יום שלישי , אוגוסט 4 2020
UnREAL עונה 3, באדיבות סלקום טיוי

וידאו: UNREAL עונה 3

“אנריל” UnREAL

הסדרה שחושפת את המציאות מאחורי הריאליטי,

שגודעת כל תקווה לסוף טוב כמו באגדות,

חוזרת בעונה שלישית של “אנשים רעים שעושים טלוויזיה טובה”

סלקום tv, יס והוט

27.2.18

10 פרקים בשידור שבועי, במקביל לשידור בארה”ב

הדרמה החושפת את הצד האפל מאחורי סדרת הריאליטי “אהבת נצח”, חוזרת אחרי הפסקה גדולה והפעם במרכזה רווקה נחשקת אחת (קייטלין פיצג’ראלד)

ו- 25 גברים שיתמודדו על ליבה כאשר נוכחותה מאיימת על קווין (קונסטנס זימר, זוכת פרס אמי) ורייצ’ל (שירי אפלבי) ומקשה עליהן להשתמש בה ולנצל אותה לצרכי רייטינג.

“אנריל”, הסדרה הסקסית, הנוצצת, המותחת ומאירת העיניים חוזרת לעונה שלישית בסלקום tv. כמו בעונותיה הקודמות, גם הפעם היא מתארת את אחורי הקלעים של סדרת ריאליטי בנוסח “הרווק”, ששמה “אהבת נצח”, וחושפת את האכזריות והציניות מאחורי סדרת הריאליטי המתיימרת להציע אהבה כמו באגדות. גם בעונה השלישית גיבורות הסדרה הן מפיקות תוכנית הריאליטי קווין (זוכת פרס אמי, קונסטאנס זימר, “הפמליה”) ורייצ’ל (שירי אפלבי, “בנות”), וגם כאן מדובר ב”אנשים רעים שעושים טלוויזיה טובה”, לפחות לפי הקריטריונים של קווין.

בעונה השלישית כמה וכמה חידושים: קודם כל, במקום רווק שעל לבו מתחרות תריסר נשים ויותר, הפעם עומדת במרכז תוכנית הריאליטי סרינה (קייטלין פיצג’ראלד, “הסקס של מאסטרס”, “התיקון”), בלונדינית ארוכת גפיים בת שלושים ומשהו, אשת הייטק בכירה, שבסדרה מוגדרת בתור “הגרסה הנשית של אילון מאסק” (מייסד פייפאל וטסלה). מולה נמצאת חבורה של גברים, המקפידים להופיע בחזה חשוף ושרירי בכל הזדמנות. אם נדמה, שברוח התקופה, הבחירה ברווקה במקום ברווק נועדה לנסוך בתוכנית הריאליטי קצת פמיניזם, קווין ממהרת להעמיד את רייצ’ל על טעותה: “סרינה היא לא הייצוג שלך או שלי, והיא לא שגרירת הנשים החכמות באשר הן, היא כוכבת ריאליטי, שאני צריכה שתצליח. הדבר הכי פמיניסטי שאת יכולה לעשות הוא לעזור לי”.

עוד חדש בעונה – רייצ’ל, המפיקה הידועה ביכולת התמרון חסרת העכבות שלה, חוזרת מסדנת גמילה משקרים, ומקפידה להגיד לכל מי שנקרה בדרכה את האמת ורק את האמת. בינתיים, זאת אומרת. יש גם פסיכולוג חדש בצוות ההפקה – ד”ר סיימון (ברנדון ג’יי מקלארן, “גרייסלנד”), המנסה להקפיד על כמה כללי אתיקה, אבל בעצמו מסתיר שלדים בארון.

ואפרופו שלדים – קווין ורייצ’ל חולקות סוד נורא מהעונה הקודמת עם בני הזוג שלהן לשעבר, צ’ט (קרייג ביירקו), שיצר יחד עם קווין את ‘אהבת נצח’, וג’רמי (ג’וש קלי), איש צוות בהפקה וחברה האלים של רייצ’ל. כבר בתחילת הסדרה הם מתחייבים לסודיות, אך כמו שידוע בדרמות מהסוג הזה, בשביל מה יש התחייבויות אם לא בשביל להפר אותן.

“אנריל”, ההנאה האסורה, חוזרת לעונה שלישית בת עשרה פרקים ומובטחת לה עונה רביעית. הסדרה של ערוץ לייף-טיים האמריקאי, עלתה על נוסחת פלא. היא פיוז’ן של מתיקות, חריפות, חמיצות והרבה מרירות, במידה מדויקת, כבמתכון סודי, היא מערבת גבוה עם נמוך, ריאליטי עם דרמה, סוגה עלית וטראש. היא לועגת למשתתפים בסדרות ריאליטי לא פחות מאשר לאלה שמפיקים אותן. גם הצופים לא יוצאים נשכרים. כי בלעדיהם כל זה לא היה קיים.

ההשראה לסדרה שאובה מהחוויה של אחת מיוצרות הסדרה הזאת, שרה גרטרוד שפירו (שכתבה אותה יחד עם מרטי נוקסון). בתחילת הקריירה שלה עבדה כמפיקה חרוצה ב”רווק”, ושוחררה מהתפקיד רק כאשר איימה בהתאבדות.

“אנריל” מה-27 בפברואר בסלקום tv, יס והוט

Check Also

וידאו: ההיסטוריה על פי ג’ון אוליבר

ג’ון אוליבר קושר בין ג’ורג’ וושינגטון, ווצ’מן, היסטוריה אמריקאית ועוד ועוד. בבקשה שתפו עם חבריםFacebookTwitterLinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.