יום שישי , יולי 30 2021
לוגו !E

ספטמבר 2017 בערוץ !E

ספטמבר 2017 בערוץ !E

משפחת קרדשיאן: ספיישל העשור / KUWTK 10th Anniversary Special

28.9, חמישי, 22:15 בכורה!

C:\Users\neshemm\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\KUWTK_S14_FB_cover_1277x482-10 ANNIV-28.9.jpg

פתחו את השמפניות – ערוץ !E חוגג 10 שנים ל"משפחת קרדשיאן"!

ראיין סיקרסט, המפיק של סדרת המגה להיט של ערוץ !E, יגיש את הספיישל, שיפתח למעשה את עונה 14 של "משפחת קרדשיאן", שתעלה ב- 6.10.17, יום שישי, בשעה 16:00.

 

בעשור האחרון, הסדרה האהובה מבית ערוץ E!, "משפחת קרדשיאן" גדלה בהתמדה, מסדרת דוקו-ריאליטי משפחתית לתופעה גלובלית. מפרידות לחזרה לזוגיות, חתונות, לידות וכל הדרמות שביניהן, הצופים תמיד המשיכו לעקוב באדיקות ולהתעדכן בהתפתחויות הבלתי פוסקות של המשפחה.

 

בספיישל העשור, ראיין סיקרסט יישב עם בנות משפחת קרדשיאן-ג'נר, קריס, קים, קלואי, קורטני, קנדל וקיילי לשיחה אינטימית על הרגעים הכי מסעירים בחייהן. גם סקוט דיסיק יגיע להתארח בתכנית ויתרגש מכמה רגעים שמעולם לא שודרו. לאורך השנים, הצופים חוו משפחה, שתמיד נשארה אמיתית, אותנטית וחשופה, ובספיישל, הן ישוחחו על התחושות שמלוות את החשיפה הזו, ועל רגעי ההצלחה והכישלון, כשהמצלמה עוקבת אחר כל צעד שלהן.

 

לרגל חגיגות העשור, ערוץ !E ישדר לאורך שעות היום את כל העונות של "משפחת קרדשיאן" וסדרות הבת שלה, החל מ-11.9 ועד ל-6.10, אז ישודר פרק הבכורה של משפחת קרדשיאן: עונה 14.

בנוסף, בשבוע של ה- 17.9 נשדר בכל ערב, בבכורה, סדרת אופנה חדשה, כשכל פרק יתמקד באחת מבנות משפחת קרדשיאן-ג'נר וידרג את עשרת הלוקים הנבחרים מעשר השנים האחרונות. פרטים נוספים בהמשך ☺


 

דאבל בלה – עונה 2 /  Total Bella's 2

ימי שבת, 16:00, מ-16.9 בכורה!

C:\Users\neshemm\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\Bellas_S2_cover_1277x482.jpg

האחיות התאומות היפהפיות ברי וניקול בלה, ובני זוגן ג'ון סינה ודניאל בריאן, כוכבי ההיאבקות בליגת ה- WWE, חוזרים לערוץ !E בעונה חדשה ומרגשת. בעונה זו, הם ימשיכו לספק הצצה בלעדית ובלתי אמצעית לחייהן וחיי בני זוגן המתאבקים: ברי ובריאן מתכוננים לקראת הפיכתם להורים, בעוד שניקי מקבלת בהפתעה מג'ון סינה את הצעת הנישואים, לה חיכתה כל חייה.

 

בעונה זו, ארבעת כוכבי ה-WWE  ממשיכים לתמוך ולעזור אחד לשני, ושוב עוברים לגור יחד. הפעם, אלה ניקי וג'ון סינה שעוברים באופן זמני לפיניקס, אריזונה כדי לעזור לברי ודניאל, שזקוקים לתמיכה בשבועות האחרונים להיריון שלה. בנוסף, נעקוב אחר דרכה של ניקי לראסלמניה, כשהיא מתכוננת להגשים את חלומה ולהשתתף בקרב היאבקות זוגי, לצד ג'ון סינה, כל זאת תוך עמידה בחובותיה כאחות, שרוצה להיות שם בשביל ברי, כשהיא מתכוננת לאמהות. דניאל חוזר ל-WWE  כמנהל תחרויות "סמאקדאון לייב", בעוד שהקריירה ההוליוודית של ג'ון עולה. הקשר של האחיות בלה עומד למבחן, אך חזק יותר מאי פעם, כשהן מתחילות בפרק חדש בחייהן, שמשתנים ללא הרף.

