יום חמישי , מרץ 21 2019
Home / טלויזיה / נובמבר 2017 בעולם ה-VOD של יס
נובמבר 2017 בעולם ה-VOD של יס

נובמבר 2017 בעולם ה-VOD של יס


G:\VOD\VOD\היילייטס\2017\נובמבר\2017_NOVEMBER_VOD_page-1.jpg
G:\VOD\VOD\היילייטס\2017\נובמבר\2017_NOVEMBER_VOD_page-MOVIES.jpg
G:\VOD\VOD\היילייטס\2017\נובמבר\2017_NOVEMBER_VOD_page-SERIES.jpg

VOD>עולם הילדים


 

חינם ובבכורה החל מ-2.11 ב-yesVOD ומ-5.11 בערוץ ג'וניור

רק לילדי yes


G:\VOD\VOD\היילייטס\2017\נובמבר\תמונות\לקולאז גינגי\ido,-tamar,-noam,-naama-(1) - Copy.jpg

 

ג'ינג'י, סדרת טלוויזיה המבוססת על סדרת הספרים המצליחה של גלילה רון פדר חוזרת בעונה חדשה!

ג'ינג'י הוא ילד בעל דמיון פורה וחושים מחודדים. הוא מנהיג חבורת הילדים המחפשת תעלומות ופותרת אותן. אותה חבורה שאהבנו בעונה הראשונה, ג'ינג'י, מושיק, שגית יחד עם, איזבלה, שוקו, מוקה,מקס, וכל השאר, חוזרת הפעם בהרפתקה מסחררת.

בעונה השנייה, איזבלה, שעכשיו גרה עם מקס ומתייחסת אליו כאבא לכל דבר, מכירה בחור ואף מתאהבת בו. זהו סיפור אהבה מרגש עם מכשול גדול – היא רובוט, הוא אדם. האם האהבה תנצח בסוף?  דמות מסתורית המושכת בחוטים מנסה להשתלט על עולמו של ג'ינג'י. רק ג'ינג'י חושד שמשהו אינו כשורה ועליו לשכנע את חבריו שמזימה זדונית וסודית נרקמת סביבם.

 

שחקנים: עידו ישראלי(ג'ינג'י),נעמה שטרית, נעם פרנק, תמר צור, רודי סעדה, טל לוי, דור צויגנבום.

לעונה זו מצטרפים טלי אורן (זושה הרשעית), אסף הרץ (רני, החבר של איזבלה), שירה קצנלנבוגן (זוהר).


 

ולרגל עליית העונה החדשה של ג'ינג'י:

שבוע הג'ינג'ים

חינם החל מ-26.10

לכבוד עליית העונה החדשה של ג'ינג'י תערך ב-yesVOD חגיגת ג'ינג'ים עם עוד המון סרטים וסדרות בכיכובם של הג'ינג'ים הכי מפורסמים בעולם! הסדרות "הומלנד" ו-"מיליארדים" בכיכובו של  דמיאן לואיס, לואי סי.קיי עם מופע הסטנד שלו Louie Oh My God, הנסיך הארי בראיון מיוחד על אימו הנסיכה דיאנה, סרטי "הארי פוטר", "נויורק" בכיכובה של יובל שרף,  הסרטים של ניקול קידמן, ג'וליאן מור, מייקל פסבנדר, לינדזי לוהן, סוזאן סרנדון ועוד סרטים בכיכובם של הכתומים מהוליווד. אפילו נשיא ארה"ב ישתתף בחגיגה עם הסרט הדוקומנטרי "טראמפ: הדרך לבית הלבן".

 

VOD>עולם הילדים

 

אחותי קפצה כיתה – סיטקום חדש G:\VOD\VOD\היילייטס\2017\נובמבר\תמונות\אחותי קפצה כיתה - Copy.jpg

חינם החל מ-26.11 בערוץ yeskidZ וב-yesVOD.

