יום שישי , ינואר 24 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 16.3 – 10.3

שבת 10.3

ספורט1 + ספורט1HD

14:15 מנצ'סטר יונייטד – ליברפול

16:50 חגיגה אנגלית על גבי אברטון – ברייטון (חמד וכיאל)

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 צ'לסי – קריסטל פאלאס

21:40 ורונה – קייבו

24:10 בוקה ג'וניורס – טיגרה

02:25 פטרונאטו – ריבר פלייט

04:30 (בין שבת לראשון) מייקי גארסיה – סרגיי ליפינץ, איגרוף

ספורטHD2

13:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – דלִיֵין ייפאנג

16:20 באיירן מינכן – המבורג

19:25 אסטון וילה – וולבס (צ'מפיונשיפ)

21:30 ראלי מקסיקו (ראשוני מ – 19:00)

ספורטHD3

16:20 חגיגה גרמנית על גבי הופנהיים – וולפסבורג

18:45 (19:00 KO) הפועל אשקלון – מכבי חיפה

21:30 (עד 07:00) טורניר אינדיאן וולס, טניס

ספורטHD4

13:55 גרויתר פורת – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2)

15:55 קרבינה – ספרטה פראג (בן חיים)

18:00 (18:15 KO) הפועל חיפה – מ.ס. אשדוד (פריצות לבני יהודה-מכבי נתניה, 18:00)    

20:15 (20:30 KO) הפועל ב"ש – בני סכנין

 

ראשון 11.3

ספורט1 + ספורט1HD

12:55 רוסטוב – זניט

15:20 ארסנל – ווטפורד

17:50 בורנמות – טוטנהאם

20:00 (20:15 KO) הפועל רעננה – בית"ר י-ם

22:20 (החל ב 22:15) פאסוס פריירה – פורטו

ספורטHD2

13:20 פיורנטינה – בנוונטו

15:55 יובנטוס – אודינזה

18:55 גנואה – מילאן  

21:40 אינטר – נאפולי

02:25 (בין ראשון לשני) אינדפנדיינטה – ארחנטינוס ג'וניורס

ספורטHD3

13:25 חובנטוד בדאלונה – באסקוניה (סל ספרדי)

15:25 אנדרלכט (סייף) – אנטוורפן עם פריצות לסט. טרוידן – קלאב ברוז' (רפאלוב)

19:20 ברצלונה – ריאל מדריד (סל ספרדי)

21:30 מירוץ נאסקר, אריזונה

01:00 ראלי מקסיקו (ראשוני מ – 20:00)

ספורטHD4

14:10 דארושפקה (בלאט) – בשיקטאש (סל טורקי)

16:20 שטוטגרט – לייפציג

18:50 דורטמונד – פרנקפורט

21:55 הוראקאן – סן לורנסו

24:00 (עד 06:00) טורניר אינדיאן וולס, טניס

 

שני  12.3

ספורט1 + ספורט1HD

15:55 אורל – לוקומוטיב מוסקבה

21:50 סטוק – מנצ'סטר סיטי

03:00 WWE – Monday Night RAW

ספורטHD2

21:20 ורדר ברמן – קלן

ספורטHD4

20:00 (עד 07:30) טורניר אינדיאן וולס, טניס

 

שלישי 13.3

ספורט1 + ספורט1HD

20:00 (עד 06:00) טורניר אינדיאן וולס, טניס

ספורטHD2

21:40 ברנטפורד – קארדיף (צ'מפיונשיפ)

 

רביעי 14.3

ספורט1 + ספורטHD1

18:55 יובנטוס – אטאלנטה (השלמה)

21:25 שומון – טרנטינו (פלייאוף כדורעף אלופות, גברים)

שעה? בוקה ג'וניורס – ריבר פלייט (סופרקאפ ארגנטינאי)

ספורטHD2

18:55 בלחטוב – צ'יביטאנובה (פלייאוף כדורעף אלופות, גברים) / 19:10 דארושפקה (בלאט) – בודוצ'נוסט (רבע גמר יורוקאפ,במידה ויהיה משחק 3)

21:25 רג'יו אמיליה – זניט (רבע גמר יורוקאפ, במידה ויהיה משחק 3)        

ספורטHD3

18:55 לוקומוטיב קובאן – גראן קנאריה (מקל,רבע גמר יורוקאפ, במידה ויהיה מש' 3)         

21:25 באיירן מינכן – אוניקס קאזאן (רבע גמר יורוקאפ, במידה ויהיה מש' 3)      

ספורטHD4

20:00 (עד 07:30) שמינית גמר טורניר אינדיאן וולס, טניס

 

חמישי 15.3

ספורט1 + ספורטHD1

17:50 לוקומוטיב מוסקבה – אתלטיקו מדריד (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

          

19:50 חגיגה אירופית על גבי  (שמינית הגמר, גומלין)

ספורטHD2

21:55 ארסנל – מילאן (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

ספורטHD3

21:55 רד בול זלצבורג (דאבור) – דורטמונד (שמינית הגמר הליגה האירופית, גומלין)       

ספורטHD4

19:55 פלנסבורג – ברלין (כדוריד גרמני)

22:00 (עד 24:00) רבע גמר טורניר אינדיאן וולס, טניס

04:00 (עד 06:00) רבע גמר טורניר אינדיאן וולס, טניס

 

שישי 16.3

ספורט1 + ספורט1HD

14:00 הגרלת רבע גמר הליגה האירופית

19:25 פורטונה דיסלדורף – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2)

21:25 פרייבורג – שטוטגרט

ספורטHD2

16:30 בארסה TV

21:00 (עד 01:00) 2 רבעי גמר טורניר אינדיאן וולס, טניס

 

 

 

Check Also

אייקה

אייקה     בכורה ארצית – רק ב-yes 23.1 | בספריית yes VOD 24/7 28.1 | …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.