יום שני , ינואר 27 2020
Home / טלויזיה / יוני 2018 בערוץ הבריאות

יוני 2018 בערוץ הבריאות

New Image

ערוץ הבריאות: אפיק 29 ב-yes וערוץ 39 ב-HOT

 

מוות באור הזרקורים 2 עונה חדשה!

ימי ראשון, החל מ-17 ביוני בשעה 22:00

הפתולוג מייקל האנטר שב בעונה חדשה שגם בה יחקור את מקרי המוות המסתוריים של סלבס וישים קץ לספקולציות האופפות אותם. בין גיבורי התרבות שייבחנו העונה: המוזיקאי קורט קוביין, מייסד אפל סטיב ג'ובס, הזמר פרינס, השחקן פטריק סוייזי, המוזיקאית ג'ניס ג'ופלין ואחרים.

 

דוקו מהחיים

רצועת דוקו-בריאות חדשה המציגה סיפורים אישיים מהחיים

 

לצאת מהארון סרט חדש

יום שלישי, ה-5 ביוני בשעה 22:00

שני צעירים בריטים, אוון בן ה-19 ורוס בן ה-18, מתעדים את יציאתם מן הארון בפני הוריהם. השניים יצלמו את עצמם לפני הרגע המכריע ויספרו על התהליכים שהובילו אליו, החששות והפחדים, כמו גם את סצינת הווידוי הדרמטית והשלכותיה.

צעירים עם טורט סרט חדש

יום שלישי, ה-12 ביוני בשעה 22:00

דיוקן נוגע ללב של רורי, נער בן בריטי בן 12 המתמודד עם תסמונת טורט. הסרט ילווה אותו עם מעברו לחטיבת ביניים והתפרצותה של ההפרעה. למזלו של רורי, הוא מוקף בסביבה תומכת המונה אנשי מקצוע מיומנים ומטפלים הסובלים בעצמם מאותה התסמונת.


 

המומחים לגנטיקה סרט חדש

יום שלישי, ה-19 ביוני בשעה 22:00

מדי שנה נולדים כמיליון תינוקות עם מחלות תורשתיות, רבות מהן רציניות, חלקן אף קטלניות. המאבק במחלות מנוהל כיום בידי אליטה של חלוצים – המומחים לגנטיקה. הסרט יבחן את המתרחש בחזית שדה הקרב המדעי, לצד ראיונות אינטימים עם יחידים ומשפחות המתמודדות עם ליקויים גנטים.

 

בית ספר למגמגמים  סרט חדש

יום שלישי, ה-26 ביוני בשעה 22:00

מסעם המרגש של שישה אנשים השואפים להשיג שליטה על גמגומם. נהג משאית, רוקחת, צלמת מקצועית ושני ילדי בית ספר מצטרפים ל"תכנית מקגווייר" – טיפול חדשני המנוהל בידי מגמגמים לשעבר ומטרתו: ריפוי מוחלט תוך ארבעה ימים בלבד. הטיפול האינטנסיבי עושה שימוש בטכניקות פיזיות ופסיכולוגיות ואינו מיועד לרכי הלבב.

 

Check Also

סטוקהולם

  סטוקהולם     בכורה ארצית – רק ב-yes 25.1 | בספריית yes VOD 24/7 30.1 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.