יום רביעי , מאי 12 2021
אוקטובר 2017 בערוץ יס דוקו

אוקטובר 2017 בערוץ יס דוקו 

בכורה: ימי רביעי, החל מה-25.10, בשעה 21:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

שידור נוסף: מוצ"ש, 28.10, בשעה 22:30

כולנו גדלנו על הסיסמא "הטובים לטייס". אבל מה לגבי הטובות?

בפעם הראשונה בטלוויזיה, מתלווה המצלמה לשש בנות שהתקבלו לאחד הקורסים הכי יוקרתיים בצה"ל: קורס טיס.

הקורס הנחשב, שהיה שמור בעבר רק לבנים, נפתח אמנם לגיוס בנות כבר לפני כעשרים שנה בעקבות בג"צ אליס מילר, אך מתברר שהעניין המגדרי מעסיק גם היום – הן את פרחי הטיס והן את מדריכי הטיסה ומפקדי הקורס. 

במשך ששה חודשים אינטנסיביים, בתיעוד אינטימי ובפנים גלויות, אנו עוקבים אחר קורותיהן של שרון, קים, נעה, מיה, ליאור ועמית: מיום הגיוס והנחיתה בבית הספר לטיסה ועד לסיומו של שלב טיסות המבחן ("צ'קים"), בסופו חלקן תאלצנה להפסיק את השתתפותן ולעזוב את הקורס. מדובר בחצי שנה דרמטית, מלאת תהפוכות, מתח ורגשות עזים, שבה כולן מתכווננות למטרה אחת: להיות טייסות.

במקביל, מלווה הסדרה גם את שירה, טייסת מסוקי קרב במיל', מדריכת טיסה בהווה ואֵם לילד, שחותרת כל העת להקל על שילובן של נשים בקורס ומביאה את הפרספקטיבה על הדברים מצידו האחר של המסלול.   

סידרת המקור החדשה "הטייסות", מבית yes דוקו, מציגה באופן חסר תקדים את המאבק הפיזי ואת המוקשים הרגשיים איתם מתמודדות בנות הקורס:

שוות-שונות בין גברים, בְּמַקום שבו הן נמדדות לא רק כטייסות לעתיד, אלא גם – כנשים.

לצפייה בפרומו

בימוי: תמר טל-ענתי | עריכה: נטע דבורקיס, עידו מוכריק | צילום: עמנואל מאייר, רחלי רוסינק | תחקיר: טלי שמיר ורצברגר | מוסיקה מקורית: אלברטו שוורץ | מפיקים: אילנית באומן וענב שנהר – "שנהר הפקות".

הסדרה הופקה עבור yes דוקו בתמיכת קרן גשר לקולנוע רב תרבותי.

ישראל, 2017


 

הפרקים

 

פרק 1: ילדה הולכת לגן, ילדה הולכת לצבא

בכורה: רביעי, 25.10, בשעה 21:00 ב-yes דוקו

אנו פוגשים את שרון, ליאור, מיה, עמית, נעה וקים – ערב גיוסן. החששות גדולים – לא רק של הגיבורות שלנו אלא גם של ההורים ששולחים את היקר להם מכל אל הקורס הכי יוקרתי ומאתגר. מהסביבה המחבקת של הבית, הן מגיעות לפתיחת הקורס בבסיס חיל האוויר בחצרים, שם הן הופכות להיות באופן רשמי לפרחי טיס.

 

פרק 2: עולות על סרבלים

בכורה: רביעי, 25.10, בשעה 21:35 ב-yes דוקו

קים, שרון, מיה, ליאור, עמית ונעה יוצאות למסע לילי בסופו הן מקבלות כותפות של פרחי טיס. הן עוברות ביחד עם חניכי הקורס את טקס ההשבעה לצה"ל ולחיל האוויר. ההתרגשות גדלה לקראת צ'ק 1 – הטיסה הראשונה שלהן. שירה אטינג מתכוננת להרצאה על שילוב נשים בקורס טיס בפני מדריכי בית הספר לטיסה. לשם כך היא פוגשת את חברותיה, טייסות בפועל, כדי לקבל תמונה  כוללת ומקיפה יותר.

