יום שלישי , אוגוסט 16 2022
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע:  13.4 – 7.4

שבת 7.4

ספורט1 + ספורט1HD

14:15 אברטון  – ליברפול

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ברייטון – האדרספילד

18:55 סיכום היום באנגליה

19:15 מנצ'סטר סיטי – מנצ'סטר יונייטד

23:30 הגול כלול –  סיכום השבת בספורט 1

05:00  אריסלנדי לארה – ג'ארט הרד, איגרוף

ספורטHD2

14:25 נוריץ' – אסטון וילה (צ'מפיונשיפ)

16:50 סטוק – טוטנהאם

18:55 רומא – פיורנטינה

20:55 (החל בֿ- 20:45) אלקמאר – פ.ס.וו. איינדהובן

01:55 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – דפנסה אי חוסטיסיה

ספורטHD3

13:55 נירנברג – היידנהיים (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי אאוגסבורג – באיירן מינכן

19:45 (20:00 K.O) הפועל אשקלון – בני סכנין          

ספורטHD4

14:00 ראלי קורסיקה

15:55 ספרטה פראג (בן חיים) – דוקלה פראג

16:55 לידס – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ) עם פריצות לספרטה פראג – דוקלה פראג          

20:15 (20:30 K.O)  מ.ס. אשדוד – מכבי חיפה עם פריצות לאשקלון – בני סכנין

          

ראשון 8.4

ספורט1 + ספורט1HD

16:05 ארסנל – סאותהמפטון

18:20 צ'לסי – ווסטהאם

20:45 (21:00 K.O)  בית"ר י-ם – בני יהודה

24:00 הגול כלול –  סיכום סוף השבוע בספורט 1

ספורטHD2

15:25 טוונטה – פיינורד

17:40 איאקס – הראקלס (משולב)

18:55 גנט – קלאב ברוז' (רפאלוב, משולב)

21:40 מילאן – סאסואולו

23:40 טאז'רס – אינדפנדיינטה

01:55 ראסינג – ריבר פלייט

ספורטHD3

13:25 ריאל מדריד – אוברדוריו (סל ספרדי)

15:15 אנדולו אפס – בשיקטאש (סל טורקי)

19:25 גראן קאנריה (מקל) – ברצלונה (סל ספרדי)

21:30 (החל ב – 21:00) נאסקר אוריילי

ספורטHD4

13:00 ראלי קורסיקה

14:25 אינגולשטאט (אלמוג כהן) – ארמיניה בילפלד

16:20 דורטמונד – שטוטגרט

19:45 (20:00 K.O) הפועל חיפה – מכבי נתניה

22:10 (החל ב – 22:00) פלמיירס – קורינתיאנס (גמר הפאוליסטה, גומלין) משולב עם ואשקו – בוטפוגו (גמר הקריוקה, גומלין)  

שני  9.4

ספורט1 + ספורט1HD

21:20 לייפציג – לברקוזן

03:00 WWE- Monday Night RAW

שלישי 10.4

ספורט1 + ספורט1HD

19:50 לוקומוטיב קובאן – דארושפקה (בלאט, גמר היורוקאפ, משחק מס' 1)

21:40 אסטון וילה – קארדיף (צ'מפיונשיפ)


 

רביעי 11.4 – ערב יום השואה

 

חמישי 12.4

ספורט1 + ספורט1HD

21:55 חגיגה אירופית על גבי צסק"א מוסקבה (נאתכו) – ארסנל (רבע גמר הליגה האירופית, גומלין)

ספורטHD2

21:55 צסק"א מוסקבה (נאתכו) – ארסנל (רבע גמר הליגה האירופית, גומלין)

ספורטHD3

19:55 למגו – פלנסבורג (כדוריד גרמני)

22:25 ולנסיה – באסקוניה (סל ספרדי)

ספורטHD4

21:55 ספורטינג ליסבון – אתלטיקו מדריד (רבע גמר הליגה האירופית, גומלין)


 

שישי 13.4

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 בוכום – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2)

21:20 וולפסבורג – אאוגסבורג

ספורטHD2

21:40 אסטון וילה – לידס (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD4

20:05 דארושפקה (בלאט) – לוקומוטיב קובאן  (גמר היורוקאפ, משחק מס' 2)

 

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.