יום שני , מאי 20 2019
Home / טלויזיה / פברואר 2018 בערוץ לייפטיים

פברואר 2018 בערוץ לייפטיים

היילייטס פברואר Lifetime

 

סנדקית הקוקאין /  Cocaine godmother

/21, יום חמישי, ב-22:00. סרט מקורי של לייפטיים בבכורה טלוויזיונית!

\\filesrv\Users\Neshemm\My Documents\A+E\Lifetime\2018\Lifetime Movies\Cocaine Godmother\cocaine_godmother.jpg

קתרין זיטה-ג'ונס, השחקנית זוכת פרסי האוסקר והטוני, מככבת בסרט המבוסס על חייה האמיתיים של ברונית הסמים הקולומביאנית גריזלדה ביאנקו, שזכתה לכינוי "סנדקית הקוקאין", אשר פיקדה באופן חסר רחמים על קרטל שהבריח כמויות עצומות של סמים מקולומביה.

 

בלנקו גדלה באזורי העוני של העיר מדלין, שם התחילה את קריירת הפשע ארוכת השנים שלה כשכייסה עוברי אורח. בגיל 17, היא עשתה את דרכה לארצות הברית באמצעות דרכון מזויף עם בעלה הראשון קרלוס. הם התגוררו בקווינס יחד עם שלושת בניהם (דיקסון, אוסוולדו ואובר). עם הזמן, גריזלדה נמשכה לכסף שהציע עולם הסמים המסוכן, ובמהרה מצאה את עצמה עובדת כסוחרת סמים עבור הספק המקומי. גריזלדה המציאה את השימוש בנשים יפות, זקנים וילדים והיצירה של תיקים בעלי תחתית כפולה כדרך להבריח סמים מקולומביה. עם כל הכסף שהתחילה להרוויח, הבנים שלה עזבו את הלימודים בבית הספר ונכנסו לעסק המשפחתי. המעבר מניו יורק למיאמי, עזר לעסק להמשיך לגדול, אך גם גרם למותו של בעלה השני אלברטו, מה שנתן לה את הכינוי האלמנה השחורה. הנכונות שלה להשתמש באלימות נגד המתחרים שלה, הובילה לכמה ניסיונות התנקשות כושלים בחייה. כדי להגן על בנה הצעיר, גריזלדה עברה לקליפורניה יחד עם בעלה השלישי דריו, שם נעצרה ע"י הרשות למלחמה בסמים ונידונה לעשר שנים בכלא. התיק נגדה התמוטט וכאשר היא שוחררה, היא גורשה לקולומביה, שם מצאה את מותה ביריות בשנת 2012.

 

ב"שיאה", בשנות ה-70' וה-80', היא פיקדה על קרטל שהבריח כמויות עצומות של סמים לארצות הברית, באמצעות ספינות ומטוסים. עסק הסמים שהקימה השתרע על פני כל ארצות הברית והיא נחשדה בכך שהזמינה מעל 200 רציחות. מתוכם שלושה מקרים שבהם הורשעה בקשר ישיר: רצח של שני סוחרי סמים ממיאמי שלא שילמו על משלוח והזמנת רצח של בכיר בארגון שלה, אירוע שהסתיים במות בנו בן השנתיים של האיש. בלנקו אף פתחה במדלין חנות לממכר תחתונים וחזיות עם כיסים מיוחדים, בהם הוברחו הסמים בטיסות למיאמי.

עם: קתרין זיטה ג'ונס. ארה"ב, 2017.

שכנה מסוכנת / The Wrong neighbor

5/21, יום חמישי, ב-22:00. סרט מקורי של לייפטיים בבכורה טלוויזיונית!

\\filesrv\Users\Neshemm\My Documents\A+E\Lifetime\2018\Lifetime Movies\wrong-neighbor.jpg

גבר שנפרד לאחרונה מאשתו, עובר עם בתו בת העשרה לבית חדש. במהרה הם מגלים שהפכו למוקד לאובססיה מסוכנת מצד השכנה החדשה שלהם ג'יימי, אישה מקסימה אך מסוכנת, שמוכנה לעשות כל מה שנדרש כדי לתפוס את מקומה ולהפוך לאימא והאישה החדשה שלהם.