רק לילדי yes

 

הכירו את האחיות מיכל (מאיה בוכובסקי) ורוני (בר מיניאלי) – מיכל בת 16 ועולה לתיכון, ורוני בת 14 שקפצה שתי כיתות ועכשיו שתיהן עולות לאותו התיכון ולאותה הכיתה! וכך, הדבר הכי מגניב שקרה לרוני (היא עולה לתיכון! ועוד עם אחותה בכיתה) הופך לדבר הכי נורא שיכול לקרות למיכל (היא עולה לתיכון עם אחותה באותה הכיתה!)

אחותי קפצה כיתה הוא סיטקום חדש המספר בצורה מצחיקה ומשעשעת כיצד שתי הבנות מתמודדות עם שלל המשימות של בית הספר התיכון – ממבחנים ומטלות, דרך שיעורי ספורט, מחויבות אישית וארגון פעילויות חברתיות – אך כל אחת מהן מביאה פתרונות בדרכה ובגישה שונה.

אז מה יותר חשוב בבית הספר: חברים טובים או ציונים טובים? להתרכז בלימודים או להקפיד על התאמת צבעים? לפעמים, כפי שמיכל ורוני יגלו, התשובות נמצאות דווקא באמצע.

יוצרת הסדרה: חן קלימן-גל

שחקנים: מאיה בוכובסקי, בר מיניאלי, עודד מנשה, טלי אורן, יובל סגל, יעל לבנטל, נואל ברקוביץ, גאיה בר גורביץ, עומר חזן ועוד.

G:\VOD\VOD\מקור פריסקול\עוד סיפור\Screen-Shot-2017-4roee - Copy.png

עוד סיפור – סדרה חדשה

חינם החל מ-2.11 בספריית yes עם מי לגדול ב-yesVOD

רק לילדי yes

 

שלום אסייג בסדרה חדשה ומעשירה לילדים

מיטב ספרי הילדים האהובים וקלאסיקות ילדותינו, נפגשים ל"עוד סיפור". מידי ערב לפני השינה, שלום (שלום אסייג)  פוגש את פלא, ילד שובב וסקרן, עם המון שאלות, מחשבות ורעיונות מופלאים. שלום בוחר לכל שאלה או התמודדות חדשה, את הסיפור הנכון בזמן הנכון.
בסדרה ישולבו ספרי ילדים ומיטב הקלאסיקות.

בין הספרים: אליעזר והגזר, נמר בפיג'מה של זהב, מגדל של קוביות, כספיון, תפילילה  לצד ספרים נבחרים ממיטב ספרות הילדים העולמית  כגון: לקוף יש בעיה, הקטר הכחול שיכול ועוד.

מומלץ לצפייה משפחתית משותפת.

הסדרה תשודר החל מה-2/11 בספריית yes עם מי לגדול ב-yesVOD – חינם! רק לילדי yes


 

יוצר הסדרה: רני מגר

 

VOD>סדרות

סיפורה של משפחת הכדורגל הראשונה של ישראל

הבוזגלוס – סדרה חדשה

חינם החל מ-20.11

רק לצופי yes

סדרת דוקו-ראליטי חדשה המספרת את סיפורה של המשפחה הראשונה של הכדורגל בישראל ובראשה יעקב בוזגלו, אבי המשפחה, הידוע גם ב"פה הגדול שלו" אשר מנהל ביד רמה (ויש האומרים רמה מידי שלעיתים אף הורסת) את הקריירות של ארבעת ילדיו ובעיקר את זו של היהלום שבכתר: מאור בוזגלו, מכוכבי הכדורגל הגדולים בישראל. הסדרה תציץ לחיי המשפחה המסקרנת –  אחר האחים ונשותיהם וכמובן האבא והאמא הדומיננטיים בחייהם כשברקע סצנת הכדורגל הישראלית.

