לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע 29.6 – 23.6
שבת 23.9
ספורט1 + ספורט1HD
14:20 ווסטהאם – טוטנהאם
16:50 חגיגה אנגלית על גבי מנצ'סטר סיטי – קריסטל פאלאס
18:55 סיכום היום באנגליה
19:20 לסטר – ליברפול
21:40 יובנטוס – טורינו
שעה? (בין שבת לראשון) חורחה לינארס – לוק קמפבל (איגרוף)
ספורט2HD
14:30 שנגחאי שנחואה – גואנגז'ו R&F (זהבי)
16:50 סאותהמפטון – מנצ'סטר יונייטד
19:20 דורטמונד – מנשנגלאדבך
22:25 בנפיקה – פאסוס פריירה
24:55 פלמנגו – אבאי
ספורט 3HD
13:55 סט. פאולי – דיסלדורף (בונדסליגה 2)
16:50 סטוק – צ'לסי
19:00 (19:15 KO) מ.ס. אשדוד – מכבי נתניה עם פריצות להפועל רעננה – הפועל אשקלון
21:15 גמר סופרקאפ ספרדי בכדורסל (החל ב-20:30)
24:00 ולס – בוקה ג'וניורס
02:00 (בין שבת לראשון) גודוי קרוס – אינדפנדיינטה
ספורט 4HD
14:00 גביע לייבר (טניס)
15:55 רומא – אודינזה
17:50 (18:00 KO) הפועל עכו – בני יהודה
20:10 (20:30 KO) הפועל חיפה – הפועל ב"ש
ראשון 24.9
ספורט1 + ספורט1HD
09:30 (עד 12:15) מרתון ברלין
15:55 אינטר – גנואה
17:50 ברייטון (חמד) – ניוקאסל
20:25 א.א.ק. אתונה – אולימפיאקוס (כדורגל יווני)
24:00 ריבר פלייט – ארחנטינוס ג'וניורס
02:00 (בין ראשון לשני) אסטודיאנטס – סן לורנסו
ספורט2HD
14:25 בוכום – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)
16:20 האנובר – קלן
18:50 לברקוזן – המבורג
21:00 מירוץ נאסקר, ניו המפשייר
ספורט 3HD
13:25 אוטרכט – פ.ס.וו. איינדהובן
15:25 איאקס – ויטסה
18:55 ספרטה פראג (בן חיים) – טפליצה
21:55 פלומיננסה – פלמיירס
24:55 באהייה – גרמיו
ספורט 4HD
13:00 גביע לייבר (טניס, 3 משחקים)
18:55 שרלרואה – קלאב ברוז' (רפאלוב)
21:40 פיורנטינה – אטאלנטה
שני 25.9
ספורט1 + ספורט1HD
20:00 (20:30 KO) בית"ר ירושלים – הפועל ק"ש
03:00 WWE- Monday Night RAW
ספורט2HD
21:50 ארסנל – ווסט ברומיץ'
ספורט 3HD
21:25 אוניון ברלין – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2)
ספורט 4HD
16:55 גרמניה – אזרבייג'אן (אליפות אירופה בכדורעף נשים)
19:25 טורקיה – אוקראינה (אליפות אירופה בכדורעף נשים)
שלישי 26.9
ספורט1 + ספורט1HD
21:40 ספרטק מוסקבה – ליברפול (ליגת האלופות)
ספורט2HD
16:55 XXX – YYY אליפות אירופה בכדורעף נשים, סיבוב 2
19:25 XXX – YYY אליפות אירופה בכדורעף נשים, סיבוב 2
*טרם נקבעו העולות, יעודכן בהמשך
רביעי 27.9
ספורט1 + ספורט1HD
21:40 צסק"א מוסקבה (נאתכו) – מנצ'סטר יונייטד (ליגת האלופות)
ספורט2HD
16:55 XXX – YYY אליפות אירופה בכדורעף נשים, סיבוב 2
19:25 XXX – YYY אליפות אירופה בכדורעף נשים, סיבוב 2
*טרם נקבעו העולות, יעודכן בהמשך
ספורט 3HD
19:25 נאנט – ריין נקר לוון (כדוריד אלופות)
חמישי 28.9
ספורט1 + ספורט1HD
19:45 ויקטוריה פלזן – הפועל ב"ש (הליגה האירופית)
21:55 מכבי ת"א – ויאריאל (הליגה האירופית)
ספורט2HD
17:50 אסטנה – סלביה פראג (הליגה האירופית)
19:50 חגיגה אירופית על גבי ניס – ויטסה
21:55 חגיגה אירופית על ליון – אטאלנטה
ספורט 3HD
19:50 באטה בוריסוב – ארסנל (הליגה האירופית)
21:55 מילאן – רייקה (הליגה האירופית)
ספורט 4HD
16:55 XXX – YYY , רבע גמר אליפות אירופה בכדורעף נשים
שישי 29.9 – יום כיפור