 

פרק 3: בית הספר לטיסה

בכורה: רביעי, 1.11, בשעה 21:00 ב-yes דוקו

נעה, מיה, ליאור, שרון, עמית וקים מתאמנות וטסות מדי יום לקראת צ'ק 10 בסופו תתקיים ועדת הדחה דרמטית. התרגילים משתנים מדי יום והבנות מתמודדות, כל אחת בדרכה,  עם הלחץ והביקורת שהן מקבלות ממדריכי הטיסה. שירה אטינג מרצה בפני מדריכי בית הספר לטיסה על הדרכת נשים בקורס טיס ומספרת על חוויותיה כאישה-חניכה בקורס.

 

פרק 4: עשר ואחרונה

בכורה: רביעי, 8.11, בשעה 21:00 ב-yes דוקו

המתח עולה לקראת ועדת ההדחה שמתכנסת אחרי צ'ק 10. הבנות יודעות כי לא כולן ישרדו את ההדחה וכי יש סיכוי שיאלצו להיפרד מהקורס. בינתיים פוגשת שירה אטינג איש צוות אוויר שזוכר אותה בקורס בו היתה חניכה. אחרי פרידה קצרה ודומעת מהחברות שהועדה החליטה להפסיק השתתפותן בקורס, החניכות שנשארו עולות על טיסה מספר 11.

 

פרק 5: טיסה אחרונה

בכורה: רביעי, 8.11, בשעה 21:00 ב-yes דוקו

הבנות שנשארו בקורס ניצבות בפני חמש טיסות המבחן לפני ההדחה הבאה, והתרגילים הופכים מתקדמים ומורכבים. הן יודעות שאחרי חמש הטיסות הללו ייחרץ (שוב) גורלן – וזו ההזדמנות האחרונה שלהן לעלות לשלב הבא של הקורס. מי תודח ומי תישאר לשלב הבא בקורס הטיס?  

מדינת ישראל נגד אירית ואשר

בכורה: יום רביעי 18.10 בשעה 21:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

שידור נוסף: מוצ"ש, 21.10, בשעה 22:40

 

פסטיבל חיפה 2017 – התחרות הרשמית

כשהודיעו לאירית (52) ואשר (55) שבנם עמרי בן ה 25, קצין בחיל הים נהרג בתאונה בצבא, אירית באינסטינקט של אימא, ביקשה לשאוב את זרעו.

אירית ואשר נחושים להפרות את זרעו של עמרי בתרומת ביצית ובאמצעות אם פונדקאית להרות ילד מזרע בנם. את הנכד הם מבקשים לגדל בבית כזוג הורים, כילדם לכל דבר. למקרה כזה אין תקדים בארץ ובעולם, ומדינת ישראל מתנגדת לכך.

במשך למעלה מארבע שנים מלווה הבמאית שירלי ברקוביץ' ("שקרים בארון") את בני הזוג בתהליך המשפטי הארוך והמפותל. זהו מסע רגיש ואינטימי רצוף תקווה ורגעים של צחוק והומור שחור, לצד העצב העמוק של משפחה שכולה שמנסה לבחור בחיים. האם מדינת ישראל תאפשר לאירית ואשר לממש את הבחירה שלהם?

 

בימוי ותסריט: שירלי ברקוביץ' | צילום: שירלי ברקוביץ', גונן גלזר | עריכה: ראובן ברודסקי | עריכה ראשונית: לביא בן גל | מוסיקה מקורית: עמיר בניון | עיצוב פסקול: רונן נגל | הפקה: שמי שינפלד, עמיתן מנלזון – "קאםבאק סרטים", שירלי ברקוביץ'.

הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת קרן מקור לקולנוע וטלוויזיה ומפעל הפיס.

 


 

4 המלצות העורכים מהיבול הבינלאומי:


ספילברג | Spielberg

בכורה: מה-8.10 ב-yesVOD וביום שישי 13.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו

 

פורטרט אינטימי של הבמאי האגדי.

חשיפה יוצאת דופן, שעדיין לא נראתה על מסך הטלוויזיה, של אחד מהקולנוענים המפורסמים ביותר בעולם – סטיבן ספילברג ושל הקריירה הענפה שלו.

