יום חמישי , דצמבר 13 2018
Home / כל מה שמסביב / קסדות מעוצבות למען הגשמת משאלות
קסדה מעוצבת, מלחמת הכוכבים, עיצוב עדי מזרחי

קסדות מעוצבות למען הגשמת משאלות

דיסני מציגה:

תערוכה של 60  קסדות stormtroopers המוכרות ממותג 'מלחמת הכוכבים' שעוצבו בידי אמנים, סלבס ומעריצים ישראליים

 

במסגרת Project Legion הבינלאומי יוצגו בדיזנגוף סנטר החל מה- 23 לנובמבר

הקסדות יעמדו למכירה למען הגשמת משאלות של ילדי

Make-A-Wish Israel ע"י חנות ייעודית ב- eBay

 

תערוכת קסדות Stormtroopers של מלחמת הכוכבים, הינה חלק מפרויקטProject Legion העולמי. הקסדות שבתערוכה עוצבו ויוצגו בדיזנגוף סנטר בתל אביב כפי שהוצגו כבר בדרום אפריקה, ארה"ב, בלגיה ועוד.

בפרויקט עיצוב הקסדות לקחו חלק כ- 60 אמנים סטודנטים לעיצוב מ-HIT ,מעריצים של המותג, וסלבס ישראלים שעיצבו כל אחד בטעם אישי את קסדות  Stormtroopers שלו, ונתנו פרשנויות משלהם לקסדה המפורסמת.

 

Project Legion, בהובלת דיסני ולוקאספילם, הוא פרוייקט בינלאומי, במסגרתו אמנים זוכים לעצב מודל של קסדת חייל-סער (stormtrooper) בהיקף של כ- 15 ס"מ, ולתת לה את פרשנותם האישית.

הפרוייקט נולד בשנת 2014, כאשר דיסני ולוקאספילם הזמינו אמנים מחברת וולט דיסני להשתתף בפרוייקט מיוחד שמטרתו לחגוג את אהבתם ליצירתיות ול'מלחמת הכוכבים'. 300 הקסדות המעוצבות שנולדו בפרוייקט זה נתנו השראה לאמנים רבים נוספים מסביב לעולם.

 

קסדות Stormtroopers יוצגו בדיזנגוף סנטר בתל אביב החל מה- 23 בנובמבר ועד ה-7 בדצמבר 2017. הקסדות עוצבו על ידי סטודנטים ומרצים מהפקולטה לעיצובHIT , מכון טכנולוגי חולון, לצד סלבס כמו: סטטיק ובן אל , דנה פרידר, שגיא ברייטנר 'ביטבוקס', רותם אבוהב, דביר בנדק, ליאור כלפון, ננסי ברנדס, דוד ד'אור ועוד, זאת לצד עיצובים של חברים בקהילת המעריצים של 'מלחמת הכוכבים' בישראל.

התערוכה תוצג בדיזנגוף סנטר, במסגרת אירוע 'מלחמת הכוכבים' בשיתוף דיסני לקראת יציאת הסרט החדש מהסאגה המצליחה 'מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי', שיעלה באקרנים ב- 13 בדצמבר .

 

כל הקסדות שבתערוכה יועמדו למכירה בלעדית כתרומה לעמותת Make-A-Wish Israel המגשימה את משאלות לבם של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים. המכירה תתבצע על ידי חנות ייעודית שתפתח ב- eBay, בה הקסדות יעמדו למכירה בסכום התחלתי של 250 ₪ .

לינק לחנות הייעודית לרכישת הקסדות באתר eBay יפורסם ברשתות החברתיות של המשתתפים בפרויקט

לפרטים נוספים אודות הרכישה: maw@makeawish.org.il

 

תערוכת הקסדות תוצג ב'גשר עגבנייה' ,דיזנגוף סנטר במשך כשבועיים החל מתאריך 23.11.17.

בדוק גם

יח"צ: דיזר ב-WAZE

  Deezer  זמינה כעת באפליקציית Waze ומציעה מוזיקה מיידית לנהגים   בשלב הראשון ללקוחות iOS …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.