציו – אטאלנטה

18:20 ארסנל – ברנלי (משחק הבית האחרון של ונגר)

21:55 פלמנגו – אינטרנסיונל (ברזילראו)

24:55 גרמיו – סאנטוס (ברזילראו)

ספורטHD3

15:25 קלאב ברוז' (רפאלוב) – אנדרלכט (סייף, משולב)

16:25 סנדהאוזן – נירנברג

18:55 גמר ליגת האלופות בכדורעף (נשים)

21:30 מירוץ נאסקר אוסטין

ספורטHD4

14:25 קארדיף – רדינג משולב עם ברמינגהאם – פולהאם (מחזור אחרון בצ'מפיונשיפ)

16:30 (החל ב 16:15) גמר הגביע הגרמני (כדוריד)

19:50 (20:00 K.O) מכבי פ"ת – מ.ס. אשדוד

23:40 בוקה ג'וניורס – אוניון

01:55 (בין ראשון לשני) אסטודיאנטס – ראסינג

 

שני  7.5

ספורט1 + ספורטHD1

16:55 אנגליה – איטליה,  אליפות אירופה עד גיל 17

20:00 לקראת מכבי ת"א – מכבי נתניה

20:25 (20:30 K.O) מכבי ת"א – מכבי נתניה

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

13:00 (עד 19:00) טורניר מדריד, טניס

21:00 (עד 24:30) טורניר מדריד, טניס

ספורטHD3

17:10 בלארוס – רוסיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:10 קנדה – דנמרק  (אליפות העולם בהוקי קרח)

03:10 (בין שני לשלישי) קולון – ריבר פלייט

 

שלישי 8.5

ספורט1 + ספורטHD1

13:00 (עד 23:00) טורניר מדריד, טניס

ספורטHD2

17:10 אוסטריה – סלובקיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:35 סוונזי – סאותהמפטון

ספורטHD3

18:25 סקאריה – פנרבחצ'ה (סל טורקי)

20:55 הולנד – ספרד,  אליפות אירופה עד גיל 17

ספורטHD4

21:55 לה הרבייה – פ.ס.ז'. (גמר הגביע הצרפתי)

 

רביעי 9.5

ספורט1 + ספורטHD1

13:00 (עד 21:00) טורניר מדריד, טניס

21:35 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – האדרספילד

ספורטHD2

17:10 שוייץ – בלארוס (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:50 מנצ'סטר סיטי – ברייטון (כיאל וחמד)

ספורטHD3

18:25 ישילגירסון – דארושפקה (סל טורקי)

21:50 טוטנהאם – ניוקאסל

ספורטHD4

21:50 יובנטוס – מילאן (גמר הגביע האיטלקי)

 

חמישי 10.5

ספורט1 + ספורטHD1

13:00 (עד 23:00) שמינית גמר טורניר מדריד, טניס

ספורטHD2

15:25 אנדרלכט (סייף) – סטנדארד ליאז'

18:55 שרלרואה – קלאב ברוז' (רפאלוב)

21:35 ווסטהאם – מנצ'סטר יונייטד

ספורטHD3

19:55 ריין נקר לוון – מגדבורג (כדוריד גרמני)

21:40 חצי גמר 1 (פלייאוף ליג 1)

ספורטHD4

17:10 ארה"ב – לטביה (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:55 שוייץ – אנגליה,  אליפות אירופה עד גיל 17

 

שישי 11.5

ספורט1 + ספורטHD1

14:00 (עד 18:00) 1+2 רבעי גמר טורניר מדריד, טניס

18:00 (עד 23:00) 3+4 רבעי גמר טורניר מדריד, טניס

ספורטHD2

14:30 בייג'ין גואן – גואנגז'ו R&F (זהבי)

17:10 צרפת – אוסטריה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:40 חצי גמר פלייאוף הצ'מפיונשיפ

03:55 (בין שישי לשבת) טריאתלון נשים יוקוהמה

ספורטHD3

20:55 ספרד – גרמניה, אליפות אירופה עד גיל 17

 

ספורטHD4

19:55 פנאתינייקוס – א.א.ק. אתונה (סל יווני)

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.