 

16.9 שבת 16:00 פרק הבכורה "דילמה במדבר": בפרק פתיחת העונה החדשה של "דאבל בלה", ניקי וג'ון מהרהרים בהחלטה שמשפיעה על כל המשפחה, בעוד שברי ההריונית מדגמנת לראשונה בעירום, מה שמכעיס את בעלה, בריאן. אחיהן של הבלות, ג'יי-ג'יי, חושף סוד מזעזע.

 

23.9 שבת 16:00 פרק הבכורה "בעיות בנישואים": ניקי מסרבת לתת לאחיה ג'יי-ג'יי לדבר עם החבר שלה ג'ון סינה על בעיות הנישואים שלו, מהחשש שג'ון לעולם לא ירצה להציע לה נישואים. בינתיים, בריאן מוציא את ברי מדעתה מרוב התלהבות מהתינוק החדש שלהם.

 

*בשל יום כיפור, דאבל בלה, תצא להפסקה – פרק 3 ישודר ביום שבת, 7/10, בשעה 16:00.


 

אריק וג'סי – עונה חדשה! /  Eric & Jessie 3

ימי שבת, 16:45, מ-16.9 בכורה!

C:\Users\neshemm\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\EricAndJessie_S3_Facebook_1277x482-16SEP.JPG

אריק וג'סי המשעשעים חוזרים לערוץ !E בעונה חדשה, שתהיה עמוסה במוזיקה, פוטבול משפחה ובעיקר המון כיף! במהלך 3 השנים האחרונות, הרבה דברים קרו בחייהם של בני הזוג דקר – היוצרת וזמרת הקאנטרי-פופ ג'סי ג'יימס דקר ובעלה, שחקן הפוטבול אריק דקר, הם כעת זוג הורים לשני פעוטות, בת בשם ויויאן ובן בשם אריק ג'וניור. הם עסוקים מאי פעם וצריכים לתמרן בין הקריירה, חיי המשפחה ועולם העסקים.

 

זו העונה השלישית של אריק וג'סי, בה נעקוב אחר התרחבות עסקיה של ג'סי לצד קריירת המוזיקה שהיא מטפחת, בעוד שאריק במהלך מפתיע מחליט להחליף את קבוצת הפוטבול שלו וחותם עם קבוצה חדשה – טנסי טייטאנס. בני הזוג בוחנים את יציאתם למסע החדש ומתמקדים בהקמת ביתם בנאשוויל. גם סידני אחותה של ג'סי חוזרת עם הפתעה מרגשת ומודיעה שהיא ובעלה הטרי מצפים לילדם הראשון.

 

16.9, שבת ב-16:45 פרק הבכורה "בית דקר המתוק": כעת, כשהם הורים לשני פעוטות, ויויאן ואריק ג'וניור, אריק וג'סי עסוקים יותר מתמיד עם קריירות מצליחות ומיזמים עסקיים חדשים. בפרק הבכורה, אריק מקווה לקבל אישור מהרופאים כדי לשחק שוב.

 

23.9, שבת ב-16:45 פרק 2 "מה שקורה בוגאס…": ג'סי נוסעת לאל-איי כדי למצוא אתר צילומים עבור המותג שלה וממשיכה משם לטקס פרסי הבילבורד בוגאס. בינתיים, אריק מבין עד כמה הוא מעריך את הפוטבול בעודו נאבק עם עתיד לא בטוח.

 

*בשל יום כיפור, אריק וג'סי, תצא להפסקה – פרק 3 ישודר ביום שבת, 7/10, בשעה 16:45.

 

 

השטיח האדום LIVE: אמי 2017

17.9 ראשון I 23:30 הספירה לאחור I  01:00 השטיח האדום

 C:\Users\neshemm\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\LRC_2017Emmys_851x315_INTL.JPG

 

ערוץ !E גאה להציג ב- LIVE, את הספירה לאחור והשטיח האדום של טקס פרסי האמי ה-68. מנחי ערוץ !E יהיו על השטיח האדום של הטקס החשוב ביותר בתעשיית הטלוויזיה האמריקאית, עליו יצעדו השנה כל הכוכבים הגדולים, שיחלקו עם הצופים את ההתרגשות הגדולה שלפני תחילת הטקס, אותו ינחה השנה סטיבן קולבר. "משחקי הכס" פינתה השנה את מקומה ל"ווסטוורלד" ול"סטרדי נייט לייב", שמובילות עם 22 מועמדויות. את הראיונות עם הזוכים הגדולים ניתן יהיה לראות בתכנית האפטר פארטי, שתשודר למחרת בערב. אך את הזוכים האמיתיים בטקס תוכלו לראות ביום חמישי, בספיישל החדש של "משטרת האופנה".