לאורך 50 שנות עבודתו יצר ספילברג עשרות סרטים פורצי דרך. הבמאית והמפיקה זוכת הפרסים, סוזן לייסי (שהפיקה גם את "ג'אניס: ילדה קטנה עצובה"), מביאה בפיצ'ר שלפנינו מבט מקיף הסוקר את הפילמוגרפיה העשירה שלו וחושפת איך חוויותיו האישיות של ספילברג שירתו את עבודתו והשפיעו עליה לאורך השנים.

ספילברג פותח את ליבו אל מול המצלמה ומספר על ילדותו המתוקה-מרירה, על אובססיית החיים שלו עם תעשיית הקולנוע, על עבודתו המוקדמת כ"ילד פלא" בטלוויזיה, תקופת ראשית פרסומו לאחר בימוי של "בלוקבאסטרים" בלתי נשכחים, המעבר המאוחר לסרטים יותר דרמטיים ורציניים והיחסים האישיים והמקצועיים שטיפח לאורך השנים.

בסרט משולבים גם ראיונות עם בני משפחתו של ספילברג, עם חברים וקולגות, קטעים בלתי נשכחים מסרטיו וארכיונים נדירים של "מאחורי הקלעים" מסרטיו המפורסמים, ביניהם "מלתעות", "אי.טי – חבר מכוכב אחר", "שודדי התיבה האבודה", "פארק היורה", "רשימת שינדלר", "להציל את טוראי ריאן", "גשר המרגלים" ואחרים.

הסרט נערך מתוך 30 שעות ראיונות עם הבמאי וצילומים של יותר מ-80 כוכבי קולנוע שעבדו עם ספילברג, בינהם – דרו ברימור, ליאונרדו דיקפריו, קייט בלאנשט, אופרה ווינפרי, טום הנקס, הריסון פורד, ליאם ניסן וכוכבים רבים אחרים.

בימוי: סוזן לייסי (143 דק', ארה"ב, 2017)

 

קטגוריה עם מיטב סרטיו של ספילברג תעלה במקביל לעליית הסרט ב-VOD

 

ג'ורג' מייקל: Freedom | Freedom: George Michael   

בכורה: יום ראשון 22.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD (יומיים אחרי הבכורה העולמית בערוץ 4 הבריטי).

שידור נוסף: שישי, 27.10, בשעה 22:00  


ג'ורג' מייקל: במילותיו שלו.

הסרט "ג'ורג מייקל: Freedom " מתעד פרק זמן של 5 שנים בחייו של הזמר האייקוני בשנות ה-90, במהלכן הוציא את אלבום הסולו השני שלו -Listen Without Prejudice Vol.1  שמכר יותר מ-8 מיליון עותקים, ניהל מאבק מול חברת התקליטים שלו דאז, סוני, והתאבל על מות בן-זוגו ממחלת האיידס.

הסרט מאחד לראשונה את 5 דוגמניות-העל:  נעמי קמפבל, כריסטי טרלניגטון, סינדי קרופורד, טאטיאנה פטיץ ולינדה אוונגליסטה, שכיכבו בוידאו קליפ המפורסם – "Freedom! 90" לשיחה על צילומי הקליפ והשפעותיו על תרבות הפופ.  כמו כן משתתפים בסרט מעריצים וחברים של הזמר, ביניהם – אלטון ג'ון, סטיבי וונדר, ריקי ג'רוויס, מארק רונסון, ליאם גלאגר, ז'אן-פול גוטייה, טוני בנט ומרי ג'יי בלייג'.

מייקל, שהלך לעולמו בגיל 53 ב-25 בדצמבר 2016, היה מעורב מאוד בעשיית הסרט וציפה לשידורו. בפוסט האחרון בעמוד הפייסבוק שלו כתב חודש לפני מותו: "עובד על הפינישים האחרונים בסרט".

(בריטניה, 2017).

 

מנולו: הילד שהכין נעליים ללטאות

Manolo: The Boy Who Made Shoes for Lizards          

בכורה: יום ראשון 1.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

שידור נוסף: שישי, 7.10, בשעה 22:40

דיוקנו של אחד האנשים הנערצים ביותר בעולם האופנה היום – מנולו בלניק.

