יום שלישי , אפריל 7 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע 6.10 – 30.9

 

שבת 30.9 (יום כיפור)

ספורט1 + ספורט1HD

19:15 צ'לסי – מנצ'סטר סיטי

21:40 גנואה – בולוניה

23:45 אאוגסבורג – דורטמונד

 

ספורט2HD

19:20 המבורג – ורדר ברמן  

21:30 מנצ'סטר יונייטד – קריסטל פאלאס

 

24:55 פלמיירס – סאנטוס

ספורט 3HD

19:25 רדינג – נוריץ' (צ'מפיונשיפ)

22:30 גלורי אמסטרדם, קיקבוקסינג

ספורט 4HD

20:40 פ.ס.וו. איינדהובן – ווילם II 22:45 האדרספילד – טוטנהאם

 

ראשון 1.10

ספורט1 + ספורט1HD

13:50 ארסנל – ברייטון (חמד)

16:05 אברטון – ברנלי

18:20 ניוקאסל – ליברפול

20:40 (21:00 KO) הפועל אשקלון – מכבי ת"א

24:55 אתלטיקו פראנאנסה – אתלטיקו מיניירו

 

ספורט2HD

14:25 פרייבורג – הופנהיים

16:25 הרטה ברלין – באיירן מינכן

18:55 מילאן – רומא

21:55 קרוזיירו – קורינתיאנס

24:00 בוקה ג'וניורס – צ'קאריטה

02:00 טיגרה – ריבר פלייט

ספורט3 HD

13:25 אלקמאר – פיינורד

15:25 הרנביין – איאקס

17:55 גמר אליפות אירופה בכדורעף נשים

20:15 ספורטינג ליסבון – פורטו

22:25 מאריטימו – בנפיקה

 

ספורט 4HD

14:10 שפילד וונסדיי – לידס (צ'מפיונשיפ)

15:25 קלאב ברוז' (רפאלוב) – גנט (סייף)

19:40 (20:00 K.O) מכבי חיפה – מ.ס. אשדוד עם פריצות להפועל ק"ש – הפועל חיפה

 

שני  2.10

ספורט1 + ספורט1HD

08:00 (עד 17:00) טורניר שנגחאי, טניס

20:00 (20:15 KO) מכבי נתניה – מכבי פ"ת

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2HD

21:25 דיסלדורף – דואיסבורג (בונדסליגה 2)

 

שלישי 3.10

ספורט1 + ספורט1HD

08:00 (עד 17:00) טורניר שנגחאי, טניס

18:25 ריין נקר לוון – האנובר (כדוריד גרמני)


 

רביעי 4.10 (ערב חג סוכות)

ספורט1 + ספורט1HD

08:00 (עד 17:00) טורניר שנגחאי, טניס

21:55 ולנסיה – אוברדוירו (כדורסל ספרדי)

 

חמישי 5.10 (סוכות)

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 ארמניה – פולין (מוק' מונדיאל)

21:35 חגיגה אירופית על גבי סקוטלנד – סלובקיה

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל

02:20 ארגנטינה – פרו (מוק' מונדיאל)

ספורט2HD

08:00 (עד 17:00) שמיניות גמר טורניר שנגחאי, טניס

21:35 אנגליה – סלובניה (מוק' מונדיאל)

23:55 ונצואלה – אורוגוואי (מוק' מונדיאל)

01:55 צ'ילה – אקוואדור (מוק' מונדיאל)

ספורט 3HD

21:10 בילבאו – ריאל מדריד (כדורסל ספרדי)

02:25 קולומביה – פראגוואי (מוק' מונדיאל)

ספורט 4HD

22:50 בוליביה – ברזיל (מוק' מונדיאל)

 

שישי 6.10

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 גאורגיה – וויילס (מוק' מונדיאל)

21:35 חגיגה אירופית על גבי איטליה – מקדוניה

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל

ספורט2HD

08:00 (עד 12:00) 2 רבעי גמר טורניר שנגחאי, טניס

12:00 (עד 17:00) 2 רבעי גמר טורניר שנגחאי, טניס

21:35 ספרד – אלבניה (מוק' מונדיאל)

ספורט 3HD

16:30 בארסה TV

21:35 אוסטריה – סרביה (מוק' מונדיאל)

 

Check Also

יח”צ: בזק בינלאומי, יס ופלאפון למען הקשישים

  פלאפון,yes  ובזק בינלאומי מתגייסות לטובת האוכלוסייה המבוגרת בישראל החברות הצטרפו לפרוייקט "ושמרת", שמטרתו למנוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.