 

סדרה ביוגרפית-מוזיקלית חדשה\\filesrv.yesdbs.co.il\Public_Files$\Yes docu\תמונות מקור\מקור 2017\אריק איינשטיין שיר אהבה סטנדרטי\צילום - יעקוב אגור\קרדיט - יעקוב אגור\אריק אינשטיין2 צילום יעקוב אגור מתוך אוסף אגור.jpg

אריק איינשטיין: שיר אהבה סטנדרטי

חינם החל מ-22.11

רק לצופי yes

 

סדרה ביוגרפית-מוזיקלית חדשה המביאה את סיפורו של אריק איינשטיין – האיש שקולו הוא עוגן משמעותי בתרבות הישראלית  וסיפורו הוא גם סיפורה של ישראל, של העיר תל אביב ותושביה, של המלחמות ושל ערימות החבר'ה על הדשא, של הנוסעים לאט והמתפוררים בקלות, הלוקחים ללב אבל גם        מכילים בתוכם הרבה אהבה.

 

סיפורו של אריק התחיל כמעט תמיד באותה הדרך: מוזיקאי צעיר, לעתים ידוע במידת מה ולעתים אלמוני, מקבל בוקר אחד שיחת טלפון מגדול זמרי ישראל

ובה ההצעה: "בוא נכתוב קצת מוזיקה ביחד".

לאורך 50 שנות פעילותו וב-30 האלבומים שהוציא, היה אריק איינשטיין איש של שיתופי פעולה. הוא גילה מוסיקאים צעירים, אימץ אותם, יצר איתם מהפכות מוזיקליות ואף דחף אותם לקריירות מפוארות.

 

הסדרה מביאה את סיפור חייו של אחד מהאייקונים הישראלים הגדולים שנוצרו פה, בעזרת החברים הרבים שעבדו  וליוו אותו לאורך השנים: שלמה וישינסקי, ירון לונדון, חיים טופול, רבקה מיכאלי, ישראל גוריון, ג'וזי כץ מוני מושונוב, שלום חנוך, פיטר רוט ברי סחרוף, מיקי גבריאלוב יוני רכטר, שם טוב לוי, יצחק קלפטר ועוד.

 

יוצרי הסדרה: אבידע לבני, אסף אמיר, יואב קוטנר | בימוי: אבידע לבני | עורך תוכן: יואב קוטנר | עריכה: תמר קיי | צילום: דוד זריף | מפיק: אסף אמיר – "נורמה הפקות".

הסדרה הופקה עבור yes דוקו בתמיכת קרן רבינוביץ' ומפעל הפיס.

ישראל, 2017

 

VOD>סרטים

מתנקשים בלי הפסקה

סרטי מתנקשים מכל הזמנים

החל מ-2.11


 

לרגל עליית "פצצה אטומית", מותחן האקשן בכיכובה של שרליז ת'רון המגלמת מכונת הרג כריזמטית ובלתי ניתנת לעצירה (פירוט בהמשך ההיילייסט), יעלה ב-yesVOD אירוע קטלני במיוחד עם מיטב סרטי המתנקשים (והמתנקשות) ושכירי החרב מכל הזמנים. שני פרקי המתנקש האגדי 'ג'ון וויק' (קיאנו ריבס), אומה ת'ורמן הנוקמת בסרטי 'קיל ביל', ג'ייסון סטאת'ם בסרטי 'קראנק', חבורת שכירי החרב (סטלון, שוורצנגר, וויליס, ואן-דאם…) בטרילוגיית 'הבלתי נשכחים' ועוד.

 

לפעמים המציאות עולה על כל דמיון

מבוסס על סיפור אמיתי

חינם החל מ-9.11 ב-yesVOD וב-yes4


 

yes4 ו-yesVOD מזמינים אתכם להצטרף אל סיפורים מרגשים, מרתקים וגדולים מהחיים. עם האנשים, המקומות והאירועים יוצאי הדופן שמספקת לנו המציאות, בקטגוריה של סרטים מצוינים המבוססים על סיפור אמיתי. בין הסרטים הבולטים: "המייסד" (רק לצופי yes) בכיכובו של מייקל קיטון על סיפורו של מי שהמציא את מקדונלדס, "המרגל-סנודן" (רק לצופי yes) בכיכובו של ג'וזף גורדון לוויט על מי שחשף את רשת ההאזנות של הNSA, "מכורים לזהב"(רק לצופי yes) בכיכובו של מתיו מקונוהיי על חיפוש אחרי זהב, "האקר"(רק לצופי yes)  על אחד מסיפורי ההאקרים שמשגעים את העולם בימינו  וגם- "הגיבורים של בוסטון" עם מארק וולברג על הפיגוע במרתון בבוסטון והמצוד אחר האשמים.