מנולו, שטוען שהוא סה"כ סנדלר, נחשב למעצב הנעליים המוביל של המאה ה-20, וגם של ה-21.

בסרט נפגוש את מנולו בכבודו ובעצמו, את המוזות שלו, את הלקוחות יוצאי הדופן שלו, ואת עמיתיו למקצוע – כל אלה שעזרו לשים אותו על המפה העולמית, ונצליח להבין את השאלה המתבקשת –

מיהו האיש שמאחורי הנעליים היפות בעולם?

בימוי: מייקל רוברטס (90 דק', אנגליה, 2017)

לצפייה בטריילר

עונש אכזרי: שלישיית אנגולה

Cruel and Unusual – The Angola 3 Story

בכורה: יום שלישי 24.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

 שידור נוסף: שישי, 27.10, 23:30  

 

סיפורה הטראגי של "שלישיית אנגולה" – 3 אסירים אפרו-אמריקאים, ששהו בבידוד בצינוק בכלא לואיזיאנה במשך למעלה מ-40 שנה.

ב-1971 נאסרו בלואיזיאנה הרמן ואלאס ואלברט וודפוקס לאחר שהורשעו בשוד מזוין. השניים היו חברי תנועת "הפנתרים השחורים" ועם מעצרם החלו לפעול בכלא למען שיפור תנאי האסירים. הנהלת כלא "אנגולה" בלואיזיאנה לא אהבה את ההתארגנות שלהם, בלשון המעטה. כמה חודשים מאוחר יותר, ב-1972 הם הואשמו והורשעו , ביחד עם אסיר נוסף – רוברט קינג, בדקירה והריגת סוהר בכלא. על כך הם נידונו לעונש של 50 שנות מאסר והושמו בבידוד בצינוק למשך ארבעה עשורים.

מרגע הרשעתם נלחמו השלושה להוכחת חפותם, בעודם מצביעים על כך שאחד מעדי הראייה היה עיוור, השני משוחד ועל כך שלא נמצאה כל הוכחה אחרת שהם ביצעו את הרצח. לטענתם, השלטונות התנכלו להם בגלל השתייכותם הפוליטית.

הדוקו שלפנינו צולם במשך 8 שנים וצולל אל תוך הסיוט מהגיהינום שעברו: רוברט קינג, השתחרר ב-2001 לאחר 29 שנה בבידוד, הרמן וואלאס שהה בבידוד 41 שנה ומת לבסוף מסרטן ב-2013, 3 ימים לאחר שחרורו, בעודו ממתין למשפט חוזר.

סיפור מאבקם הטראגי של השלושה למען הצדק מובא בסרט דרך תמונות ישנות, הקלטות של שיחות טלפוניות שביצעו מהכלא וראיון עם רוברט קינג, אחד מחברי השלישיה. הוא מגיע אל שיאו עם שחרורו של האסיר השלישי – אלברט וודפוקס בעסקת טיעון ב-2016, לאחר 43 שנה בבידוד – יותר מכל אסיר אחר אי פעם בארה"ב.  

בימוי: ואדים ז'אן (102 דק', ארה"ב/אנגליה, 2016)

לצפייה בטריילר


 

לרגל פתיחת העונה של ליגת ה-NBA,  נשדר את הסדרה החדשה:

 

סלטיקס/לייקרס: האויבים הכי טובים

Celtics/Lakers: Best of Enemies

בכורה: ימים ראשון-שלישי, 15.10-17.10,  בשעה 22:00 ב-yes דוקו

וב-yesVOD. שידור נוסף: שישי-שבת, 20-21.10, 22:00

 

הסלטיקס מול הלייקרס. לארי בירד מול מג'יק ג'ונסון. עוד לא היתה יריבות כזו בספורט שעוררה כל כך הרבה מתחים בחברה האמריקאית.

הסדרה בת 3 הפרקים Celtics/Lakers: Best of Enemies מביאה אל המסך לא רק את סיפור היריבות הקשה ביותר בהיסטוריה של ה-NBA אלא גם מוכיחה איך סדרת הגמרים בין שתי הקבוצות, שהתרחשו במהלך שנות ה-80, הם שהפכו את ליגת ה-NBA לכל כך פופולארית כמו שהיא היום.

