יום שלישי , אוגוסט 11 2020

יוני 2018 בערוץ החיים הטובים

New Image

ערוץ החיים הטובים: אפיק 31 ב- yesוערוץ 37 ב-HOT

 

מדירה לטירה 4 עונה חדשה!

ימי רביעי, החל מ-13 ביוני בשעה 22:50

דיק ואיינג'ל סטרוברידג' ממשיכים בפרוייקט שיקום הטירה הצרפתית. במהלך העונה הנוכחית ייערך הזוג לקיץ גדוש בחתונות ובאירועי קולינריים, תיקון הגן רחב הידיים והאורוות, וניצול זמן הקציר להכנת משקאות אלכוהוליים וריבות מאפרסקים.

 

אינסטה-ביוטי
רצועת דוקו חדשה על מודל היופי בעידן האינסטגרם

 

גוף האינסטגרם המושלם שלי  סרט חדש

יום ראשון, ה-3 ביוני בשעה 22:50

דור שלם של נשים צעירות ניצב בפני סטנדרטים של יופי בלתי אפשרי ולעיתים אף גרוטסקי. הסרט יעקוב אחר ניסיונן להשתלב בעולם של מדיות חברתיות המשווקות, במטח בלתי פוסק, דימויי גוף בלתי אפשריים.

 

להיראות כמו מפורסם  סרט חדש

יום ראשון, ה-10 ביוני בשעה 22:50

תיעוד מצמרר ומסמר שיער של צעירים המוכנים להשחית פניהם כדי להידמות לידוען האהוב עליהם. אנו נפגוש, בין היתר, את רודריגו שעבר ניתוחים רבים כדי להיראות כמו בובת קן אנושית; קרוליין אנדרסון המשפצת את פניה כדי להיראות כמו פמלה אנדרסון; וג'ורדן המיישם על בשרו את שלל ניתוחיה של קים קרדאשיאן.

 

עלייתן של בובות האינסטגרם סרט חדש

יום ראשון, ה-17 ביוני בשעה 22:50

מה קורה כאשר השאיפה להיראות כמו תמונת אינסטגרם אנושית מעבירה אותך על דעתך? הסרט יבחן את האובססיה העכשווית דרך סיפורי הקיצון של כמה צעירים, ביניהם: ריאן, שבזבז יותר מ-40,000 פאונד על המלתחה שלו, אבל זה כלום לעומת התמכרותו לזריקות שיזוף; ליזה, העושה הכל כדי להידמות לנשים שונות מהרשתות החברתיות; ובריג'יט שפיסלה את גופה לכדי הסלפי המושלם

 

מיס לבנון סרט חדש

יום ראשון, ה-24 ביוני בשעה 22:50

הסרט עוקב אחר טקס תחרות היופי מיס לבנון שהתקיים בסידני, אוסטרליה ב-2017. אנו ניחשף לתקוות, החלומות, ההפסדים והניצחונות, ונלווה את מסעה של זוכת הטקס ב-2016 אל עבר התואר המיוחל בתחרות היופי של לבנון ב-2017.

 

Check Also

וידאו: טיזר ראשון ל”כבודו” האמריקאית!

בריאן קרנסטון במקום יורם חטב! הנה הטיזר הראשון לגירסה המדוברת של “שואוטיים” ל”כבודו” של yes …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.