אליהם יצטרפו סרטים נהדרים מכל הזמנים: הסרבן, להילחם על זה, תפוס אותי אם תוכל, מאניבול, כוננות עם שחר ועוד.

מבוסס על סיפור אמיתי גם בספריית קולנוע             – דמויות נודעות ומפורסמות (הייד פארק על הדסון, לייף, מילק) אירועים שקרו לאנשים אנונימיים למדי לציבור הרחב (החלום המהיר בעולם, להרוג את השליח, ריקוד לחופש, להתראות, גאווה). בכולם מוכח שוב ושוב כי המציאות עולה על כל דמיון.

VOD>סרטים>חדשים מהקולנוע

 

ספיידרמן: השיבה הביתה Spider-Man: Homecoming

3.11

אקשן, הרפתקאות

במאי: ג'ון וואטס. ארה"ב 2017

שחקנים: טום הולנד, מייקל קיטון, מאריסה טומיי, רוברט דאוני ג'וניור

תקציר: פיטר פארקר/ספיידרמן הצעיר, מתחיל לטוות את קורי זהותו החדשה כגיבור על. נרגש מניסיונו עם חבורת הנוקמים, פיטר חוזר הביתה, שם הוא מתגורר עם דודתו מיי, תחת עינו הפקוחה של המנטור החדש שלו, טוני סטארק. פיטר מנסה לשוב לחייו הנורמליים, עד אשר מתגלה נבל חדש, בשם Vulture שעלול לגרום לפיטר לאבד את כל מה שחשוב לו. 133 דק'.

 

כוכב הקופים: המלחמה War For The Planet Of The Apes

29.11

אקשן

במאי: מאט ריבס. ארה"ב 2017

שחקנים: אנדי סירקיס, וודי הרלסון, ג'ון גריר

תקציר: המשך ל"כוכב הקופים: השחר". סיזר ושבטי הקופים נאלצים לצאת למאבק קטלני נגד צבא בני אדם בפיקודו של קולונל חסר רחמים. לאחר שהקופים סופגים אובדן קשה, סיזר נאבק בתחושותיו האפלות ומתחיל במסע המיתי כדי לנקום את בני מינו. כשהמסע מביא אותו סוף סוף להתעמת פנים אל פנים מול הקולונל, הם נאבקים בקרב אפי שעלול להכריע לא רק את גורל בני מינם, אלא גם גורל כוכב הלכת כולו. 140 דק'.

ולריאן ועיר אלף הכוכבים

Valerian and the City of a Thausant Planets

23.11

אקשן, מד"ב

במאי: לוק בסון. צרפת 2017

שחקנים: דיין דיהן, קארה דלוויל, קלייב אוון, ריהאנה, אית'ן הוק, ג'ון גודמן

תקציר: מבוסס על סדרת קומיקס צרפתית בשם "ולריאן ולורלין". שני סוכנים של ממשלת הטריטוריות האנושיות, יוצאים למשימה בעיר אלפא המאגדת בתוכה תושבים מאלפי גלקסיות הפזורות ביקום. אלפא מייצגת עיר סופר-גלקטית המאכלסת את מיטב הכשרונות של תושבי היקום, אבל כוחות רשע הפועלים שם מאיימים על עתיד המקום ותושביו.137 דק'

 

פצצה אטומית Atomic Blonde

2.11

מותחן ריגול, אקשן

במאי: דיוויד ליץ'. ארה"ב 2017

שחקנים: שרליז ת'רון, צ'אד סטלסקי, ג'יימס מקאבוי, ג'ון גודמן, טובי ג'ונס

תקציר: הימים שלפני נפילת החומה בברלין. לורן ברוטון היא סוכנת חשאית בשירות הוד מלכותה. כישוריה מונים יכולות לחימה יוצאות דופן, ניסיון ארוך שנים כמרגלת ומראה עוצר נשימה. כאשר לורן נשלחת על ידי הארגון לברלין לאתר מסמך יקר ערך, היא נקלעת למשחק ריגול מסוכן שאותו רק מעטים שורדים. 105 דק'

