יום שישי , אוקטובר 19 2018
Home / טלויזיה / הזדמנות אחרונה לאהבה
ד"ר צחי בן ציון, הזדמנות אחרונה לאהבה, באדיבות רשת 13

הזדמנות אחרונה לאהבה

לפעמים נדמה שאין מוצא לאהבה… אבל תמיד יש תקווה

"הזדמנות אחרונה לאהבה"  דוקו ריאליטי חדש ב"רשת 13"

זוגות שנמצאים רגע לפני גירושים בהזדמנות אחרונה להציל את הנישואים שלהם

בהובלת ד"ר צחי בן ציון – פסיכיאטר ומטפל זוגי ומיני

יוצרת הסדרה: אורנה בן דור

החל מיום שני ה 14 במאי ב"רשת 13"

 

הזדמנות אחרונה לאהבה" דוקו ראליטי חדש ב"רשת 13" שמטרתו לתת לזוגות העומדים בפני גירושין הזדמנות אחרונה להציל את נישואיהם. את התכנית מלווה ומנחה ד"ר צחי בן ציון, פסיכיאטר, יועץ זוגיות ומיניות, יחד עם היוצרת אורנה בן דור וצוות התכנית.

לעיתים גירושים הם פתרון לזוגיות שהאהבה בה מתה, אבל הרבה פעמים שווה לעשות ניסיון אחרון שמלווה על ידי איש מקצוע כדי לראות את התמונה המלאה ולבדוק אם אפשר להציל את האהבה.

במרכז כל פרק נמצא זוג שעומד בפני גירושים אבל מוכן להילחם בפעם האחרונה על מנת להציל את נישואיו. הזוג ינסה לפתור את המשבר בעזרת ד"ר בן ציון, כשהמציאות ההרסנית בבית, משמשת רק כקרש קפיצה להבנה ולתיקון  כל מה שהתקלקל בדרך. התהליך בנוי מפגישות יעוץ המניעות לפעולה ולשינוי. בסיומו, על בני הזוג לקבל החלטה מכרעת בנוגע להמשך דרכם המשותפת.

"הזדמנות אחרונה לאהבה" מציעה לזוגות העומדים בפני גירושים להיכנס לתא לחץ שבו יש סיכוי שיצילו את הנישואים שלהם, ואם יחליטו בסופו של תהליך להתגרש בכל זאת, הם ימצאו את הדרך הנכונה והאנושית להתגרש מתוך כבוד הדדי.

דר' צחי בן ציון, פסיכיאטר ומטפל זוגי ומיני, בונה יחד עם כל זוג מתווה המתאים רק לו, תפור לפי מידותיו ועל פי מצוקותיו, ובו תחנות שנועדו לפקוח את עיניו ולהציע פתרון לכל בעיה.

הפקה: אנדמול שיין ישראל

 

בדוק גם

אסתר רדא תגיש את THE FOUR

  אסתר רדא תנחה את ריאליטי המוסיקה החדש והמסקרן של "רשת 13" -THE FOUR   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.