 

18.9 יום שני:

22:15 השטיח האדום שידור ערוך ומתורגם

23:45 אפטר פארטי: אמי 2017 בשידור ערוך ומתורגם בכורה

 

19.9, יום שלישי, 21:30:

חדשות ערוץ !E הרגעים הגדולים מטקס האמי 2017 בכורה

 

21.9 יום חמישי, 22:15:

22:15 משטרת האופנה: אמי 2017 מי תוכתר למתלבשת הטובה של טקס האמי 2017 בכורה. מליסה ריברס, ג'וליאנה רנסיק, בראד גורסקי, ניני ליקס, מרגרט צ'ו ואורחיהם, יסכמו עבורכם את מה שחשוב באמת! מי הם המנצחים והמפסידים האמיתיים של הערב הכי נוצץ בתעשיית הטלוויזיה?


 

פרקים חדשים בסדרות ממשיכות

 

החיים על פי קיילי ימי שישי, 16:00 בכורה!

1.9 שישי 16:00 פרק 5 "נשף המט גאלה": קיילי ופמלייתה הנוצצת יוצרים מראה אייקוני לנשף המט גאלה, אליו היא מגיעה כאורחת מיוחדת של ורסאצ'ה. אחרי סופ"ש פרוע, ג'ורדין תוהה אם היא חיה את חייה, או הולכת לאיבוד בתוך חייה של קיילי.

 

נשות הספורטאים מיאמי – עונה 2! ימי שישי, 16:25 בכורה!

1.9 שישי 16:25 פרק 2 "נערת מסיבות": אסטריד וקלאודיה מתעמתות עם דארנל במסיבת יום ההולדת שלה. אשלי רוצה להתחיל בתכנון החתונה הקרבה שלה, אך היא יורדת מהפסים כשפיל נוסע לסופרבול. קיילה משדכת לאסטריד שחקן בייסבול סקסי.

 

8.9 שישי 16:25 פרק 3 "דו-קרב השדכניות": הנצ'ה נטרפת מכך שפייבן משדכת מישהו לאסטריד ולא לה. דארנל מבינה שהיא צריכה לתעדף את הקריירה שלה. יוליוס חותם עם קבוצה חדשה, אך קלאודיה מודאגת כי חברי הקבוצה ישפיעו עליו לרעה.

 

15.9 שישי 16:25 פרק 4 "נקמתה של הנצ'ה": בעקבות מריבת הענק, הנצ'ה זוכה לנקום באסטריד. אשלי חוששת לבשר לחמותה לעתיד על כוונתם להתחתן ביעד מרוחק מהבית. קורי מתוסכל מכך שקו האופנה של פייבן  מפריע לה למלא חובותיה כאשתו.

 

22.9 שישי 16:25 פרק 5 "דאבל D": מסיבת הרווקות של אשלי נמשכת, בזמן שפיל יוצא עם חברים. דארנל מראיינת לפודקאסט שלה ספורטאי חדש והניצוצות באוויר. קלאודיה מסכימה להצטלם עבור אסטריד אך מבטלת ברגע האחרון, מה שגורם למשבר.

 

*בשל יום כיפור, נשות הספורטאים מיאמי, תצא להפסקה – פרק 6 ישודר ביום שישי, 6/10, בשעה 16:45.

 

אסונות מפלסטיק  – עונה 4 ימי שבת, 16:45 בכורה!

2.9 שבת 16:45 פרק 11 "קוראים לזה שרלילה": טרי ופול מקבלים שיעור בנושא שרלילות, בעוד שחולה בסיכון מבקשת להגדיל את החזה שלה בפעם השביעית, וגבר עובר ניתוח אף כדי להיראות שוב כמו אחיו התאום.

 

9.9 שבת 16:45 פרק סיום עונה "ישבנים גדולים": פול וטרי עוזרים לכוכבת ריאליטי לשעבר, טוני קיטן; מטפלים באף בצורת לב שמקנה לאהבה שם רע, ופוגשים בובה ברזילאית שרוצה ישבן גדול יותר.

 

 

יש לבדוק גם

חורים

חורים HOLES     מהרגע שדני מור, אביו של איציק ז”ל, מקבל את הידיעה על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.