יום שישי , נובמבר 27 2020
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 במהלך החג

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 6.4 – 31.3

שבת 31.3

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 קריסטל פאלאס – ליברפול  

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווסטהאם – סאותהמפטון

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 אברטון – מנצ'סטר סיטי

21:40 יובנטוס – מילאן

23:45 אנתוני ג'ושוע – ג'וזף פארקר, איגרוף (מרכזי החל מ – 24:15)

ספורטHD2

10:25 צ'אנגצ'ון יאטאי – גואנגז'ו R&F (זהבי)

13:55 היידנהיים – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

16:50 מנצ'סטר יונייטד – סוונזי

19:25 ברצלונה – מונפלייה (שמינית גמר אלופות בכדוריד, גומלין)

21:45 פ.ס.ז'. – מונאקו (גמר גביע הליגה)

01:55 (בין שבת לראשון) אינדפנדיינטה – אתלטיקו טוקומאן

ספורטHD3

13:25 בולוניה – רומא

15:55 אינטר – ורונה

18:55 טפליצה – ספרטה פראג (בן חיים)

19:25 האל סיטי – אסטון וילה עם פריצות לטפליצה – ספרטה פראג (בן חיים)

22:25 בראגה – ספורטינג ליסבון

ספורטHD4

14:30 בייג'ין גואן – בייג'ין רנחה

16:20 חגיגה גרמנית על גבי שאלקה – פרייבורג

19:20 באיירן מינכן – דורטמונד

21:20 הרטה ברלין – וולפסבורג

23:30 "הגול כלול" – סיכום השבת בספורט 1

ראשון 1.4

ספורט1 + ספורט1HD

13:25 ברצלונה – אסטודיאנטס (סל ספרדי)

15:20 ארסנל – סטוק

17:45 צ'לסי – טוטנהאם

20:00 גמר טורניר מיאמי, טניס

23:00 "הגול כלול" – סיכום סוף השבוע בספורט 1

23:45 אנתוני ג'ושוע – ג'וזף פארקר, איגרוף (מרכזי החל מ – 24:15)

 

 

ספורטHD2

14:25 ארמיניה בילפלד – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2)

16:20 ורדר ברמן – פרנקפורט

18:50 מיינץ – מנשנגלאדבך

23:40 בוקה ג'וניורס – טאז'רס

01:55 (בין ראשון לשני) לאנוס – סן לורנסו

ספורטHD3

15:25 כרונינגן – איאקס

17:20 (החל ב-17:00) דפנסה אי חוסטיסיה – ריבר פלייט

18:55 אנדרלכט (סייף) – גנט עם פריצות לרוסטוב – צסק"א מוסקבה (נאתכו)

ספורטHD4

15:55 האנובר – מלסונגן (כדוריד גרמני)

17:40 פיינורד – אקסלסיור

19:45 (החל ב – 19:30) מלאגה – ריאל מדריד (סל ספרדי)


 

שני  2.4

ספורט1 + ספורט1HD

14:40 פרסטון – דרבי קאונטי (צ'מפיונשיפ)

16:55 נוטינגהאם פורסט – בארנסלי (צ'מפיונשיפ)

19:25 פורטסמות – וויגאן (ליג 1)

21:55 בלננסש – פורטו

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

18:55 קלאב ברוז' (רפאלוב) – גנק

21:40 שפילד יונייטד – קארדיף (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

21:25 דארמשטאט – פורטונה דיסלדורף (בונדסליגה 2)

       

שלישי 3.4

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 גנואה – קליארי

21:40 פולהאם – לידס (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD4

19:00 לקראת מכבי נתניה – מכבי ת"א

19:25 (19:30 KO) מכבי נתניה – מכבי ת"א

          

רביעי 4.4

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 מילאן – אינטר

ספורטHD2

18:55 דינאמו קאזאן – קונליאנו (פלייאוף אלופות בכדורעף נשים, גומלין)

21:25 צ'יביטאנובה – טרנטינו (פלייאוף אלופות בכדורעף גברים)

ספורטHD4

18:45 (19:00 KO) בני יהודה – הפועל חיפה

         

חמישי 5.4 ערב חג שני

ספורט1 + ספורט1HD

21:55 חגיגה אירופית על גבי ארסנל – צסק"א מוסקבה (נאתכו, רבע גמר הליגה האירופית)

ספורטHD2

21:55 ארסנל – צסק"א מוסקבה (נאתכו, רבע גמר הליגה האירופית)

ספורטHD3

21:55 אתלטיקו מדריד – ספורטינג ליסבון (רבע גמר הליגה האירופית)

ספורטHD4

21:25 נובארה – גלאטסראי (פלייאוף אלופות בכדורעף נשים, גומלין)


 

שישי 6.4

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – ג'יאנגסו סונינג

19:25 פורטונה דיסלדורף – בוכום (בונדסליגה 2)

21:25 האנובר – ורדר ברמן

ספורטHD2

21:40 קארדיף – וולבס (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

16:30 בארסה TV

21:25 שרלרואה – אנדרלכט (סייף)

ספורטHD4

19:55 דארושפקה (בלאט) – איסטנבול BB (סל טורקי)

22:25 גימראיש – ריו אבה

Check Also

Your Honor מתקרבת למסך

    בריאן קרנסטון חוזר למסך בסדרה חדשה המבוססת על הסדרה "כבודו" של yes! Your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.