יום שישי , אוקטובר 19 2018
Home / טלויזיה / עונה חדשה ל"משחקי השף"
משחקי השף עונה 3, צילום: מיכה לובטון

עונה חדשה ל"משחקי השף"


 

"משחקי השף" חוזרת לעונה שלישית

טובה יותר, תחרותית יותר וטעימה יותר

השפים אסף גרניט, מושיק רוט ויוסי שטרית שהצטרף לראשונה העונה

"משחקי השף", בהנחיית מירי בוהדנה

החל מיום שלישי ה15 במאי, 21:00 ב"רשת 13"

 

"משחקי השף"-  ריאליטי הבישול המקורי של "רשת 13" חוזרת לעונה חדשה, טעימה ומרגשת עם השפים המובילים שממשיכים לכבוש את עולם הקולינריה בארץ ובעולם. לאחר ציפייה ארוכה העונה השלישית של "משחקי השף" בהנחייתה של מירי בוהדנה תעלה לאוויר והפעם עם שף חדש – יוסי שטרית.

בעונה החדשה יש שינוי מרענן בצוות השופטים:  אל שני השפים הוותיקים- שף אסף גרניט (שבשנה האחרונה פתח עוד שתי מסעדות באירופה "ברברי" בלונדון ו"בלאגן" בפריז ונבחר ב-2017 לשף הזר הטוב ביותר בצרפת) ושף מושיק רוט (אשר גם השנה שמר על שני כוכבי המישלן שלו במסעדה המדוברת באמסטרדם, ופתח רשת מסעדות מצליחה בארץ). יצטרף השף המוערך והמצליח- שף יוסי שטרית שבניצוחו שתי מסעדות מובילות- ה"משייה" ו"הקיצ'ן מרקט"- שנבחרה השנה למסעדה הטובה ביותר במזרח התיכון.

בעונה החדשה של "משחקי השף", בשלב האודישנים, לשפים תהיה אפשרות להעניק "הזדמנות שניה" למתמודדים שהם מתלבטים לגבי המנות שלהם. במקרה של התלבטות, לאחר טעימת המנה, יוכלו השפים לשלוח את המתמודד חזרה לעמדת הבישול להכין מנה נוספת, ההזדמנות הנוספת תעניק סיכוי למתמודד אשר השפים זיהו במנה שלו פוטנציאל לא ממומש. כאשר ישלחו השפים את המתמודד להזדמנות נוספת הם ייעשו זאת מבלי לדעת דבר על המתמודד ואך ורק על סמך הטעימה העיוורת.

אלפי מתמודדים מרחבי הארץ והעולם ניסו להתקבל לעונה השלישית של "משחקי השף",  כולם בעלי חלום קולינארי משותף- לעבוד לצדם של השפים אסף גרניט, מושיק רוט ויוסי שיטרית, ללמוד ולקבל מהם כלים להצלחה. בכולם פועם הרצון להיות המנצח הגדול של "משחקי השף".

בין המתמודדים השנה אפשר למצוא מסעדנים, שפים של מסעדות מובילות, יועצים קולינריים, טבחים של מסעדות ואולמות אירועים, בוגרי בתי ספר גבוהים לקולינריה בארץ ובעולם, בעלים של קייטרינג, בעל דוכן שווארמה, בעל דוכן פלאפל בדנמרק, קצב, בחורה יפנית שמעבירה סדנאות אוכל, אדם שמבשל באוטו ואפילו את הסלברטי שף הראשון בישראל! אבל בשלב האודישנים לא משנה מי אתה, ולא הניסיון והרקע ממנו אתה בא, כי בטעימה העיוורת של "משחקי השף" – רק הטעם קובע!

29 המתמודדים שיעברו את שלב הטעימה העיוורת יכנסו למחנה האימונים. בשלב מחנה האימונים השפים ידחפו את המתמודדים עד הקצה כדי להחליט למי מהם יש את הכישרון , הרצון והיכולת להמשיך הלאה ולהיות חלק מהנבחרות. רק 18 מתמודדים יבחרו לנבחרות.  

בשלב הקרבות התחרות תעלה מדרגה עם אתגרים קולינאריים מעניינים ומשימות קבוצתיות ואישיות שלא יפסיקו להפתיע את השפים והמתמודדים.

בוגרי העונה הראשונה ממשיכים את צעדיהם בעולם הקולינריה חלקם פתחו מסעדות או הפכו לשפים במסעדות קיימות ברחבי הארץ, חלקם הוציאו ספרי בישול והקימו סדנאות בישול ואחרים מנהלים חברות קייטרינג והיו מועמדים ואף זכו בפרסים קולינאריים.

התכנית מעוררת עניין בשווקי הטלוויזיה בעולם, ונמכרה עד כה לגרמניה ורומניה.

 

עורך ראשי: רועי עוז

מפיקה ראשית: הילה רוסין

הפקה: אנדמול


 

בדוק גם

אסתר רדא תגיש את THE FOUR

  אסתר רדא תנחה את ריאליטי המוסיקה החדש והמסקרן של "רשת 13" -THE FOUR   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.