יום רביעי , ינואר 29 2020
Home / טלויזיה / מאי בערוץ לייפטיים

מאי בערוץ לייפטיים

היילייטס מאי Lifetime

 

הארי ומייגן: סיפור אהבה מלכותי / Harry & Meghan: A Royal Romance

17 במאי, יום חמישי ב-22:00, סרט בבכורה טלוויזיונית!

C:\Users\neshemm\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Harry&Meghan_FB_17MAYPremiere_FIN.JPG

יומיים לפני החתונה המלכותית של הנסיך הארי וארוסתו השחקנית מייגן מרקל, ערוץ Lifetime גאה להציג בבכורה בלעדית את הסרט "הארי ומייגן: סיפור אהבה מלכותי".

הסרט הרומנטי עוקב אחר הרומן בין השניים, החל מהרגע שבו הכירו בפגישה עיוורת, שאורגנה על ידי החברים שלהם, דרך החיזור הראשוני שהתנהל בסודי סודות מבלי שאף אחד ידע על כך, תשומת הלב האינטנסיבית שליוותה את הזוג בכל צעד ועד לאירוסים המיוחלים ששינו את חייה של השחקנית האמריקאית הגרושה. הזוג נאלץ להתמודד עם עבר סוער, שכולל את מותה הטראגי של אמו דיאנה והמורשת הבין-גזעית של מייגן, אך נסיבות חייהם הם אלה שהובילו אותם ליצור את הקשר המיוחד עד לרומן מלכותי מהאגדות.

עם: מורי פרייזר, פריזה פיץ-הנלי (ג'סיקה ג'ונס). ארה"ב, 2018.

 

מיד לאחר מכן נשדר את הספיישל:

הארי ומייגן: מורדים מלכותיים / Harry & Meghan: Royal Rebels בכורה טלוויזיונית!

בואו לגלות את 10 העובדות הכי מפתיעות, מדהימות וביזאריות על חתונות מלכותיות. כולל ראיונות עם מומחים לענייני המלוכה, סיפורים בלעדיים מאנשי צוות לשעבר בארמון המלוכה וצילומים מהארכיון.

 

המרוץ לאהבה / Love At First Flight

החל מ-16 במאי, ימי רביעי, ב- 22:45 סדרה חדשה בבכורה!

C:\Users\neshemm\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Love_at_First_Flight_FB_16MAY.JPG

אין כמו טיול משותף לבחון את טיבה של מערכת יחסים, הסדרה החדשה "המרוץ לאהבה" לוקחת את זה צעד אחד קדימה. הסדרה משדכת בין ארבעה זוגות שמעולם לא נפגשו לפני כן, ושולחת אותם למסע רומנטי ומלא לחצים ברחבי ארצות הברית, עם הסיכוי להתחתן בשדה התעופה מיד לאחר נחיתת המטוס האחרון.

הם נפגשים לראשונה בניו יורק ויוצאים למסע של 30 ימים ברחבי ארה"ב. תוך כדי התקדמות לעבר היעד הסופי בלוס אנג'לס, נבחנת מידת ההתאמה שלהם דרך ההתמודדות עם המתחים הבלתי צפויים של המסע, וגם על ידי סדרה של אתגרים ומשימות המותאמים לכל זוג באופן אישי.

זה קורה בסרטים, שני זרים נפגשים באופן בלתי צפוי ומיוחד ואז נקלעים לרצף של סיטואציות בלתי צפויות וקומיות, שגורמים לשניים להתאהב. הסדרה הזו שואלת האם אפשר לייצר סיטואציות כאלו לחבורה של שמונה אנשים שראויים לכך. ארבעת הזוגות משודכים על ידי שדכנית מקצועית, ונפגשים לראשונה לפני האתגר הראשון שלהם יחד. הם נזרקים יחד לתוך מצב לא צפוי, מלא לחץ, שיכול להפוך גם את האדם הסבלני ביותר למפלצת.

במילותיו של ביל מורי: אם מערכת היחסים שלכם יכולה לשרוד את הניסיון הראשון בטיול משותף, אתם צריכים להתחתן. וזה בדיוק מה שהתכנית הזו מנסה לעשות, לאפשר לכל זוג לבחון את מידת ההתאמה ביניהם ואת הפוטנציאל של מערכת היחסים שלהם בזמן מוגבל מפוצץ במצבים ייחודיים, לחוצים, פיזיים וקומיים.

אם הכל ילך כשורה והזוגות יצליחו גם להתאהב אחד בשני,  הם יגיעו יחדיו אל עבר היעד האחרון – אל החופה שבשדה התעופה.


 

סרטי המקור של Lifetime בבכורה טלוויזיונית

 

אינסטינקט אימהי / Maternal Instinct

3 במאי  יום חמישי ב-22:00, בכורה טלוויזיונית!

סרט מבית Lifetime. אישה ובתה בת העשרה עדות לרצח, אך הרוצח יורה גם באימא. הנערה מסתתרת בביתה של שוטרת, והשתיים מתקרבות בזמן שהשוטרת שומרת עליה מפני הרוצח שמחפש  אותה.

