יום שלישי , דצמבר 18 2018
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע:  12.1 – 6.1

 

שבת 6.1

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 טרבזונספור – טופאש בורסה (סל טורקי)

14:40 פליטווד טאון – לסטר (גביע אנגלי)

16:50 מנצ'סטר סיטי – ברנלי (גביע אנגלי)

19:20 נוריץ' – צ'לסי (גביע אנגלי)

21:55 נאנסי – ליון (גביע צרפתי)

ספורטHD2

15:55 מילאן – קרוטונה

18:55 רומא – אטאלנטה

 

ספורטHD3

15:55 טולוז – ניס (גביע צרפתי)

18:15 (עד 20:50) גביע העולם במזחלות, גברים

ספורטHD4

14:00 (עד 16:30) גביע העולם במזחלות, נשים

16:50 פולהאם – סאותהמפטון (גביע אנגלי)

 

ראשון 7.1

ספורט1 + ספורט1HD

13:25 סראגוסה – אסטודיאנטס (סל ספרדי)

15:55 שרוסברי טאון – ווסטהאם

17:55 נוטינגהאם פורסט – ארסנל (גביע אנגלי)

19:55 ספורטינג ליסבון – מאריטימו

22:10 פורטו – ויטוריה גימראיש

ספורטHD2

14:45 (עד 17:20) גביע העולם במזחלות, גברים

19:25 באסקוניה – ולנסיה (סל ספרדי)

ספורטHD3

11:55 דארושפקה (בלאט) – ישילגירסון (סל טורקי)          

15:10 מארסיי – ולנסיין (גביע צרפתי)

21:55 רן – פ.ס.ז'. (גביע צרפתי)

ספורטHD4

14:55 פנאתינייקוס (אלטמן) – פלטניאס (כדורגל יווני)

18:25 פנרבחצ'ה – סקאריה (סל טורקי)

 

שני  8.1

ספורט1 + ספורט1HD

20:00 לקראת הפועל חיפה – בית"ר ירושלים

20:25 (20:30 KO) הפועל חיפה – בית"ר ירושלים

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

ספורטHD2

18:45 (19:00 KO) מ.ס. אשדוד – בני סכנין (עם פריצות להפועל עכו – הפועל אשקלון)

21:35 ברייטון (חמד וכיאל) – קריסטל פאלאס (גביע אנגלי)

ספורטHD3

21:55 לאנס – בולון (גביע צרפתי)  

 

שלישי 9.1

ספורט1 + ספורט1HD

17:55 דינאמו מוסקבה – גלאטסראי (ליגת האלופות בכדורעף נשים)

21:40 מנצ'סטר סיטי – בריסטול סיטי (חצי גמר גביע הליגה)

ספורטHD2

20:25 אתלטיקו מדריד – ליידה (שמינית גמר הגביע ספרדי, גומלין)

22:25 ולנסיה – לאס פלמאס (שמינית גמר הגביע ספרדי, גומלין)

ספורטHD3

21:25 לימוז' – אוניקס קאזאן (יורוקאפ)

ספורטHD4

19:45 (20:00 KO) הפועל ב"ש – בני יהודה

 

רביעי 10.1

ספורט1 + ספורט1HD

20:15 (20:30 KO) הפועל רעננה – מכבי חיפה

ספורטHD2

21:55 צ'לסי – ארסנל (חצי גמר גביע הליגה)

ספורטHD3

20:25ויאריאל – לגאנס / אלאבס – פורמנטרה (שמינית גמר הגביע ספרדי, גומלין)

** נשדר אחד משני המשחקים, יעודכן בהמשך

22:25 ריאל מדריד – נומנסיה (שמינית גמר הגביע ספרדי, גומלין)  

 

ספורטHD4

18:50 דארושפקה (בלאט) – גראן קנאריה (מקל, יורוקאפ)

21:25 וילרבאן – רג'יו אמיליה (יורוקאפ)

 

חמישי 11.1

ספורט1 + ספורט1HD

20:25 סביליה – קאדיס (שמינית גמר הגביע ספרדי, גומלין)

22:25 ברצלונה – סלטה ויגו (שמינית גמר הגביע ספרדי, גומלין)

ספורטHD2

20:25 לבאנטה – אספניול (שמינית גמר הגביע ספרדי, גומלין)

         

ספורטHD3

17:55 פנרבחצ'ה – נובארה (ליגת האלופות בכדורעף נשים)

20:55 וולרו ציריך – מולהאוס (ליגת האלופות בכדורעף נשים)

 

שישי 12.1

ספורט1 + ספורט1HD

21:20 לברקוזן – באיירן מינכן

שעה? קלריסה שילדס – טורי נלסון (איגרוף נשים) יעודכן בהמשך

ספורטHD2

21:40 שפילד יונייטד – שפילד וונסדיי (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

19:10 שבדיה – איסלנד (אליפות אירופה בכדוריד)

21:25 צרפת – נורבגיה (אליפות אירופה בכדוריד)

ספורטHD4

21:25 קרואטיה – סרביה (אליפות אירופה בכדוריד)

 

 

 

בדוק גם

תאגיד

HOT ממשיכה להביא לכם את הסדרות המובילות בעולם מאט אינגברטסון וג'ייק וייסמן מככבים ב"תאגיד", הקומדיה החדשה של "קומדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.