יום שני , אוגוסט 3 2020
הטוב מכולם, רשת, צילום : ינאי יחיאל,

חדשות טלוויזיה: “הטוב מכולם”- גם בתאילנד

משחק הטלוויזיה המקורי של "רשת" – "הטוב מכולם"

נמכר לתאילנד ויעלה לשידור במהלך 2018

 

משחק הטלוויזיה של ״רשת״ – ״הטוב מכולם״, אשר פותח כמיזם משותף של ״רשת״ ו"אבוט המאירי", במכירה נוספת על ידי "דורי מדיה" ל"TV3 Thailand" ויעלה לשידור במהלך 2018.

״הטוב מכולם״ בהנחייתו של אברי גלעד, הינו משחק טלוויזיה ישראלי מקורי אשר לראשונה בעולם מבוסס על חוכמת ההמונים.

חברת הטלוויזיה TV3 בעלת הערוץ הבידורי הראשון בתאילנד רכשה שלושים ותשעה פרקים של התכנית ״הטוב מכולם״, החברה נמצאת בעסקי המדיה ומספקת גם שירותי רדיו, אינטרנט וסלולר, החלה את שידוריה בשנת 1970.

״הטוב מכולם״ נמכרה לפני כמה חודשים גם למקסיקו, לחברת TV Azteca חברת התקשורת השנייה בגודלה במקסיקו, אשר בבעלותה שתי רשתות טלוויזיה ארציות Azteca 7 and Azteca Trece שהזמינה עשרה פרקים מהעונה הראשונה.

בימים אלו משודרת העונה השנייה של ה"טוב מכולם" ב"רשת", בתכנית המאופיינת בצפייה משפחתית, המתמודדים באולפן מתחרים מול חוכמת ההמונים של הקהל בשורה של שאלות וידיאו פרועות ומפתיעות שצולמו בארץ ובחו״ל, שטרם נראו על המסך. השאלות לא דורשות בהכרח ידע כללי – אלא אינטואיציה גבוהה ויכולת הערכה, כל שלמעשה כל אחד יכול לנצח!

הטוב ביותר בקהל מתחרה מול המתמודד המוביל באולפן על הסכום שנותר וינסה לשמור על הכסף בקופה. במידה והמתמודד באולפן היה קרוב יותר מממוצע הקהל לתוצאת האמת הוא זוכה וההיפך, לכולם יש סיכוי שווה לזכות.

ארז בן הרוש – "סמנכ"ל תכניות "רשת": "אנו שמחים על המכירה, "הטוב מכולם" מצטרפת לרצף מכירות והכרה בתוכן המיוצר ב"רשת".

TV3 Thailand: "אנו שמחים להיות החברה האסייתית הראשונה שרוכשת את התכנית. יש לנו נבחרת מקצועית ומובילה להפקת התכנית ואנו מאמינים שזו תהיה הצלחה גדולה בתאילנד".

נדב פלטי – מנכ״ל קבוצת דורי מדיה: TV3"  הם הפרטנרים הטובים ביותר בתאילנד שיכולנו לקוות להם, אנו שמחים לחתום על העסקה השנייה בעולם עבור ״הטוב מכולם״.

Check Also

וידאו: קיץ , ילדים וסלקום tv

בחום הזה חייבים "לשבור את הקרח"!   קיץ לוהט לילדים בסלקום tv   סלקום tv …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.