יום חמישי , מאי 19 2022
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1: 20.10 – 14.10

שבת 14.10

ספורט1 + ספורט1HD

13:55 דינאמו דרזדן – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

16:50 חגיגה אנגלית על גבי קריסטל פאלאס – צ'לסי

18:55 יובנטוס – לאציו משולב עם דורטמונד – לייפציג

21:40 רומא – נאפולי

05:00 אריסלנדי לארה – טרל גאושה (ראשון לפנות בוקר, איגרוף)

 

ספורט2HD

10:25 ליאונינג – שנגחאי

14:15 ליברפול – מנצ'סטר יונייטד

16:50 מנצ'סטר סיטי – סטוק

19:00 מיוחד: גארי לינקר מארח את פפ גווארדיולה

19:20 ווטפורד – ארסנל

21:40 פיינורד – זוולה

24:55 ואשקו – בוטפוגו

ספורט 3HD

16:20 חגיגה גרמנית על גבי באיירן מינכן – פרייבורג

18:20 (18:30 KO) הפועל חיפה – הפועל עכו

ספורט 4HD

11:30 חצי גמר טורניר שנגחאי, טניס

15:00 חצי גמר טורניר שנגחאי, טניס

17:45 (18:00 KO) מכבי פ"ת – מכבי חיפה

20:10 (20:30 KO) הפועל רעננה – הפועל ב"ש

22:45 מיוחד: גארי לינקר מארח את פפ גווארדיולה

24:00 ולס -ניולס

 

ראשון 15.10

ספורט1 + ספורט1HD

11:30 גמר טורניר שנגחאי, טניס

15:20 ברייטון (חמד) – אברטון

17:50 סאותהמפטון – ניוקאסל

19:55 (20:15 KO) מכבי ת"א – בני יהודה

24:00 ריבר פלייט – אתלטיקו טוקומאן

02:00 (בין ראשון לשני) פטרונאטו – בוקה ג'וניורס

 

ספורט2HD

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – הנאן ג'יאניה

16:20 לברקוזן – וולפסבורג

19:25 קיל – פלנסבורג (כדוריד אלופות)

21:40 אינטר – מילאן

23:55 באהייה – קורינתיאנס

 

ספורט 3HD

13:25 פיורנטינה – אודינזה

15:55 בולוניה – ספאל

18:55 ספרטה פראג (בן חיים) – ויקטוריה פלזן

21:00 מירוץ נאסקר, אלבמה

ספורט 4HD

13:25 אנדורה – גראן קנאריה (מקל, סל ספרדי)  

15:25 ונלו – פ.ס.וו. איינדהובן

19:25 ולנסיה – ריאל מדריד (סל ספרדי)

 

שני  16.10

ספורט1 + ספורט1HD

21:50  לסטר – ווסט ברומיץ'

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2HD

21:25 דארמשטאט – נירנברג (בונדסליגה 2)

ספורט 3 HD

21:40 ורונה – בנוונטו

 

שלישי 17.10

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 מאריבור – ליברפול (ליגת האלופות)

ספורט2HD

19:50 (20:00 TO) הפועל ירושלים – בודוצ'נוסט (יורוקאפ)

ספורט 3HD

19:20 (19:30 TO) הפועל כפ"ס – ז'שוב (ליגת האלופות בכדורעף נשים)

ספורט 4HD

19:55 טופאש בורסה – גראן קנאריה (מקל, יורוקאפ)

 

רביעי 18.10

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 בנפיקה – מנצ'סטר יונייטד (ליגת האלופות)

ספורט2HD

20:10 דארושפקה (בלאט) – זאגרב (יורוקאפ)

02:40 (בין רביעי לחמישי) קורינתיאנס – גרמיו

ספורט 3HD

18:50 (19:00 TO) מכבי ת"א – שחטיור סוליגורסק (ליגת האלופות בכדורעף גברים)

21:25 רג'יו אמיליה – גלאטסראי (יורוקאפ, הבית של הפועל)

ספורט 4HD

19:25 האנובר – קיל (גביע גרמני בכדוריד)

 

חמישי 19.10

ספורט1 + ספורט1HD

17:45 (18:00) אסטנה – מכבי ת"א (הליגה האירופית)

ספורט2HD

19:50 חגיגה אירופית על גבי ניס – לאציו

21:55 חגיגה אירופית על גבי ויאריאל – סלביה פראג

01:55 (בין חמישי לשישי) פלמנגו – באהייה

ספורט 3HD

19:50 הכוכב האדום בלגראד – ארסנל (הליגה האירופית)

21:55 מילאן – א.א.ק. אתונה (הליגה האירופית)

ספורט 4HD

19:50 (20:00) הפועל ב"ש – סטיאווה בוקרשט (הליגה האירופית)

 

שישי 20.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 אינגולשטאט (כהן) – היידנהיים 21:25 שאלקה – מיינץ

ספורט2HD

16:30 בארסה TV

21:50 ווסטהאם – ברייטון (חמד)

ספורט 3HD

21:25 מוסקרון – סטנדארד ליאז'

 

יש לבדוק גם

מהלילה ב-HBO : אשתו של הנוסע בזמן

סדרה חדשה מבית HBO מתארת את השפעותיו של מסע בזמן של נישואיהם של הנרי דטאמבל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.