עם: לורה מנל (האיש במצודה הרמה), קרין קונובל, מרקוס רוסנר (UnREAL). ארה"ב, 2017.


 

הגבר הלא נכון / Wrong Man, The

31 במאי יום חמישי ב-22:00, בכורה טלוויזיונית!

סרט מבית Lifetime. לאחר מותה הפתאומי של סבתה, אישה צעירה המנוכרת ממשפחתה חוזרת הביתה, ולאט לאט מגלה שהגבר הידידותי והנאה שמטפל בסבה הוא לא בדיוק כפי שהוא נראה.C:\Users\neshemm\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\הגבר הלא נכון.jpg

עם: ויויקה איי. פוקס, ג'סיקה מוריס (לחיות את החיים), ריב היליס, מייקל פארה. ארה"ב, 2017.


 

סרטים בבכורה בערוץ Lifetime

 

נגיעה I 5 במאי, שבת 22:00 בכורה בערוץ!

למרות שהיא משותקת לכיסא גלגלים, נילסה בת ה-15 מצליחה להתמודד בהצלחה עם המגבלה שלה. היא נחשבת בעיני כולם לנערה יפה, חכמה ורגישה. המעצור היחידי שעומד בדרכה בכדי להגשים את הפוטנציאל הגדול שטמון בה, היא מערכת היחסים הנצלנית שנכפית עליה בשל אמה המניפולטיבית.  למזלה של נילסה עומדת לצידה אסתר – שכנה הנוצרית הדוקה שאינה מתכוונת לאפשר לאם המתעללת להמשיך לפגוע בה. יחדיו הן יצאו למסע מטלטל ומרגש בו יגלו שהיכולת הגדולה ביותר שניתנה לאדם היא האפשרות למחילה.

עם: שירלי ברנר. במאי: דן ניירה. ארה"ב, 2011.

טראנס סיביריאן I  12 במאי, שבת 22:00 בכורה בערוץ!

רוי וג'סי הם זוג אמריקאים המטיילים במזרח הרחוק ונוסעים על קו הרכבת האגדי המחבר בין בייג'ינג למוסקבה – "טראנסיבריאן אקספרס". במהלך הנסיעה הם מתיידדים עם זוג אחר – קרלוס ואבי. אלא שהידידות הופכת לסיוט לאחר שג'סי מגלה כי חבריהם החדשים מעורבים בהברחות סמים ואף ברצח. הבלש גרינקו – סוכן קיי.ג'י.בי לשעבר יוצא בעקבותיהם ופותח בחקירה שמביאה לגילויים נוספים בפרשה המסתורית.

עם: וודי הרלסון, אמילי מורטימר, בן קינגסלי, קייט מארה. במאי: בראד אנדרסון. אנגליה, 2008.

 

קשרי דם I  19 במאי, שבת 22:00 בכורה בערוץ!

ניו יורק, 1974. כריס בן ה-50 השתחרר זה עתה מבית הכלא על התנהגות טובה. מחוץ לתחומי הכלא ממתין לו אחיו הצעיר, פרנק, שוטר עם עתיד מזהיר לפניו. כריס ופרנק תמיד היו שונים אחד מהשני, ואביהם, לאון, העדיף דווקא את כריס, למרות חיי הפשע שלו, על פני אחיו הצעיר ושומר הצדק. פרנק פותח בפני כריס את ביתו ומסייע לו לזכות שוב בליבה של אשתו לשעבר. אך כריס אינו יכול להיות להדחיק את מי שהוא – הפשע הרי זורם לו בדם, וסדרה של אירועים מצערים הופכת את האחים לאויבים.

עם: קלייב אוון, בילי קרודופ, מילה קוניס, זואי סלדנה, מריון קוטיאר. במאי: גיום קאנה. ארה"ב, 2013.

 

מסע של מאה צעדים I  26 במאי, שבת 22:00 בכורה בערוץ!

משפחת קאדם עוזבת את הודו ומתיישבת בלומייר, עיירה קטנה באלפים הצרפתיים. קשה להעלות על הדעת מקום מרוחק יותר ממומביי או שונה ממנו, אולם גם בלומייר מחליטים בני משפחת קאדם לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב: להכין אוכל הודי. הם מקימים מסעדה קטנה שסוחפת אחריה לקוחות רבים מהאזור. מי שאינה רואה את נוכחותם בעין יפה היא שכנתם השמרנית, מאדאם מאלורי – שפית של מסעדה צרפתית מסורתית הממוקמת במרחק מאה צעדים מזאת החדשה של משפחת קאדם. זוהי יריית הפתיחה למערכה קולינרית מורכבת המתחוללת בין מאדאם מאלורי לאב משפחת קאדם, אך גם לחברות בלתי צפויה שמתפתחת לה בהדרגה ומפיחה רוח של תקווה וסובלנות.

עם: הלן מירן. במאי: לאסה הלסטרום. ארה"ב, 2014.

Check Also

אנימציה: קריקטורה של נשיא עונה 3

הלילה תעלה בערוץ הכבלים-פרימיום שואוטיים בארה”ב העונה השלישית של סדרת האנימציה “קריקטורה של נשיא”. הסדרה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.