יום שלישי , אוגוסט 16 2022
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 20.4 – 14.4


 

שבת 14.4

ספורט1 + ספורט1HD

10:25 טיאנג'ין טדה – גואנגז'ו R&F (זהבי)  

14:20 סאותהמפטון – צ'לסי

16:50 חגיגה אנגלית על גבי קריסטל פאלאס – ברייטון (כיאל וחמד)

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 ליברפול – בורנמות

21:30 טוטנהאם – מנצ'סטר סיטי

ספורטHD2

14:30 שאנדונג לוננג – דלִיֵין ייפאנג

16:55 מידלסברו – בריסטול סיטי (צ'מפיונשיפ)

19:20 באיירן מינכן – מנשנגלאדבך

21:25 סטנדארד ליאז' – גנט

23:30 פורמולה E, רומא (ראשוני מ – 17:00)      

01:55 (בין שבת לראשון) דפנסה אי חוסטיסיה – ראסינג

ספורטHD3

13:55 דינאמו דרזדן – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי הופנהיים – המבורג

18:30 (18:45 K.O) בני יהודה – מכבי נתניה  

21:25 ריין נקר לוון – וצלאר (כדוריד גרמני)

24:55 ויטוריה – פלמנגו (מחזור ראשון בברזילראו)

ספורטHD4

13:55 דינאמו מוסקבה – לוקומוטיב מוסקבה

17:45 (18:00 K.O) הפועל עכו – מ.ס. אשדוד  

20:10 (20:30 K.O) מכבי חיפה – הפועל אשקלון  

24:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

   

ראשון 15.4

ספורט1 + ספורט1HD

15:20 ניוקאסל – ארסנל

17:50 מנצ'סטר יונייטד – ווסט ברומיץ'

20:00 לקראת הפועל ב"ש – הפועל חיפה

20:25 (20:30 K.O) הפועל ב"ש – הפועל חיפה

23:40 ריבר פלייט – רוסאריו

ספורטHD2

13:25 באסקוניה – טנריפה (סל ספרדי)

15:25 פיינורד – אוטרכט

17:40 פ.ס.וו. איינדהובן  – איאקס (משחק אליפות)

19:55 בנפיקה – פורטו

21:55 קורינתיאנס – פלומיננסה (מחזור ראשון בברזילראו)

01:55 אינדפנדיינטה – בוקה ג'וניורס

ספורטHD3

14:25 אינגולשטאט (כהן) – נירנברג (בונדסליגה 2)

16:20 שאלקה – דורטמונד

18:55 אנדרלכט (סייף) – קלאב ברוז' (רפאלוב) עם פריצות לויקטוריה פלזן – ספרטה פראג (בן חיים)

21:00 נאסקר בריסטול

24:55 אתלטיקו פראנאנסה – שאפקואנסה (ברזילראו)

ספורטHD4

13:25 פיורנטינה – ספאל

15:55 מילאן – נאפולי  

18:55 יובנטוס – סמפדוריה

21:40 לאציו – רומא

24:30 הגול כלול, סיכום סוף השבוע בספורט 1

שני  16.4

ספורט1 + ספורט1HD

12:00 (עד 20:00) טורניר מונטה קרלו, טניס

21:50 ווסטהאם – סטוק

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

24:55 (בין שני לשלישי)  ניולס – טאז'רס

03:10 (בין שני לשלישי) ולס סארספילד – סן לורנסו

ספורטHD3

21:20 מיינץ – פרייבורג


 

שלישי 17.4 – ערב יום הזיכרון

 

רביעי 18.4 – ערב יום העצמאות

ספורט1 + ספורט1HD

19:45 ברייטון – טוטנהאם (ראשוני מ – 17.4)

21:35 בורנמות – מנצ'סטר יונייטד

ספורטHD2

19:55 פלנסבורג – מונפלייה (רבע גמר ליגת האלופות בכדוריד)

22:00 קון – פ.ס.ז'. (חצי גמר הגביע הצרפתי)

24:00 (עד 08:00) טורניר מונטה קרלו, טניס (ראשוני מ – 12:00)

ספורטHD3

19:45 לברקוזן – באיירן מינכן (חצי גמר הגביע הגרמני,ראשוני מ – 17.4)

21:35 שאלקה – פרנקפורט (חצי גמר הגביע הגרמני)

23:45 סטנדארד ליאז' – אנדרלכט (סייף) (ראשוני מ – 21:25)

 

ספורטHD4

19:25 צסק"א מוסקבה (נאתכו) – אמקר

21:40 רומא – גנואה עם פריצות לפיורנטינה – לאציו

24:00 אינטר – קליארי (ראשוני מ – 17.4)

 

חמישי 19.4 – יום העצמאות

ספורט1 + ספורט1HD

12:00 (עד 20:00) טורניר מונטה קרלו, טניס

21:35 ברנלי – צ'לסי עם פריצות ללסטר – סאותהמפטון

ספורטHD2

21:40 בלקבורן – פיטרבורו (ליג 1)

ספורטHD3

19:55 האנובר – ריין נקר לוון (כדוריד גרמני)  

21:40 איאקס – ונלו

ספורטHD4

21:25 קלאב ברוז' (רפאלוב) – שרלרואה


 

שישי 20.4

ספורט1 + ספורט1HD

12:00 (עד 16:30) 1+2 רבעי גמר מונטה קרלו, טניס

16:30 (עד 20:00) 3+4 רבעי גמר טורניר מונטה קרלו, טניס

21:40 מילוול – פולהאם (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD2

16:30 בארסה TV

19:25 גרויתר פורת – בוכום (בונדסליגה 2)

21:25 מנשנגלאדבך – וולפסבורג

ספורטHD3

21:10 ספרטה פראג (בן חיים) – יאבלונץ  

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.