שבת , אוקטובר 31 2020
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב

 

שבת 24.2

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 לסטר – סטוק

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ברייטון (חמד וכיאל) – סוונזי

19:20 ווטפורד – אברטון

21:40 אינטר – בנוונטו

24:10 ולס סארספילד – ריבר פלייט

04:30 (בין שבת לראשון) סריסקאט סור רונגביסאי – חואן פרנסיסקו אסטרדה (איגרוף)

ספורטHD2

16:50 ליברפול – ווסטהאם

20:00 לקראת מכבי ת"א – הפועל חיפה

20:25 (20:30 KO) מכבי ת"א – הפועל חיפה

22:45 ראיון מיוחד עם מאור בוזגלו

ספורטHD3

13:55 דואיסבורג – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי באיירן מינכן – הרטה ברלין

19:20 ורדר ברמן – המבורג

21:55 קורינתיאנס – פלמיירס (פאוליסטה) משולב עם פלומיננסה – פלמנגו (קריוקה)

ספורטHD4

15:45 (16:00 KO) הפועל רעננה – מ.ס. אשדוד

18:00 (18:15 KO) מכבי חיפה – מכבי נתניה (פריצות להפועל אשקלון – בני סכנין, 18:00)

         

ראשון 25.2

ספורט1 + ספורט1HD

13:50 קריסטל פאלאס – טוטנהאם

15:50 מנצ'סטר יונייטד – צ'לסי

18:20 מנצ'סטר סיטי – ארסנל (גמר גביע הליגה)

21:00 מירוץ נאסקר, אטלנטה

ספורטHD2

14:25 בוכום – נירנברג (בונדסליגה 2)

16:20 לברקוזן – שאלקה עורך: צחי (בועז)

18:50 לייפציג – קלן עם פריצות לסטנדארד ליאז' – קלאב ברוז' (רפאלוב)

22:10 פורטימוננסה – פורטו

02:25 בוקה ג'וניורס – סן מרטין סן חואן

ספורטHD3

13:25 מלסונגן – למגו (כדוריד גרמני)

15:25 אנדרלכט (סייף) – מוסקרון

18:55 יובנטוס – אטאלנטה

21:55 סאו פאולו – פרוביאריה (פאוליסטה)

ספורטHD4

13:25 איאקס – דן האג

15:25 פיינורד – פ.ס.וו. איינדהובן

19:15 (19:30 KO)בני יהודה – הפועל ק"ש

21:40 רומא – מילאן

24:25 סאנטוס – סנטו אנדרה (פאוליסטה)

 

שני  26.2

ספורט1 + ספורט1HD

21:20 דורטמונד – אאוגסבורג

23:55 טאז'רס – ארחנטינוס ג'וניורס

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD4

22:55 ספורטינג ליסבון – מורירנסה

02:10 חימנסיה – סן לורנסו

 

שלישי 27.2

ספורט1 + ספורט1HD

22:00 סוונזי – שפילד וונסדיי (שמינית גמר הגביע האנגלי, משחק חוזר)

ספורטHD2

21:55 לס הרביירס – לאנס (רבע גמר גביע צרפתי)

ספורטHD3

19:25 גלאטסראי – איסטנבול (כדורעף אלופות, נשים)

21:25 נובארה – קונליאנו (כדורעף אלופות, נשים)

 

רביעי  28.2

ספורט1 + ספורט1HD

18:25 יובנטוס – אטאלנטה (חצי גמר גביע איטלקי, גומלין)

21:40 לאציו – מילאן (חצי גמר גביע איטלקי, גומלין)

ספורטHD2

21:35 טוטנהאם – רוצ'דייל (שמינית גמר הגביע האנגלי, משחק חוזר)

ספורטHD3

18:55 קוזלה – איזמיר (כדורעף אלופות)

21:25 צ'יביטאנובה – פרוג'ה (כדורעף אלופות)

ספורטHD4

19:25 שאמבלי – שטרסבורג (רבע גמר גביע צרפתי)

22:00 פ.ס.ז'. – מארסיי (רבע גמר גביע צרפתי)

 

חמישי 1.3

ספורט1 + ספורט1HD

21:30 ארסנל – מנצ'סטר סיטי

ספורטHD2

19:55 קיל – מלסונגן (כדוריד גרמני)

21:55 קון – ליון (רבע גמר גביע צרפתי)

 

שישי 2.3

ספורט1 + ספורט1HD

11:30 טריאתלון גברים, אבו דאבי

13:30 טריאתלון נשים, אבו דאבי

19:25 דינאמו דרזדן – דארמשטאט (בונדסליגה 2)

21:25 מנשנגלאדבך – ורדר ברמן

ספורטHD2

13:30 גואנגז'ו אברגראנדה – גואנגז'ו R&F  (זהבי, משחק פתיחת העונה בסין)

16:30 בארסה TV

21:40 מידלסברו – לידס (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

22:25 פורטו – ספורטינג ליסבון

 

 

Check Also

וידאו: בהמשך העונה של “היית צריכה לדעת”

הנה הטריילר להמשך העונה. היזהרו מקלקולונים, אם טרם צפיתם בפרק הבכורה שתפו עם חבריםFacebookTwitterLinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.