 

VOD>סרטים>חדשים מהקולנוע

 

מכוניות 3 Cars

6.11, גם בדיבוב לעברית

ילדים, אנימציה

במאי: בראין פי. ארה"ב 2017

תקציר: סרט המשך שלישי בסדרת האנימציה המצליחה. ספידי מקווין מוצא את עצמו מחוץ לספורט שהוא כה אוהב, לאחר שנותר מאחורי מכוניות מהירות מהדור החדש. כדי לחזור חזרה למשחק, הוא יזדקק לעזרתה של טכנאית מרוצים צעירה ונלהבת בשם קרוז רמירז, אשר יש לה תכנית משלה איך לנצח את המרוץ. על מנת להוכיח שכלום עוד לא נגמר, הוא יצטרך להוכיח את עצמו באליפות המרוצים הגדולה ביותר. 109 דק'

 

אימוג'י: הסרט  Emoji Movie The

24.11

אנימציה, לכל המשפחה

במאי: טוני ליאונידס. ארה"ב 2017

תקציר: אימוג'י – הסרט, פותח דלת לעולם הסודי שמעולם לא ראיתם עד כה, בתוך הפלאפון שלכם. בתוך אפליקציית המסרים, נמצא לו העולם הנסתר של 'טקסטופוליס', עיר שוקקת חיים שבה כל סמלי האימוג'י גרים, בתקווה להיבחר על ידי המשתמש של הטלפון. בעולם הזה, לכל אימוג'י יש רק הבעת פנים אחת – למעט ג'ין, אימוג'י שנולד ללא פילטר והוא מלא בהבעות ורגשות. ג'ין נחוש בדעתו להיות "נורמלי" כמו כל סמלי האימוג'י האחרים, ומגייס את עזרתם של החברים הכי טובים שלו: כיף ופירצה. יחד, הם יוצאים למסע בין היישומים השונים בטלפון כדי למצוא את הקוד שיתקן את ג'ין. אבל כאשר סכנה גדולה מאיימת על הטלפון, גורלם של כל האימוג'ים תלוי בשלושת החברים, אשר חייבים להציל את העולם שלהם לפני שיימחק לנצח. 91 דק'

קפטן תחתונים: הסרט

Captain Underpants The First Epic Movie

29.11

אנימציה, ילדים

במאי: דיוויד סורן. ארה"ב 2017

תקציר: מבוסס על סדרת ספרי הילדים המצליחה. ג'ורג' בירד והרולד הצ'ינס הם שני ילדים שובבים בכיתה ג' הלומדים בבית הספר. הדבר היחיד שהם אוהבים יותר מתעלולים הוא לייצר חוברות קומיקס ויחד הם המציאו את גדול גיבורי העל בתולדות בית הספר היסודי – קפטן תחתונים. בהמשך הם מפיחים בו חיים כשהם מהפנטים את מנהל בית הספר שלהם, מר פיפיש, וגורמים לו לחשוב בטעות שהוא קפטן תחתונים. 89 דק

 

פרנץ  Frantz

1.11

דרמה

במאי: פרנסואה אוזון. גרמניה/צרפת 2016

שחקנים: פייר ניניי, פאולה בר (בפרס המשחק בפסטיבל ונציה 2016(

תקציר: בעיירה גרמנית קטנה, מתאבלת אנה על קברו של ארוסה פרנץ שנהרג בצרפת במהלך מלחמת העולם הראשונה. היא פוגשת את אדריאן, צעיר צרפתי המגיע להניח פרחים על הקבר. נוכחותו, סמוך כל כך לתבוסה הג רמנית, מציתה בה תשוקות חדשות. 113 דק'

VOD>סרטים>חדשים מהקולנוע

 