עד הגיעו של לארי בירד נחשבה ליגת ה-NBA לליגה שמשחקים בה בעיקר שחקנים שחורים שרבים מהם היו מעורבים בשערוריות של סמים ואלכוהול. שחקני הליגה, ואפילו כוכב כמו קארים עבדול ג'אבר שברח מהתקשורת והתאסלם, פחות עניינו את בני המעמד הבינוני-גבוה של ארה"ב (בעיקר הלבנים שהיו המיינסטרים של חובבי הכדורסל). המתח בין לארי בירד, שחקן הסלטיקס, שנחשב ל"תקווה הלבנה הגדולה" ולדמות שאיתה יכלו סוף סוף להזדהות ובין מג'יק ג'ונסון, מלך הליגה מה"לייקרס", הפך את ליגת ה-NBA למותג הכי יוקרתי בעולם הספורט, והם למעשה היו גם אלה שהכינו את הקרקע לדורות הבאים של מייקל ג'ורדן, שאקיל אוניל, קובי בריאנט ולברון ג'יימס.

שני הפרקים הראשונים בסדרה מביאים את ההיסטוריה של שתי הקבוצות ושל שני השחקנים, כשהצד של אוהדי הלייקרס מסופר ע"י השחקן והראפר, אייס קיוב והצד של אוהדי הסלטיקס מסופר ע"י השחקן והזמר דוני וולברג.  

לצד ראיונות מרתקים עם קאסט מרשים של כוכבי העבר, בינהם – קארים עבדול ג'אבר (מהלייקרס) ביל ראסל (מהסלטיקס), ג'רי ווסט (מהלייקרס), טומי הוקינס (מהלייקרס) ועם עיתונאי ספורט מאותן שנים, מובאים קטעי ארכיון נדירים, תמונות סטילס וקטעי עיתונות משנות ה-60 ועד שנות ה-90. שני הפרקים הראשונים מסתיימים בסדרת הגמרים המותחים של שתי הקבוצות היריבות ב-1984 והפרק השלישי ממשיך את הסיפור מיד אחר כך וסוקר את השתלשלות האירועים בשנים 1985 עד 1987 כשהקבוצות ששנאו עד עכשיו אחת את השניה – עוברות לכבד אחת את רעותה בקרב הזכור של 1987. בניתוחים של אותו הגמר – זה היה הרגע שהביא לכך שאמריקה הפסיקה להתייחס לליגת ה-NBA בגווני שחור ולבן ועברה להתייחס אל הליגה כאל רב-גונית.

בימוי: ג'ים פודהורץ (3X100 דק', ארה"ב, 2017)

לצפייה בטריילר

 

* * *

 

ורגע אחרי שמסתיימות ארוחות החג – נשדר את הסדרה החדשה –

 

איך לרדת נכון במשקל | How to Lose Weight Well

בכורה: ימים ראשון-שלישי, 15.10-17.10, בשעה 21:10 ב-yes דוקו

וב-yesVOD. שידור נוסף: שישי-שבת, 20-21.10, 20:20  

 

דיאטת אשכוליות, דיאטת פלאו, ניקוי מיצים, דיאטת חלבונים… – תעשיית הדיאטות שווה מיליונים והשאיפה לגוף מושלם מרקיעה שחקים,  אך האם דיאטות באמת עובדות?

הסדרה "איך לרדת נכון במשקל" מביאה את כל התשובות בנושא הדיאטות, לצד ניסויים מהחיים האמיתיים של אנשים המתנסים בסוגי הדיאטות השונות. משתתפי הסדרה מחולקים ל-3 קטגוריות:  דיאטה קיצונית למשך 7 ימים, דיאטה שמעצבת את הגוף למשך 6 שבועות ודיאטה שדורשות שינוי באורח החיים למשך 4 חודשים.

מנחה הסדרה, ד"ר אלכסנדר ואן טולקן )שבעצמו מתנסה בחלק מהדיאטות הביזאריות), הבשלנית, סטייסי סטיוארט (שעוזרת למשתתפים להפוך את המנות הדיאטטיות לטעימות) והנטורופטית האלה אל-שפי (שמתמקדת בפסיכולוגיה של האכילה), עוקבים אחרי היכולות של המשתתפים להתמיד בדיאטות השונות ואחרי התוצאות של הירידה במשקל.