עם: סטיב ריצ'רד האריס ("צעירים חסרי מנוח"), מייקל מדסן ("כלבי אשמורת"). ארה"ב, 2017.

 

המאמן שרזה איתי 2 / FIT TO FAT TO FIT – S2

ימי שבת, החל מ-17 בפברואר, בשעה 16:45. עונה 2 בבכורה!

עונה לשנייה לסדרה המצליחה. חמישה מאמנים אישיים שחיים לפי החוקים הנוקשים של דיאטה ופעילות ספורטיבית, מקריבים את בריאותם הגופנית והנפשית והלייפסטייל לו הם רגילים, כדי לעזור לאדם שיקר להם לרדת במשקל. המאמנים יוצאים למסע מפרך לעלות במשקל במידה משמעותית בעצמם כדי שיוכלו להבין איך זה מרגיש להיות בעלי משקל עודף. ג'סי רוצה לעזור לבעלה ג'רמי לחזור לגזרה הישנה שלו ולאדם האתלטי והפעיל שהיה בעברו. פלישיה נחושה להתגבר על ההבדלים בינה לאחותה טוני כדי לעזור לה לרדת במשקל ולהרגיש טוב יותר. אריק רוצה לתמוך בחברתו, לורי, במסע שלה להמציא עצמה מחדש על ידי התגברות על התמכרותה לאוכל שהחלה לאחר הטרגדיה של מות בעלה. ווילי מקריב את גופו במטרה להחזיר למוטב את חבר שלו קווינסי, שנמצא במסלול מסוכן ומוצא את עצמו עם בעיות בריאותיות חמורות. קארי מנסה לעזור לחברתה פרניאל לחזור לכושר.

 

פרק 1 >> שבת, 17/2, 16:45  מאמנים אישיים שחיים לפי דיאטה נוקשה ופעילות ספורטיבית, מקריבים את בריאותם הגופנית והלייפסטייל לו הם רגילים כדי לעזור לאדם שיקר להם לרדת במשקל. האם המסירות שלהם תעזור להם להצליח?

 

פרק 2 >> שבת, 24/2, 16:45  למרות שג'סי התנגדה בעבר לאכול אוכל מעובד, היא מתחילה להתרגל לדיאטה החדשה שלה שכוללת ג'אנק פוד, בעוד ג'רמי נהנה מההטבות שמגיעות עם אשתו הגדולה והמשופרת. ווילי נאלץ לבצע החלטה קשה לגבי הבריאות שלו ולספר לחבר שלו קווינסי חדשות קשות. דברים לא הולכים חלק עבור טוני ופלישיה, כאשר פלישיה נאבקת עם דיכאון בניסיון להתמודד עם העלייה במשקל וטוני מטילה ספק במחויבות שלה. האכילה הבלתי פוסקת של אריק מובילה למתח בנישואיו. מאמנת חדשה בשם קארי נכנסת לעניינים כדי לעזור לחברה פרניאל לקבל בחזרה את הביטחון שאבד לה ולהחזיר את הקריירה שלה בחזרה למסלול.


 

ציידי המציאות 11 / STORAGE WARS – S11

ימי ראשון החל מ-25 בפברואר, בשעה 22:45. עונה 11 בבכורה!

הציידים חוזרים וכולם מנסים להגשים אותו חלום: לעשות קנייה טובה! כלומר, כזו שתניב כמה שיותר כסף אחרי שהושקע בה כמה שפחות כסף. הציידים הם סוחרי יד-שנייה ממולחים, שמתחרים במכירות פומביות על יחידות אחסון (מכולות) שננטשו ושבתוכן יש אוצרות נשכחים, או לחילופין – זבל. יש להם דקה להחליט האם תוכן המכולה שווה את הקנייה. פעמים רבות אינסטינקטים טובים הם ההבדל בין קנייה טובה להפסד כספי עצום, ועבור רוב הציידים העיסוק הזה מהווה את הפרנסה העיקרית שלהם.

 

פרק 1 >> ראשון, 25/2, 22:45  בעיר ריברסייד, קני משתכנע להגיש הצעת מחיר על מכולה מאסיבית. רנה וקייסי מנסים ללכת בקטן אבל בסוף מצליחים להוציא קצת כסף, בעוד שקופסת המסתורין של אנה ואדווינה מקבלת תיוג לא נכון.