להציל את נטע

30.11

דרמה ישראלית

במאי: ניר ברגמן. ישראל 2016

שחקנים: בני אבני, רותם אבוהב, נטע ריסקין, עירית קפלן,

תקציר: פרס חביב הקהל – פסטיבל ירושלים. שנה בחייו של נטע, אדם שחייו לקחו פנייה לא נכונה, והוא מחפש את המסלול מחדש. סיפורו מסופר דרך סיפוריהן של ארבע נשים שאותן הוא פוגש לרגע מכונן להן ולו: קצינה בצבא, נגנית צ'לו, עוזרת בית ומעצבת ניו יורקית השבה לארץ. המפגש שלהן עם האישיות החשופה והפגיעה שלו משפיע על חייהן, כפי שהן משפיעות עליו. 90 דק'

 

סרטים נוספים שיעלו במהלך נובמבר:

The History of Love

תולדות האהבה

02/11/2017

The Limehouse Golem

גולם רצחני

02/11/2017

Bonjure Anne Aka Paris Can Wait

פריז יכולה לחכות

09/11/2017

Inside

סכנה מבפנים

09/11/2017

The Other Side Of Hope Aka Toivon Tuolla Puolen

הצד האחר של התקווה

09/11/2017

Shot Caller

מעל החוק

16/11/2017

Double Lover Aka L'amant Double

מאהב כפול

16/11/2017

Kidnap

חטוף

23/11/2017

Una

אונה

23/11/2017

Hampstead

המפסטד שלי

30/11/2017

Buena Vista Social Club – Adios

בואנה ויסטה קלאב – אדיוס

30/11/2017


 

VOD> סדרות

*פירוט מלא וסדרות נוספות ניתן למצוא במומלצי ערוצי הסדרות לחודש נובמבר

 

הוויקינגים 5 חלק א'Vikings

30.11 פרק חדש מידי יום חמישי

סדרת הדרמה האפית- מיתולוגית של ערוץ ההיסטוריה האמריקאי, חוזרת בעונתה החמישית שתכלול 20 פרקים, בשני חלקים.

העונה החמישית מתחילה כשאיוור חסר העצמות מכריז על פיקודו על הצבא, בעוד לגרטה שולטת כמלכת קטאגט. רצח בתוך המשפחה יוצר את הרקע לקרב האכזרי שצפוי להגיע, כשבניו של רגנאר מתכננים את צעדיהם הבאים לאחר שהם נוקמים את מות אביהם. ביורן הולך בעקבות גורלו ויוצא אל הים התיכון, ופלוקי שכואב את אבדן אשתו הלגה יוצא גם הוא אל הים ונכנע לרצונם של האלים. העונה מלאה בריתות ובגידות מפתיעות במהלך מלחמתם של הויקינגים לשלוט על העולם.

בעונה החדשה, נפגוש דמויות ותיקות לצד כמה חדשות: קטיל פלטנוס, לוחם פראי ואמיץ שנבחר על ידי פלוקי להיות אחד ממנהיגי הויקינגים שעתידים לצאת לאיסלנד ולהקים שם קהילה חדשה. את קטיל יגלם כוכב הWWE – אדם "אדג'" קופלנד. בסיום העונה הקודמת הכרנו גם את דמותו החדשה של האומונד, דתי אדוק ומטורף, אותו מגלם ג'ונתן ריס מאיירס (שושלת טיודור). העונות הקודמות ב-yesBinge החל מ-16.11

 

VOD> סדרות

 

משפחה מודרנית 9 Modern Family

4.11 פרק חדש מידי יום שבת

הקומדיה המצליחה והאהובה שבה בעונה חדשה.

בעונה החדשה צפויות כל המשפחות לעבור שינויים משמעותיים: מני ילך ללמוד בקולג' וישתדל להימנע מפרידה עצובה, כשגלוריה וג'יי ילוו אותו למעונות, פיל וקלייר מבינים שאלכס הרבה יותר עצמאית בקולג' ממה שחשבו, מיטש מאיץ בטעות שיפוץ מתוכנן והיילי מקבלת הזדמנות בלתי צפויה כשהיא מתחברת עם בחורה עשירה מהקאנטרי קלאב.