לאחר שקלול כל הנתונים הם מנסים לענות על שאלת השאלות – מהי הדיאטה שהכי תתאים לך?

(3X48 דק', בריטניה, 2017)


 

* * *


 

1 באוקטובר – 7 באוקטובר

 

מנולו: הילד שהכין נעליים ללטאות

Manolo: The Boy Who Made Shoes for Lizards          

בכורה: יום ראשון 1.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

שידור נוסף: שישי, 7.10, בשעה 22:40

ראה עמ' 9

מרפאת המהגרים  

Clinica de Migrantes: Life, Liberty & the Pursuit of Happiness

בכורה: מה-27.9 ב-yesVOD וביום שני 2.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו

שידור נוסף: שישי, 6.10, 22:25

ראה היילייטס ספטמבר


 

13 באוקטובר – 21 באוקטובר

 

ספילברג | SPIELBERG

בכורה: מה-8.10 ב-yesVOD וביום שישי 13.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו

 ראה עמ' 8


 

סלטיקס/לייקרס: האויבים הכי טובים

Celtics/Lakers: Best of Enemies

בכורה: ימים ראשון-שלישי, 15.10-17.10,  בשעה 22:00 ב-yes דוקו

וב-yesVOD.

ראה עמ' 11

 

איך לרדת נכון במשקל | How to Lose Weight Well

בכורה: ימים ראשון-שלישי, 15.10-17.10, בשעה 21:10 ב-yes דוקו

וב-yesVOD.  

ראה עמ' 12


 

מדינת ישראל נגד אירית ואשר

בכורה: יום רביעי 18.10 בשעה 21:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

שידור נוסף: מוצ"ש, 21.10, בשעה 22:40

ראה עמ' 7

 

22 באוקטובר – 29 באוקטובר


 

Freedom: ג'ורג' מייקל | Freedom: George Michael  

בכורה: יום ראשון 22.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

שידור נוסף: שישי, 27.10, בשעה 22:00

ראה עמ' 9

 

עונש אכזרי ובלתי רגיל: שלישיית אנגולה

Cruel and Unusual – The Angola 3 Story

בכורה: יום שלישי 24.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

שידור נוסף: שישי, 27.10, 23:30  

 ראה עמ' 10

 

הטייסות – פרק פתיחה כפול

בכורה: יום רביעי 25.10 בשעה 21:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

שידור נוסף: מוצ"ש, 28.10, 22:30

ראה עמ' 5-6

 

הגלולה האדומה | The Red Pill

בכורה: יום ראשון 29.10 בשעה 22:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.

מסע פמיניסטי מפתיע אל תוך התנועה לזכויות הגברים.

קייסי ג'יי, קולנוענית צעירה ופמיניסטית, שחקנית לשעבר, מחליטה לצלול אל תוך העולם החשוך והמסתורי של תנועת "A Voice For Men" – התנועה הכי קונטרוברסלית באמריקה, שחרטה על דגלה את המאבק למען זכויות הגבר.

בתחילת המסע משוכנעת ג'יי שהתנועה לזכויות הגבר היא לא יותר מקבוצת-שנאה מיזוגינית, שמאיימת להחזיר את הגלגל לאחור בכל הקשור לזכויות נשים, אך לאחר שנה במחיצת מנהיגי וחברי הקבוצה, היא לומדת לגלות שלשוביניזם ופמיניזם יש פנים רבות ובמקומות רבים דווקא הגברים הם שמופלים לרעה.

הסרט שמאתגר את הצופים למשוך לאחור את הרעלה ולהעלות שאלות חדשות לגבי הנורמות החברתיות מציג בפנינו הסתכלות אלטרנטיבית על שיוויון זכויות, כוח וזכויות יתר.

בימוי: קייסי ג'יי (118 דק', ארה"ב, 2016)

לצפייה בטריילר

יש לבדוק גם

וידאו SNL : הלילה – אילון מאסק ומיילי סיירוס

כן, כן, מייסד טסלה ו-SPACEX הוא המגיש האורח של “סאטרדיי נייט לייב” הלילה. ואם זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.