 

פרק 2 >> ראשון, 4/3, 22:45 בעיר הוואיין גרדנס, דארל מכניס את הבחור החדש לעניינים. ברנדי וג'רוד מגלים פעילות מסתורית ביחידה שלהם. ג'סטין מגשש את דרכו במכולה הגונה.


 

סרטים בבכורה בערוץ Lifetime

 

השקר הטוב I 3.2 שבת 22:00  בכורה בערוץ!

אישה אמריקאית צעירה מתקבלת לעבודה כסייעת שתפקידה לעזור לארבעה פליטים מסודן, שזכו בהגרלה להגר לארצות הברית.  קראו להם "הילדים האבודים". הם התייתמו במהלך מלחמת האזרחים שפרצה בסודן בשנת 1983 וצעדו על רגליהם אלפי קילומטרים בחיפוש אחר מחסה. 15 שנה לאחר מכן ומאמץ הומניטרי בינלאומי מארגן את בואם של 3,600 סודנים לארה"ב. אחת מקבוצות הפליטים הסודנים מגיעה לקנזס ואילו את פניהם מקבלת קרי דיוויס, יועצת תעסוקה, שתפקידה למצוא לכל אחד מהם פרנסה – משימה לא פשוטה בהתחשב בעובדה שהם לא ראו בחייהם חפצים אלמנטריים כמו קשיות, מתגי אור או פלאפונים. למרות שקרי החליטה להתמקד במטרה שלה ולא להיקשר רגשית לפליטים, היא והמנהל שלה, ג'ק, הופכים עם הזמן לשותפים פעילים במפגש התרבויות.

עם: ריס וית'רספון, קורי סטול (בית הקלפים). במאי: פיליפ פלרדו. ארה"ב. 2014

 

סיפור האהבה של מיסטר מורגן  I 10.2 שבת 22:00 בכורה בערוץ!

אלמן אמריקאי בעיר זרה, מפגש מקרי, אישה צעירה ויפה, שני אנשים מזהים רגע מיוחד ומפיקים ממנו את המיטב. העיר הרומנטית ביותר בעולם הופכת להיות התפאורה המושלמת ועדיין אירונית לסיפור של חיים ואהבה, אשר מתחיל ממפגש מקרי של שני זרים, והופך לסיפור על קשר חזק ושובה לב.

עם: מייקל קיין, ג'יליאן אנדרסון, קלמנס פוסי. במאית: סנדרה נטלבק. ארה"ב. 2013

 

שני פנים לינואר  I 17.2 שבת 22:00  בכורה בערוץ!

זוג אמריקאי, צ'סטר וקולט מקפרלנד, יוצאים לטיול בנופיה המדהימים של אתונה. לאחר מפגש מקרי עם רידל, נוכל המתחזה למדריך תיירים, מזמינים צ'סטר וקולט את החבר החדש לארוחה מפוארת. מהופנט ומסונוור מעושרם של בני הזוג, רידל מופתע לגלות אדם חסר הכרה בחדר בית המלון שלהם.

עם: ויגו מורטנסן, קירסטן דאנסט, אוסקר אייזק. במאי: חוסיין אמיני. ארה"ב/אנגליה. 2014

 

האישה הנעלמת I 24.2 שבת 22:00  בכורה בערוץ!

נלי, מורה, אם ואישה נשואה באושר, סובלת מזיכרונות קשים מעברה. היא מוצפת ברגשות אשם וחרטה מימי הרומן שלה עם המחזאי, הסופר והשחקן צ'ארלס דיקנס. הסרט חוזר לתקופת הרומן שלהם ומשרטט בפנינו את דמותו הקנונית התובענית של דיקנס כפי מעולם לא הכרנו.

עם: רייף פיינס, פליסיטי ג'ונס, קריסטין סקוט-תומאס. במאי: רייף פיינס. אנגליה. 2013

 

בדוק גם

וידאו SNL: סיום העונה- פול ראד ודי ג'יי חאלד!

פול ראד הוא המגיש שנבחר לתוכנית סיום העונה הארבעים וארבע של "סאטרדיי נייט לייב"! אורח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.