יום שלישי , מרץ 31 2020
Home / טכנולוגי / הצטרפו למוסד דרך פייסבוק
עמוד הפייסבוק של המוסד

הצטרפו למוסד דרך פייסבוק

לראשונה: המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים משיק עמוד פייסבוק לגיוס מועמדים "המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים – קריירה״

במוסד מסבירים: "פרסום התפקידים בפייסבוק יאפשר גיוס יעיל יותר, תוך נגישות לאוכלוסייה רחבה יותר כדי לגייס את המועמדים המתאימים ביותר"

https://www.facebook.com/המוסד-למודיעין-ולתפקידים-מיוחדים-קריירה-167813393967451

המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים השיק בימים האחרונים עמוד פייסבוק רשמי עבור גיוס מועמדים ופרסום מודעות גיוס לארגון – "המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים – קריירה".

עד עתה, הגישה למודעות הגיוס הייתה רק באתר המוסד הרשמי הזמין בשפות: עברית, אנגלית, צרפתית, רוסית, אנגלית, ערבית ופרסית.

 

מהמוסד נמסר כי "פרסום התפקידים בפייסבוק יאפשר גיוס יעיל יותר, תוך נגישות לאוכלוסייה רחבה יותר וזאת בכדי לגייס את המועמדים המתאימים ביותר".

 

המוסד נמצא בחזית העשייה הביטחונית של מדינת ישראל והוא מתמודד בשנים האחרונות עם אתגרים הולכים וגוברים. המוסד מצליח להתמודד עם אתגרים אלה בצורה יוצאת דופן, תוך חשיבה מחוץ לקופסה, שילוביות יכולות ארגוניות, יצירתיות ודבקות במשימה. במוסד מסבירים כי הצלחת המשימות היא בעיקר זכות אנשיו האיכותיים הפועלים ללא לאות, בנחישות ונחרצות, מתוך חובה עמוקה להגן על העם והמדינה.

 

בשנים האחרונות משקיע המוסד מאמצים רבים להנגיש את היצע התפקידים שלו לאוכלוסייה רחבה ככל הניתן. המוסד שוקד רבות בכדי למצוא את דרכי הגיוס היצירתיות ביותר, תוך מאמץ להגיע אל קהלי היעד והמועמדים המתאימים ביותר לשירות בארגון. המוסד משקיע ומטפח את כלל העובדים שלו, מתוך הבנה שטיפוחם והשקעה בהם יסייע למוסד לממש את ייעודו בהגנה על ביטחונה של מדינת ישראל.

כך, למשל, רק ביום העצמאות האחרון השיק המוסד את כתב החידה המסתורי, המהווה חלק מקמפיין הגיוס למחלקת הסייבר באגף הטכנולוגיה והסייבר.

 

היצע התפקידים לשירות במוסד מגוון ונוגע לתחומי עשייה רבים, לרבות תפקידים ייעודיים מבצעים, תפקידי מודיעין, טכנולוגיה, סייבר, מחשוב, כלכלה ולוגיסטיקה. במודעות הגיוס של המוסד ניתן למצוא משרות המתאימות לסטודנטים, משרות למעוניינים לשרת בחו״ל ומשרות לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים. המשרות מיועדות לנשים ולגברים כאחד.

 

Check Also

חגיגת פסח בהוט VOD

על אף הקורונה, HOT ממשיכה במסורת "חגיגת פסח מטורפת" ב HOT VOD Young – קטגוריה חינמית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.