יום רביעי , דצמבר 12 2018
Home / טכנולוגי / יח"צ: הצלחה ל- SPOT.IM
מייסדי ספוט ישי גרין ונדב שובל, צילום: שחף הבר

יח"צ: הצלחה ל- SPOT.IM

קבוצת FOX האמריקאית תשתמש בתגובות גולשים להגדלת רווחי פרסום

 

 

הטכנולוגיה תסופק על ידי חברת Spot.IM הישראלית לתקופה של שלוש שנים

 

 

 

קבוצת אתרי FOX האמריקאית חתמה על הסכם עם הסטארט-אפ הישראלי Spot.IM להטמעת טכנולוגיות באתרי הקבוצה לתקופה של שלוש שנים, הכוללים את פוקס ניוז, פוקס ספורט ופוקס ביזנס. העסקה צפויה להניב לפוקס עליה של מיליוני דולרים, מהגדלת החשיפה לפרסום באתרים המחזיקים במחירי פרסום גבוהים.

 

Spot.IM עוסקת בפיתוח כלים להגדלת התנועה באתרים וניהול קהילות גולשים, המשמשים את אתרי החדשות הגדולים בישראל ובעולם. החברה תסייע לפוקס להעביר את תגובות ודיוני הגולשים למערכת מותאמת למנועי חיפוש כמו גוגל. כך מנועי חיפוש הנאבקים לספק באופן עקבי את התשובות הטובות ביותר לשאלות הגולשים יאתרו את הדיון באתר, יפנו אליו ויגדילו את כניסות הגולשים על בסיס תוכן שהצטבר בתגובות ורלוונטי למבצע החיפוש.

 

לדברי נדב שובל מנכל Spot.IM "פעמים רבות מידע שעולה בטוקבקים הוא תוכן משלים ואיכותי לכתבה. אנו יודעים לזהות את הטוקבקים שבעלי ערך אמיתי ותורמים מידע נוסף לסיקור. אמנם תגובות גולשים אינן תמיד ערוכות טוב, אבל מדובר במידע רלוונטי המציג דעות שונות ומגוונות חברה לנושא המסוקר."

 

כלים נוספים שישולבו באתרי פוקס הם מבוססי בינה מלאכותית, שתסרוק את שיחות הגולשים ותפיק דוח תובנות אודות הדיונים באתרים. אם השיח על נושאים מסוימים חיובי או שלילי, וכמה מהמגיבים נוהגים לחזור להתכתב באתר באופן קבוע ביחס למגיבים מזדמנים.

 

הבנה עמוקה של תוכן השיח נעשית בעזרת למידה חישובית ((Machine learning, האלגוריתם לומד בזמן אמת את יחס הגולשים לנושאים אקטואליים ועל בסיס התובנות מאפיין שיח שלילי או חיובי. האפיון כולל גם התייחסות לאזור הגיאוגרפי ממנו מגיב הגולש שפעמים רבות משפיע על השקפת עולמו של הטוקבקיסט והתבטאויותיו.

 

Spot.IM הוא סטארטאפ שהוקם על ידי נדב שובל וישי גרין, גייס 13.5 מיליון דולר ומוצריו משולבים ב- 5,400 אתרים פעילים, בניהם אתרי חדשות מהגדולים בעולם כ- Forbes, Time, AOL, HuffingtonPost, Fox ועוד.

בדוק גם

וידאו מעולה: היה היה דדפול

דדפול ופרד סבאג', הילד מ"הנסיכה הקסומה" שכבר גדל, בסרטון קידום מצוין לגירסת ה- PG13 של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.