יום שלישי , אוגוסט 16 2022
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 4.5 – 28.4

 

שבת 28.4

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 ליברפול – סטוק

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ניוקאסל-ווסט ברומיץ'

19:20 סוונזי – צ'לסי

21:40 אינטר – יובנטוס

24:00 פורמולה E, פאריס (ראשוני מ – 17:00)

04:00 (בין שבת לראשון) דניאל ג'ייקובס – מאצ'יי סולנסקי (איגרוף)

ספורטHD2

12:55 בשיקטאש – קרשיאקה (סל טורקי)

16:20 באיירן מינכן – פרנקפורט (טוואטחה)

19:20 לברקוזן – שטוטגרט

21:55 בוטפוגו – גרמיו (ברזילראו)

 

ספורטHD3

13:55 דינאמו דרזדן – דיסלדורף (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי וולפסבורג

18:55 רומא – קייבו (משולב)

20:15 בנפיקה – טונדלה (משולב)

ספורטHD4

14:30 גואנגז'ו אברגראנדה – ג'יאנגסו סונינג (שדר אנגלי)

17:45 (18:00 K.O) מכבי חיפה – הפועל ק"ש עם פריצות להפועל עכו-מכבי פ"ת (17:45)

20:15 (20:30 K.O) בני יהודה ת"א-הפועל ב"ש

24:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1

 

ראשון 29.4

ספורט1 + ספורט1HD

12:55 טרבזונספור – דארושפקה (בלאט, סל טורקי)

16:05 ווסטהאם – מנצ'סטר סיטי

18:15 מנצ'סטר יונייטד – ארסנל

20:30 לקראת הפועל חיפה – מכבי ת"א

20:55 (21:00 K.O) הפועל חיפה – מכבי ת"א

ספורטHD2

15:55 בולוניה – מילאן

18:55 פיורנטינה – נאפולי

21:25 גנט – סטנדארד ליאז'

01:55 (בין שבת לראשון) ראסינג – ארסנל

ספורטHD3

14:25 אינגולשטאט (כהן) – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2)

16:55 חימנסיה דה לה פלאטה – בוקה ג'וניורס

18:50 ורדר ברמן – דורטמונד עם פריצות לאנדרלכט (סייף) – שרלרואה

21:00 מירוץ נאסקר, לינקולן

24:55 אינטרנסיונל – קרוזיירו (ברזילראו)

ספורטHD4

14:30 צ'ונגצ'ינג- גואנגז'ו R&F (זהבי)

16:25 זניט – צסק"א מוסקבה (נאתכו)

19:10 (19:30 KO) מ.ס. אשדוד – הפועל אשקלון

21:55 פלומיננסה – סאו פאולו (ברזילראו)

24:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1

 

שני  30.4

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 קרסנודאר – לוקומוטיב מוסקבה

21:50 טוטנהאם – ווטפורד

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:25 נירנברג – בראונשוויג (בונדסליגה 2)

24:55 אוניון – טאז'רס

 

 

שלישי 1.5

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 סקנתורפ – פלימות (ליג 1, קרב על כרטיס לפלייאוף עלייה)

 

רביעי 2.5

ספורט1 + ספורט1HD

ליברטדורס?

 

חמישי 3.5

ספורט1 + ספורט1HD

21:55 אתלטיקו מדריד – ארסנל (חצי גמר הליגה האירופית, גומלין)

ספורטHD2

21:55 רד בול זלצבורג (דאבור) – מארסיי (חצי גמר הליגה האירופית, גומלין)

 

שישי 4.5

ספורט1 + ספורט1HD

16:30 בארסה TV

19:00 דיימונד ליג, דוחא

21:50 ברייטון (כיאל וחמד) – מנצ'סטר יונייטד

ספורטHD2

17:10 ארה"ב – קנדה (אליפות העולם בהוקי קרח)

ספורטHD3

21:10 שבדיה– בלארוס (אליפות העולם בהוקי קרח)


 

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.