יום רביעי , נובמבר 25 2020
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 23.3 – 17.3

שבת 17.3

ספורט1 + ספורט1HD

09:25 הביי – שאנדונג לוננג

14:05 סוונזי – טוטנהאם (רבע גמר הגביע האנגלי)

16:50 חגיגה אנגלית על גבי סטוק – אברטון

19:20 ליברפול – ווטפורד

21:35 מנ' יונייטד – ברייטון (רבע גמר הגביע האנגלי)

23:45 פורמולה E, אורוגוואי (ראשוני מ – 21:00)

ספורטHD2

14:25 פולהאם – ק.פ.ר. (צ'מפיונשיפ)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי המבורג – הרטה ברלין

18:25 ספרטה פראג (בן חיים) – סלביה פראג

19:30 וולפסבורג – שאלקה (משולב עם ספרטה פראג – סלביה פראג)   

21:40 ספאל – יובנטוס

24:55 טאז'רס – דפנסה אי חוסטיסיה

ספורטHD3

13:55 אוניון ברלין – יאן רגנסבורג (בונדסליגה 2)

15:55 טופאש בורסה – באנביט (סל טורקי)

18:05 (18:15 K.O) בני סכנין – מ.ס. אשדוד (פריצות להפועל ק"ש – הפועל אשקלון, 18:00)  

20:20 (החל ב-20:00) חצאי גמר טורניר אינדיאן וולס, טניס

ספורטHD4

15:45 (16:00 K.O) מכבי חיפה – הפועל עכו

19:45 אולפן לקראת בית"ר י-ם – מכבי נתניה

20:25 (20:30 KO) בית"ר ירושלים – מכבי נתניה

22:45 (החל ב-22:30) פורטו – בואבישטה משולב עם נובוריזונטינו – פלמיירס (24:00, רבע גמר פאוליסטה(

 

24:55 טאז'רס – דפנסה אי חוסטיסיה

 

ראשון 18.3

ספורט1 + ספורט1HD

09:25 גואנגז'ו R&F (זהבי) – שנגחאי

11:55 פנרבחצ'ה – דארושפקה (בלאט, סל טורקי)

14:25 אינגולשטאט (כהן) – דינאמו דרזדן (בונדסליגה 2)

17:40 זוולה – פיינורד

19:40 (20:00 KO) הפועל ב"ש – בני יהודה

22:40 אתלטיקו טוקומאן – בוקה ג'וניורס

00:55 ריבר פלייט – בלגראנו

ספורטHD2

13:25 באסקוניה – גראן קנאריה (מקל, סל ספרדי)

15:25 וויגאן – סאותהמפטון (רבע גמר הגביע האנגלי)

18:20 לסטר – צ'לסי (רבע גמר הגביע האנגלי)

21:40 לאציו – בולוניה

24:25 בוטפוגו סאו פאולו – סאנטוס (רבע גמר פאוליסטה)

 

ספורטHD3

13:55 דרבי קאונטי – קארדיף (צ'מפיונשיפ)

15:55 מילאן – קייבו

19:25 סאן פאבלו בורגוס – ברצלונה (סל ספרדי)

21:30 מירוץ נאסקר, פונטנה

22:00 גמר אינדיאן וולס, טניס

 

ספורטHD4

14:20 דורטמונד – האנובר

16:20 קלן – לברקוזן

18:50 לייפציג – באיירן מינכן

20:55 בוטפוגו – ואשקו (קריוקה)

23:00 (החל ב-21:30) מירוץ נאסקר, פונטנה

 

שני  19.3

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 ארצגבירגה אווה – גרויתר פורת (בונדסליגה 2)

02:00 WWE Monday Night Raw

ספורטHD2

21:40 דונקסטר – ברדפורד (ליג 1)

02:10 (בין שני לשלישי) טיגרה – אינדפנדיינטה

 

שלישי 20.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:35 דארושפקה (בלאט) – באיירן מינכן (חצי גמר היורוקאפ, משחק 1)

 

ספורטHD2

18:25 לוקומוטיב קובאן – רג'יו אמיליה (חצי גמר היורוקאפ, משחק 1)

01:55 (בין שלישי לרביעי) סאו פאולו – סאו קאייטנו (רבע גמר פאוליסטה, גומלין)

ספורטHD3

21:25 טרנטינו – שומון (פלייאוף כדורעף אלופות, גומלין)


 

רביעי 21.3

ספורט1 + ספורט1HD

17:00 (עד 03:30) טורניר מיאמי, טניס

ספורטHD2

17:55 גלאטסראי – נובארה (פלייאוף כדורעף אלופות, נשים)

21:25 פרוג'ה – אנקרה (פלייאוף כדורעף אלופות, גומלין)

ספורטHD3

19:55 קיל – פיק סגד (שמינית גמר ליגת האלופות בכדוריד)

02:40 (בין רביעי לחמישי) פלמיירס – נובוריזונטינו (רבע גמר פאוליסטה, גומלין)

 

חמישי 22.3 ——-מחליפים לשעון קיץ (ישראל)

ספורט1 + ספורט1HD

17:00 (עד 06:00) טורניר מיאמי, טניס

ספורטHD2

19:55 מגדבורג – פלנסבורג (כדוריד גרמני)

ספורטHD2

24:55 קורינתיאנס – בראגנטינו (רבע גמר פאוליסטה, גומלין)

ספורטHD3

21:25  צ'יביטאנובה – בלחטוב (פלייאוף כדורעף אלופות, גומלין)

ספורטHD4

16:30 (עד 19:30) סבב ה-PGA, גולף


 

שישי 23.3

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 רוסיה – ברזיל (הכנה)  

22:35 גרמניה – ספרד (הכנה)

24:45 (עד 05:00) טורניר מיאמי, טניס

ספורטHD2

16:30 בארסה TV

19:50 נורבגיה – אוסטרליה (הכנה)

22:35 הולנד – אנגליה (הכנה)

02:50 פרו – קרואטיה (הכנה)

ספורטHD3

17:30 (עד 20:30)  סבב ה-PGA, גולף

22:35 פורטוגל – מצרים משולב עם צרפת – קולומביה (23:00, הכנה)          

ספורטHD4

שעה? חצאי גמר היורוקאפ, משחק 2 יעודכן בהמשך

22:35 ארגנטינה – איטליה (הכנה)

Check Also

גבעת חלפון 1.5

  "זה פסיכי על כל הראש זה"   ״גבעת חלפון אינה עונה״ הוא סרט הקאלט …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.