יום חמישי , דצמבר 13 2018
Home / טלויזיה / מבצע "מחוץ לקופסה": הערב בערוץ עשר – "המקור"
מאיר דגן ז"ל ורביב דרוקר, המקור, ערוץ עשר

מבצע "מחוץ לקופסה": הערב בערוץ עשר – "המקור"

אהוד אולמרט ורביב דרוקר, המקור, ערוץ עשר

 

*לאחר עתירת חדשות עשר ומערכת "המקור" לבג"ץ מתירה הבוקר הצנזורה לפרסם את דבר הפצצת הכור הסורי בספטמבר 2007 ע"י ישראל*

 

*תוכנית מיוחדת של "המקור" עם רביב דרוקר וברוך קרא על אודות הפצצת הכור ובה ראיונות בלעדיים של ראש הממשלה דאז אהוד אולמרט וראש המוסד באותם ימים מאיר דגן ז"ל – תשודר הערב ב-21:15 בערוץ עשר*

 

לאחר עתירת חדשות עשר ומערכת "המקור" לבג"ץ מתירה הבבוקר הצנזורה הצבאית לפרסם את דבר הפצצת הכור הסורי בספטמבר 2007 ע"י ישראל, דבר שהותר עד כה לייחוס רק ל"מקורות זרים". תוכנית מיוחדת של "המקור" על אודות הפצצת הכור ובה ראיונות בלעדיים שערך רביב דרוקר עם ראש הממשלה דאז אהוד אולמרט וראש המוסד באותם ימים מאיר דגן ז"ל – תשודר הערב ב-21:15 בערוץ עשר.

מערכת "המקור" וחדשות עשר עבדו בשנים האחרונות על סרט רחב יריעה ובו שחזור המבצע מפיהם של הבכירים ביותר שהובילו אותו ובראשם ראש הממשלה דאז אהוד אולמרט וראש המוסד בזמן הפעולה מאיר דגן ז"ל. כמו כן מתראיינים בסרטו של רביב דרוקר אהוד ברק שהיה אז שר הביטחון, גבי אשכנזי שהיה אז הרמטכ"ל, אליעזר שקדי אז מפקד חיל האוויר, עמוס ידלין אז ראש אמ"ן ובכירים ישראלים נוספים. לצידם מתראיינים בכירים בממשלו של הנשיא בוש שהיו בסוד העניינים ובראשם היועץ לביטחון לאומי לשעבר סטיב הדלי.

במהלך העבודה על הסרט פנתה חדשות עשר פעמים רבות לצנזורה בבקשה להתיר את דבר פרסום הפעולה, במקביל נוהל הליך משפטי שהגיע עד בג"ץ ובו התבקשה הצנזורה לשקול את עמדתה מעת לעת.

אנו שמחים על כך שעתה הותר סיפור המבצע לפרסום, הסרט המלא ישודר הערב ב-21:15 בתוכנית מיוחדת של "המקור" בערוץ עשר.

בדוק גם

JAFFA

סדרת כתבות של דורון הרמן:* *״Jaffa"* *זוהי יפו החדשה: נדל"ן יוקרתי מול עוני, חיסולים מול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.