יום שלישי , אוגוסט 16 2022
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע:  27.4 – 21.4

 

שבת 21.4

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – שאנדונג לוננג

16:50 ווטפורד – קריסטל פאלאס עם פריצות לאיפסוויץ' – אסטון וילה (צ'מפיונשיפ)    

19:05 מנצ'סטר יונייטד – טוטנהאם, חצי גמר הגביע האנגלי

22:20 סביליה – ברצלונה, גמר הגביע הספרדי

ספורטHD2

14:30 חצאי גמר מונטה קרלו, טניס

19:25 קיילצה – פ.ס.ז'. (רבע גמר אלופות בכדוריד)

21:40 מילאן – בנוונטו

24:00 הגול כלול, סיכום היום בספורט 1

24:55 פלמנגו – אמריקה מיניירו (ברזילראו)

ספורטHD3

14:20 ווסט ברומיץ' – ליברפול

16:25 חגיגה גרמנית על גבי האנובר – באיירן מינכן

19:20 דורטמונד – לברקוזן

21:40 קארדיף – נוטינגהאם פורסט (צ'מפיונשיפ)

23:40 באנפילד – גודוי קרוס

01:55 (בין שבת לראשון) סן לורנסו – צ'קאריטה

ספורטHD4

15:55 ספאל – רומא

17:50 (18:00 k.o) מכבי פ"ת – מכבי חיפה

20:10 (20:30 k.o) מכבי ת"א – בני יהודה (עם פריצות להפועל אשקלון – הפועל עכו, 20:00)   

22:45 (החל ב- 22:30) אשטוריל – בנפיקה  

01:30 (בין שבת לראשון) מירוץ נאסקר, ריצ'מונד

 

ראשון 22.4

ספורט1 + ספורט1HD

14:25 פורטונה דיסלדורף – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

16:50 צ'לסי – סאותהמפטון, חצי גמר הגביע האנגלי

20:00 לקראת מכבי נתניה – הפועל ב"ש

20:25 (20:30 K.O ) מכבי נתניה – הפועל ב"ש

24:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1

ספורטHD2

13:25 ריאל בטיס – גראן קנאריה (מקל, סל ספרדי)

15:20 ארסנל – ווסטהאם עם פריצות לסטוק – ברנלי

18:20 מנצ'סטר סיטי – סוונזי

21:40 יובנטוס – נאפולי

24:55 גרמיו – אתלטיקו פראנאנסה (ברזילראו)

ספורטHD3

15:30 גמר טורניר מונטה קרלו, טניס

18:50 קלן – שאלקה עם פריצות לקלאב ברוז' (רפאלוב) – סטנדארד ליאז'

21:55 פלמיירס – אינטרנסיונל (ברזילראו)

ספורטHD4

15:55 לאציו – סמפדוריה

17:55 קיל – ורדאר (רבע גמר אלופות בכדוריד)

19:55 נאנט – סקיירן (רבע גמר אלופות בכדוריד)

23:40 ארסנל – ריבר פלייט

01:55 (בין ראשון לשני) בוקה ג'וניורס – ניולס

 

שני  23.4

ספורט1 + ספורט1HD

21:50 אברטון – ניוקאסל

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:25 הולשטיין קיל – נירנברג (בונדסליגה 2)

ספורטHD3

21:55 פורטו – ויטוריה סטובאל

ספורטHD4

19:45 (20:00 K.O) הפועל רעננה – מ.ס. אשדוד

 

שלישי 24.4

 

רביעי 25.4

 

חמישי 26.4

ספורט1 + ספורט1HD

21:55 ארסנל – אתלטיקו מדריד (חצי גמר הליגה האירופית)

ספורטHD2

21:55 מארסיי – רד בול זלצבורג (דאבור, חצי גמר הליגה האירופית)

ספורטHD3

19:55 לייפציג – קיל (כדוריד גרמני)

 

שישי 27.4

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 ארמיניה בילפלד – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2)

21:25 הופנהיים – האנובר

ספורטHD2

21:40 פולהאם – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

21:25 גנק – קלאב ברוז' (רפאלוב)

 

 

יש לבדוק גם

חדשות טלוויזיה: הסדרה הבאה של יוצר "שובר" ו"סול"

תעשיית הטלוויזיה האמריקנית במתח.   מה הפרויקט הבא של וינס גיליגן?   היוצר המוכשר שהגה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.