 

 VOD>תוכניות מערוצים

 

מרטש אמריקאי\\filesrv.yesdbs.co.il\Work\VOD_Content\VOD PICs\תכניות מערוצים\היסטוריה\מרטש אמריקאי\מרטש אמריקאי - Copy.jpg

חינם החל מ-1.11 בספריית ערוץ ההיסטוריה

סדרה חדשה ועוצרת נשימה של ערוץ ההיסטוריה – צאצאו של הרוצח הסדרתי הראשון בהיסטוריה האמריקנית ה.ה. הולמס יוצא למסע מיוחד כדי להוכיח את התיאוריה כי סבי-סבו וג'ק המרטש, הרוצח הסדרתי הנודע לשמצה בתולדות בריטניה – הם אותו אדם.

 

קייט מידלטון מכה שנית\\filesrv.yesdbs.co.il\Work\VOD_Content\VOD PICs\תכניות מערוצים\ענני לייף סטייל חדש\קייט מידלטון מכה שנית\Kate4 - Copy.jpg

חינם החל מ-1.11 בספריית לייף&סטייל

מעקב צמוד אחר הריונה השני של הדוכסית מקיימברידג'. שלל פרשנים, עיתונאים ומומחים לבית המלוכה ינתחו את משמעויות ההריון והשלכותיו, הן על עתיד השושלת המלכותית, והן על שגרת היומיום של הזוג המפורסם.

 

מעבר לזמן – סדרה חדשה\\filesrv.yesdbs.co.il\Work\VOD_Content\VOD PICs\תכניות מערוצים\ויוה\מעבר לזמן\22195440_831416163696121_6549060089600043483_n.jpg

חינם החל מ-5.11 בספריית ערוצי ויוה

ברזיל, המאה ה-19. ליביה היא נזירה, שמתאהבת ממבט ראשון ברוזן פליפי לאחר שהוא מציל אותה מתאונה. פליפי מתאהב גם הוא בליביה היפה, על אף שהוא מאורס למליסה, אישה שאפתנית שמוכנה לעשות הכול כדי להינשא לו. בניסיון להפוך את סיפור אהבתם למציאות, ליביה ופליפי נאלצים להתמודד עם התככים של מליסה כמו גם של פדרו, גבר קנאי ואלים שמאוהב גם הוא בליביה. פדרו אינו מוכן שליביה תהיה של איש מלבדו וסיפור האהבה של פליפי וליביה נגמר בטרגדיה.

ברזיל של ימינו. ליביה היא אשת עסקים מצליחה, שמנהלת את עסקי היין של המשפחה ומאורסת לפדרו. פליפי הוא בעליו של יקב קטן, נשוי למליסה ואב לבן. מפגש מקרי בין פליפי וליביה ברכבת התחתית גורם לשניהם להחסיר פעימה – הם חשים את אותה תחושה מוזרה ומבלבלת, כאילו הכירו ואהבו זה את זה מאז ומעולם. הסיפור כאילו חוזר על עצמו, כשמליסה ופדרו חוברים יחד כדי למנוע מליביה ופליפי לאהוב.  האם לסיפור אהבתם יהיה סוף שונה מזה של גלגוליהם הקודמים? 100 פרקים

 

VOD>תוכניות מערוצים

 

רקדניות קטנות 7\\filesrv.yesdbs.co.il\Work\VOD_Content\VOD PICs\תכניות מערוצים\לייפטיים\רקדניות קטנות 7\1 - Copy.jpg

חינם החל מ-1.11 בספריית Lifetime

עונה השביעית של הסדרה המצליחה מבית Lifetime העוקבת אחר עולם המחול התחרותי. בעונה החדשה אחרי עזיבתן של מאדי ומקנזי, המורה מלאת האמביציות ומעוררת המחלוקת אבי לי מילר מתמודדת עם המשפט הקרב ובא שלאחריו היא עשויה להיכנס לכלא, המתיחות בין קבוצת העילית וקבוצת המיני גוברת, אחת הרקדניות האהובות מהעבר עושה קאמבק, והאימהות עדיין לא מפספסות אף הזדמנות לקדם את הבנות, גם על חשבון הרקדניות האחרות.

