שבת , יולי 11 2020
קורי וקורי : ילדי הפלא האבודים, באדיבות ערוץ לייפטיים

וידאו: קורי וקורי- ילדי הפלא האבודים

סרט מקורי מבית Lifetime, המבוסס על סיפורם האמיתי של השחקנים קורי היים וקורי פלדמן:

קורי וקורי: ילדי הפלא האבודים / A Tale Of Two Coreys

26/4, יום חמישי, ערוץ לייפטיים ב-22:00. בכורה טלוויזיונית!

הנערים פלדמן והיים נפגשו לראשונה בשנת 1987 על הסט של סרט האימה “נשיכות קטנות” (Lost Boys)בבימויו של ג’ואל שומאכר, ומיד קיבלו את הכינוי “The Two Coreys”. בעקבות ההצלחה של הסרט, השניים הפכו לצמד קולנועי פופולרי, והופיעו זה לצד זה בסרטים נוספים כמו “License to Drive”, ו-“Dream a Little Dream”. החברות והשותפות המקצועית ביניהם גלשה גם לחייהם הפרטיים. ככל שהתפרסמו, החלה ההתדרדרות בחייהם והם יצאו מכלל שליטה, עם אינסוף בילויים, מסיבות, אלכוהול וסמים. קורי פלדמן הצליח בסופו של דבר להיגמל, להתחתן ולהביא ילד לעולם. אך ההתמודדות של קורי היים הפכה ליום יומית, וגרמה להידרדרות בחייו האישיים וגם המקצועיים, אחרי שנגע בפסגת העולם פחות או יותר, לא הצליח היים להשיג תפקידי משנה בסרטים. אף במאי לא רצה להתעסק עם ה”ילד הבעייתי”.

בדומה לכוכבי אייטיז רבים, גם כוכבו של היים דעך. בשנות ה-90 הוא ניסה לחזור לבמה ולימי התהילה, אך כמעט כל פרויקט בו השתתף נחל כישלון, ומרבית סרטיו יצאו ישירות לווידאו, עד שלבסוף נאלץ להכריז על עצמו כפושט רגל. מנקודה זו ואילך הבין היים שעל מנת לחזור לימי גדולתו עליו להתחיל בתהליך הגמילה מהסמים והאלכוהול. תהליך בו נכשל שוב ושוב. ב-2007, היים ופלדמן כיכבו יחד בתוכנית הריאליטי “The Two Coreys”, ששודרה במשך שתי עונות. היים הלך לעולמו ב-2010 לאחר ההיאבקות ממושכת עם התמכרות לסמים ולאלכוהול, כשהוא בן 38 בלבד.

לאחרונה, שמותיהם עלו שוב לכותרות, כשקורי פלדמן, חשף סיפורים נוספים על התעללות מינית שעבר בתקופה בה כיכב בצעירותו בסרטים כמו “הגוניס” ו”אני והחבר’ה”, וחשף שגם היים היה קורבן.

קורי פלדמן השתתף בהפקת הסרט. עם: פטריק מולדון (מלרוז פלייס), אשלי סקוט (UNreal). ארה”ב, 2017.

שידורים נוספים: 27/4 ב-23:25 , 28/4 ב-22:00

Check Also

טריילרים לשבת

הסרט “מאדאם קירי” אמור היה להגיע לבתי הקולנוע באפריל. אבל בשל מגיפת הקורונה הוא יעלה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.