יום שלישי , אוגוסט 16 2022
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע:  9.3 – 3.3

שבת 3.3

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 ברנלי – אברטון

16:50 חגיגה אנגלית על גבי סוונזי – ווסטהאם

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 ליברפול – ניוקאסל

21:55 פלמנגו – בוטפוגו (קריוקה)

23:55 סנטו אנדרה – בוטפוגו (פאוליסטה)

03:00 (בין שבת לראשון) דאונטיי ווילדר – לואיס אורטיז (איגרוף)

ספורטHD2

13:30 טיאנג'ין טדה – הביי צ'יינה (מחזור הפתיחה בסין)

16:50 טוטנהאם – האדרספילד

18:55 לאציו – יובנטוס

20:55 קלאב ברוז' (רפאלוב) – קורטרייק משולב עם זולטה וארחם – אנדרלכט (סייף)

23:00 פורמולה E, מכסיקו

04:00 (בין שבת לראשון) סרגיי קובאלב – איגור מיכאלקין (איגרוף)

ספורטHD3

13:55 נירנברג – גרויתר פורת (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי שאלקה – הרטה ברלין

19:20 לייפציג – דורטמונד

21:40 נאק ברדה – פיינורד

ספורטHD4

11:55 אושק ספורטיף – בשיקטאש (סל טורקי)

14:10 קרשיאקה – דארושפקה (בלאט, סל טורקי)

17:50 (18:10 KO) מכבי נתניה – הפועל אשקלון (עם פריצות לבני סכנין – בני יהודה)

20:15 (20:30 KO) מ.ס. אשדוד – מכבי ת"א

שעה? גלורי קיקבוקסינג, רוטרדאם יעודכן בהמשך

 

ראשון 4.3

ספורט1 + ספורט1HD

15:20 ברייטון – ארסנל

17:45 מנצ'סטר סיטי – צ'לסי

20:45 (21:00 KO) בית"ר ירושלים – הפועל עכו

ספורטHD2

13:25 גנואה – קליארי

15:25 לוקומוטיב מוסקבה – ספרטק מוסקבה

17:40 אולבורג – פלנסבורג (כדוריד אלופות)

19:45 (20:00 KO) הפועל ק"ש – הפועל ב"ש

22:30 מירוץ נאסקר, לאס וגאס

ספורטHD3

11:55 פנרבחצ'ה – גלאטסראי (סל טורקי)

13:55 גראן קנאריה (מקל) – ולנסיה (סל ספרדי)

16:20 קלן – שטוטגרט

18:50 פרייבורג – באיירן מינכן

21:40 מילאן – אינטר

24:10 ריבר פלייט – צ'קאריטה

02:25 (בין ראשון לשני) ראסינג – ולס

 

ספורטHD4

15:25 ויטסה – איאקס

18:55 ספרטה פראג (בן חיים) – ברנו (משולב)

19:30 אולימפיאקוס – פנאתינייקוס (אלטמן, כדורגל יווני, משולב)

21:55 סאנטוס – קורינתיאנס (פאוליסטה)

24:25 ליננסה – סאו פאולו (פאוליסטה)

 

שני  5.3

ספורט1 + ספורט1HD

17:55 אולימפיאקוס – אריס סלוניקי (סל יווני)

21:50 קריסטל פאלאס – מנצ'סטר יונייטד

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:25 אינגולשטאט – בוכום

23:55 סן מרטין סן חואן – אינדפנדיינטה

02:10 (בין שני לשלישי) ארחנטינוס ג'וניורס – בוקה ג'וניורס

 

שלישי 6.3

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 לוקומוטיב קובאן – גראן קנאריה (מקל, רבע גמר יורוקאפ, משחק מס' 1)

21:20 באיירן מינכן – אוניקס קאזאן (רבע גמר יורוקאפ, משחק מס' 1)

ספורטHD2

19:05 דארושפקה (בלאט) – בודוצ'נוסט (רבע גמר יורוקאפ, משחק מס' 1)

21:20 רג'יו אמיליה – זניט (רבע גמר יורוקאפ, משחק מס' 1)

 

רביעי 7.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 פוקסה ברלין – מגדבורג (גביע גרמני בכדוריד)

21:40 לידס – וולבס (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD2

24:25 ואשקו – פלומיננסה (קריוקה)

03:40 (בין רביעי לחמישי) קורינתיאנס – מיראסול (פאוליסטה)

 

 

חמישי 8.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:50 חגיגה אירופית על גבי צסק"א מוסקבה (נאתכו) – ליון

21:55 חגיגה אירופית על גבי לאציו – דינמו קייב

 

ספורטHD2

19:50 מילאן – ארסנל (שמינית גמר הליגה אירופית)

21:55 מארסיי – אתלטיק בילבאו (שמינית גמר הליגה אירופית)

01:25 (בין חמישי לשישי) פלמיירס – סאו פאולו (פאוליסטה)

ספורטHD3

19:50 דורטמונד – רד בול זלצבורג (דאבור, שמינית גמר הליגה אירופית)

21:55 לייפציג – זניט (שמינית גמר הליגה אירופית)

ספורטHD4

19:55 ריין נקר לוון – גופינגן (כדוריד גרמני)

21:45 (עד 08:30) טורניר אינדיאן וולס, טניס

 

שישי 9.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 ארמיניה בילפלד – נירנברג (בונדסליגה 2)

21:25 מיינץ – שאלקה

ספורטHD2

16:30 בארסה TV

21:40 רומא – טורינו

02:10 (בין שישי לשבת) טאז'רס – אתלטיקו טוקומאן

ספורטHD3

16:50 זניט – רג'יו אמיליה (רבע גמר יורוקאפ, משחק מס' 2)

19:50בודוצ'נוסט – דארושפקה (בלאט, רבע גמר יורוקאפ, משחק מס' 2)

21:50 גראן קנאריה (מקל) – קרסנודאר (רבע גמר יורוקאפ, משחק מס' 2)

ספורטHD4

18:50 אוניקס קאזאן – באיירן מינכן (רבע גמר יורוקאפ, משחק מס' 2

21:00 (עד 06:30) טורניר אינדיאן וולס, טניס

 

 

יש לבדוק גם

מתכוננים לבית הדרקון- סלקום tv

  היכונו לביאת הדרקון   "בית הדרקון", הסדרה שכל העולם מחכה לה מגיעה ב-22.8 לסלקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.