יום רביעי , ינואר 19 2022
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 27.10 – 21.10

 

שבת 21.10

ספורט1 + ספורט1 HD

12:55 אושק ספורטיף – דארושפקה (בלאט, סל טורקי)

16:50 חגיגה אנגלית על גבי מנצ'סטר סיטי – ברנלי

18:55 סיכום היום באנגליה

20:00 (20:30 KO) מכבי חיפה – בית"ר ירושלים

22:40 מיוחד: ראיון עם דקל קינן, קפטן מכבי חיפה

ספורט2 HD

14:20 צ'לסי – ווטפורד

16:50 האדרספילד – מנצ'סטר יונייטד

19:10 יבלונץ – ספרטה פראג (טל בן חיים)

19:30 סאותהמפטון – ווסט ברומיץ' עם פריצות ליבלונץ – ספרטה פראג (טב"ח)

22:25 פורטו – פאסוס פריירה

ספורט HD3

13:55 הולשטיין קיל – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי פרנקפורט (טוואטחה) – דורטמונד

19:20 המבורג – באיירן מינכן

21:55 ואשקו – קוריטיבה

ספורט HD4

15:45 (16:00 KO) בני יהודה – מ.ס. אשדוד

18:05 (18:15 KO) מכבי נתניה – הפועל ק"ש

20:55 ז'שוב – הפועל כפר סבא

23:00 (עד 01:30) ריאן ברנט – זנאט זקיאנוב (איגרוף, צפון אירלנד)

 

ראשון 22.10

ספורט1 + ספורט1 HD

13:25 אסטודיאנטס – ברצלונה (סל ספרדי)

15:20 אברטון – ארסנל

17:45 טוטנהאם – ליברפול

20:00 (20:15 KO) בני סכנין – הפועל חיפה

22:15 (החל ב-22:00) סאו פאולו – פלמנגו

ספורט2 HD

14:30 שנגחאי – גואנגז'ו R&F (זהבי)

16:25 (החל ב – 16:00) מילאן – גנואה

18:50 וולפסבורג – הופנהיים

21:40 לאציו – קליארי

ספורט HD3

13:25  פ.ס.וו. איינדהובן – הראקלס

15:25 פיינורד – איאקס

17:55 שחטיור סוליגורסק – מכבי ת"א (כדורעף אלופות גברים, גומלין)

19:55 דספורטיבו אבס – בנפיקה

22:10 ספורטינג ליסבון – שאבס

ספורט HD4

14:20 קלן – ורדר ברמן

15:25 אנטוורפן – קלאב ברוז' (רפאלוב)

16:25 צסק"א מוסקבה (נאתכו) – זניט

18:55 ריאל מדריד – אוניקאחה מלאגה (סל ספרדי)

20:45 (החל ב – 20:30) אולימפיאקוס – פאוק סלוניקי (כדורגל יווני)

22:30 (החל ב-22:00) מירוץ נאסקר, קנזס  

 

שני  23.10

ספורט1 + ספורטHD1

19:25 לוקומוטיב מוסקבה – קרסנודאר

21:25 סנדהאוזן – סט. פאולי (בונדסליגה 2)

WWE- Monday Night RAW 03:00

 

שלישי 24.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 לברקוזן – אוניון ברלין (גביע)

21:40 סוונזי – מנצ'סטר יונייטד (גביע הליגה)

ספורט2 HD

19:25 דיסלדורף – מנשנגלאדבך (גביע) עורך

21:40 ארסנל – נוריץ' משולב עם מנצ'סטר סיטי – וולבס (22:00, גביע הליגה)

01:10 ריבר פלייט – לאנוס (חצי גמר ליברטדורס, משחק ראשון)

03:40 ליברטאד – ראסינג (רבע גמר סודאמריקנה, משחק ראשון)

ספורט3 HD

18:55 ריטאס וילנה – לוקומוטיב קובאן (יורוקאפ)

21:40 אינטר – סמפדוריה עם פריצות למגדבורג – דורטמונד (גביע)

ספורט4 HD

20:25 קרטחנה – סביליה (גביע ספרדי)

22:25 מורסיה – ברצלונה (גביע ספרדי)

 

רביעי 25.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:20 (19:30 TO) הפועל ירושלים – באיירן מינכן (יורוקאפ)        

21:40 לייפציג – באיירן מינכן (גביע גרמני)

02:40 ברצלונה (אקוואדור) – גרמיו (חצי גמר ליברטדורס, משחק ראשון)

ספורטHD2

19:25 הרטה ברלין – קלן (גביע גרמני)

21:40 צ'לסי – אברטון (גביע הליגה)

23:45 יובנטוס – ספאל (ראשוני מ- 21:40)

02:40 פלומיננסה – פלמנגו (רבע גמר סודאמריקנה, משחק ראשון)

ספורט3 HD

20:25 אולם – גראן קנאריה (מקל, יורוקאפ)

22:25 אלצ'ה – אתלטיקו מדריד (גביע ספרדי)

 

ספורט HD4

19:55 פורמנטרה – אתלטיק בילבאו (גביע ספרדי)

21:55 טוטנהאם – ווסטהאם (גביע הליגה)

 

חמישי 26.10

ספורט1 + ספורטHD1

22:25 פואנלבראדה – ריאל מדריד (גביע ספרדי)

ספורטHD2

20:25 ליידה –  ריאל סוסיאדד (גביע ספרדי)

22:25 טנריפה – אספניול (גביע ספרדי)

03:40 ספורט רסיפה – ג'וניור (רבע גמר סודאמריקנה, משחק ראשון)

ספורט HD3

21:25 ג'ירונה – לבאנטה (גביע ספרדי)

ספורט HD4

21:25 דפורטיבו לה קורוניה – לאס פלמאס (גביע ספרדי)         

 

שישי 27.10

ספורט1 + ספורטHD1

19:25 ארמיניה בילפלד – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

21:25 מיינץ – פרנקפורט (טוואטחה)

ספורטHD2

16:30 בארסה TV

21:40 לידס – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ)

ספורט 3HD

20:55 בנפיקה – פיירנסה

22:55 ריו אבה – ספורטינג ליסבון

 

 

 

יש לבדוק גם

לוסי, השימפנזה האנושית

לוסי, השימפנזה האנושית LUCY THE HUMAN CHIMP     סיפורה של השימפנזה לוסי שגדלה כבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.