שבת , נובמבר 26 2022
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב

 

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 3.11 – 28.10

שבת 28.10

ספורט1 + ספורט1HD

14:15 מנצ'סטר יונייטד – טוטנהאם

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווסט ברומיץ' – מנצ'סטר סיטי

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 בורנמות – צ'לסי

21:40 רומא – בולוניה

23:55 פלמנגו – ואשקו

01:15 (אחרי מעבר לשעון חורף) טאז'רס – ריבר פלייט

ספורטHD2

14:00 ראלי וויילס

16:50 ליברפול – האדרספילד

18:55 מילאן – יובנטוס

21:40 ווילם II – איאקס

23:45 האנובר – דורטמונד (ראשוני מ-16:30)

ספורט3 HD

13:55 דארמשטאט – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2)

16:50 ארסנל – סוונזי

19:20 באיירן מינכן – לייפציג

22:25 בואבישטה – פורטו

ספורט4 HD

15:45 (16:00 KO) בני סכנין – מכבי נתניה

18:00 (18:15 KO) הפועל ק"ש – מכבי חיפה (עם פריצות להפועל חיפה – הפועל רעננה, 18:00)

20:15 (20:30 KO) בית"ר ירושלים – הפועל אשקלון

שעה? יעודכן בהמשך אנתוני ג'ושוע – קרלוס טאקאם (איגרוף, בריטניה)

 

ראשון 29.10 (עוברים לשעון חורף)

ספורט1 + ספורט1HD

08:55 גואנגז'ו R&F (זהבי) – טיאנג'ין טדה

14:00 ראלי וויילס (קטע הסיום)

15:20 ברייטון (חמד) – סאותהמפטון

17:50 לסטר – אברטון

19:55 (20:10 KO) מכבי ת"א – הפועל עכו

22:20 ראיון מיוחד עם בן מנספורד, מנכ"ל מכבי ת"א

23:00 בוקה ג'וניורס – בלגראנו

ספורטHD2

08:55 הביי צ'יינה – גואנגז'ו אברגראנדה

12:55 דארושפקה (בלאט) – קרשיאקה (סל טורקי)

16:20 ורדר ברמן – אאוגסבורג

18:50 שטוטגרט – פרייבורג

21:55 פונטה פרטה – קורינתיאנס

ספורט3 HD

13:25 ויטסה – פ.ס.וו. איינדהובן

 

15:25 זניט – לוקומוטיב מוסקבה

17:20 (החל ב-17:00) גלאטסראי – פנרבחצ'ה (סל טורקי)

19:25 ולנסיה – גראן קנאריה (מקל, סל ספרדי)

ספורט4 HD

13:55 ברמינגהאם – אסטון וילה (צ'מפיונשיפ)

15:50 (החל ב-15:30) קלאב ברוז' (רפאלוב) – סט. טרוידן

18:55 ספרטה פראג (בן חיים) – באניק אוסטראבה

21:00 מירוץ נאסקר, מרטינסוויל

 

שני  30.10

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 אנדולו אפס – בויוקמז (סל טורקי)

21:50 ברנלי – ניוקאסל

02:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:40 ורונה – אינטר

ספורט3 HD

21:25 בוכום – דיסלדורף (בונדסליגה 2)

ספורט4 HD

12:00 (עד 23:30) טורניר פאריס, טניס

 

שלישי 31.10

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 רומא – צ'לסי (ליגת האלופות)

02:10 / 03:10 לאנוס – ריבר פלייט (חצי גמר ליברטדורס, גומלין)

ספורטHD2

21:25 לימוז' – פרטיזן בלגראד (יורוקאפ)

ספורט4 HD

12:00 (עד 23:30) טורניר פאריס, טניס

רביעי 1.11

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 פלנסבורג – צליה (כדוריד אלופות)

21:40 ליברפול – מאריבור (ליגת האלופות)

01:40 / 02:40 גרמיו – ברצלונה (חצי גמר ליברטדורס, גומלין)

ספורטHD2

21:20 רג'יו אמיליה – הפועל ירושלים (יורוקאפ)

ספורטHD3

19:55 בודוצ'נוסט – באיירן מינכן (יורוקאפ)

22:25 גראן קנאריה (מקל) – טרנטו (יורוקאפ)

02:40 פלמנגו – פלומיננסה (רבע גמר סודאמריקנה, גומלין)

ספורטHD4

12:00 (עד 23:30) טורניר פאריס, טניס

 

חמישי 2.11

ספורט1 + ספורט1HD

19:35 (20:00 KO) מכבי ת"א – אסטנה (הליגה האירופית)

ספורטHD2

19:50 א.א.ק. אתונה – מילאן (הליגה האירופית)

21:55 סטיאווה בוקרשט – הפועל ב"ש (הליגה האירופית)


 

01:10 אינדפנדיינטה – נסיונאל (רבע גמר סודאמריקנה, גומלין)

03:40 ג'וניור – ספורט רסיפה (רבע גמר סודאמריקנה, גומלין)

ספורט3 HD

19:50 חגיגה אירופית על גבי סלביה פראג – ויאריאל

21:55 חגיגה אירופית על גבי ויקטוריה פלזן – לוגאנו

ספורט4 HD

12:00 (עד 21:30) שמינית גמר טורניר פאריס, טניס

21:55 ארסנל – הכוכב האדום בלגראד (הליגה האירופית)


 

שישי 3.11

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 סנדהאוזן – דואיסבורג (בונדסליגה 2)

21:25 פרנקפורט (טוואטחה) – ורדר ברמן

ספורטHD2

21:40 וולבס – פולהאם (צ'מפיונשיפ)

ספורט3 HD

16:30 בארסה TV

21:25 גנט (סייף) – סטנדארד ליאז'

ספורט4 HD

15:00 רבעי גמר 1-2 טורניר פאריס (טניס)

20:30 רבעי גמר 3-4 טורניר פאריס (טניס)

 

יש לבדוק גם

הלילה בארה"ב: עונה 3 של "ישנן בנות: הדור הבא"

העונה השלישית של "ישנן בנות: הדור הבא" תעלה הלילה בארה"ב, בערוץ הכבלים-פרימיום שואוטיים. בואו נציץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.