 

סקרנות: האם אפשר לחיות לנצח?\\filesrv.yesdbs.co.il\Work\VOD_Content\VOD PICs\תכניות מערוצים\Discovery\Curiosity Can You Live Forever\2.jpg

חינם החל מ-1.11 בספריית ערוץ דיסקברי

האם טכנולוגיות הנמצאות כבר היום בשלבי פיתוח מתקדמים יאפשרו לבני האדם לחיות לנצח? בספיישל דוקומנטרי הלוקח אותנו 1,000 שנים קדימה, אדם סאבאג' ('מכסחי המיתוסים') הולך לבחון שיטות ותפיסות שונות, ביניהן טרנס-הומניזם, חידוש עצמי של איברי גוף והשתלה כלל-גופית, ולבדוק עד כמה אנחנו קרובים לאפשרות של חיי נצח.

 

VOD>עולם הילדים

 

הפאוור ריינג'רס – נינג'ה סטייל\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\rlaor\PRNinjaSteel_EN_US_2560x1440_V1_R1.jpg

חינם החל מ-1.11 בספריית ZOOM

העונה החדשה בחינם לאורך כל נובמבר!

כשכוחם העצום של ה"פאוור סטארס" הגיע לידיו של גלוואנאקס, שליטה האכזר של גלקסיית "לוחמים", לוחם הנינג'ה החזק ביותר הקריב את חייו כדי לשמור על שלום היקום. עשר שנים לאחר מכן, דור חדש של לוחמים קם כדי                                                                      להגן על ה"נינג'ה פאוור סטארס". והם הפאוור ריינג'רס – נינג'ה סטיל! לרגל                                                                      עליית העונה החדשה, כל העונות הקודמות בחינם במהלך חודש נובמבר.

 

אוסף התעלומות 2 – עונה חדשהW:\VOD_Content\VOD PICs\ילדים\WIZ\אוסף התעלומות עונה 2\ספק\MF2_Ep_Kayla_EB_Posed-148 - Copy.jpg

חינם החל מ-7.11 בספריית WIZ

הצטרפו לטליה ולליבי במסע מסתורי ומסקרן בחיפוש אחר פתרון לתעלומות שהשאירה אחריה הדודה הרמיוני. במהלך המסע הם מגלים דברים רבים על העבר ועל ההווה ופוגשים דמויות מסקרנות.

 

השייקריות – עונה חדשהW:\VOD_Content\VOD PICs\ילדים\ניקלודיאון\השייקריות\ספק\GS_S1_G10_SH02_B_3218_SILO - Copy.jpg

בחינם החל מ-22.11 בספריית TeenNick

בייבי וקנזי הן שתי ילדות בנות 12 שמקימות ביחד חברת אפליקציות משחקים בשווי מיליוני דולרים. הן שוכרות את הראפר המצליח דאבל ג'י כשותף עסקי ויוצאות לעולם המשחקים האמיתיץ

 

מילי באמצע – סדרה חדשה\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\rlaor\MIllie_1607_ghp_036.jpg

חינם בספריית yesKidZ

קומדיה. ההורים של מילי נפרדו זה עתה והיא ואחותה הגדולה לורן עוברות בין ביתה של אמא לבין דירתו של אבא. מילי רואה את היתרונות בסידורי המגורים החדשים – שני ימי הולדת ושני חדרי שינה. אבל יש גם חסרונות. שני ההורים מתחילים מערכות יחסים חדשות ולשותפים שלהם יש גם ילדים וכולם צריכים להסתדר יחד.

בדוק גם

וידאו: טיזר לעונה 3 של "פאודה"

העונה השלישית של "פאודה" מצטלמת בימים אלה, וצפויה לעלות על מסך יס לקראת סוף השנה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.