שבת , אפריל 4 2020
Home / טלויזיה / לוח שידורים ערוצי ספורט1
לוגו ספורט3

לוח שידורים ערוצי ספורט1

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע 4.8 – 29.7

 

שבת 29.7

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 צ'לסי – אינטר (גביע האלופות)

16:55 לסטר – וולבס (הכנה) 18:55 לוקרן – קלאב ברוז' (ליאור רפאלוב, מחזור הפתיחה בליגה הבלגית)

03:00 מייקי גארסיה – אדריאן ברונר (איגרוף)

 

ספורט2HD

14:30 גואנגז'ו R&F (ערן זהבי) – גואנגז'ו אברגראנדה

21:55 בוטפוגו – סאו פאולו

01:00 מנ' סיטי – טוטנהאם (גביע האלופות)

03:00 ריאל מדריד – ברצלונה (גביע האלופות)

 

ספורט 3HD

13:55 אינגולשטאט (אלמוג כהן) – אוניון ברלין (בונדסליגה 2, מחזור הפתיחה)

16:25 דארמשטאט – גרויתר פורת (בונדסליגה 2, מחזור הפתיחה)

22:00 טריאתלון נשים, אדמונטון קנדה

24:00 טריאתלון גברים, אדמונטון קנדה

 

ספורט 4HD

15:55 לייפציג – סביליה (גביע האמירויות)

18:15 ארסנל – בנפיקה (גביע האמירויות)

22:00 פורמולה E, מונטריאול

24:55 פלמיירס – אבאי

 

ראשון 30.7

ספורט1 + ספורט1HD

13:00 ראלי פינלנד

15:55 לייפציג – בנפיקה (גביע האמירויות)

18:15 ארסנל – סביליה (גביע האמירויות)

23:00 רומא – יובנטוס (גביע האלופות)

 

ספורט2HD

15:25 מכלן – סטנדארד ליאז' (מחזור הפתיחה בליגה הבלגית)

19:55 טוסנו – זניט  

22:00 פורמולה E, מונטריאול

 

ספורט 3HD

14:25 נירנברג – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2, מחזור הפתיחה)

16:25 דינאמו דרזדן – דואיסבורג (בונדסליגה 2, מחזור הפתיחה)

22:00 מירוץ נאסקר

 

ספורט 4HD

14:30 שנדונג לוננג – שנגחאי

16:55 שאפקואנסה – את' גויאניינסה

19:55 ספרטה פראג (טב"ח) – בוהמיינס (מחזור הפתיחה בצ'כיה) – לא סופי

21:55 קורינתיאנס – פלמנגו

24:55 גרמיו – סאנטוס

שני  31.7

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 ספרטק מוסקבה – קרסנודאר

21:25 דיסלדורף – בראונשווייג (בונדסליגה 2, מחזור הפתיחה)

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

שלישי 1.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:55 גואנגז'ו אברגראנדה – גואנגז'ו R&F (זהבי, רבע גמר גביע סיני, גומלין)  

18:40 אתלטיקו מדריד – נאפולי (גביע אאודי)

21:25 באיירן מינכן – ליברפול (גביע אאודי)

 

ספורט2HD

21:25 דורטמונד – אטאלנטה (הכנה)

01:10 (בין שלישי לרביעי) ליברטאד – הוראקאן (גביע הסודאמריקנה, גומלין)

 

ספורט 3HD

21:40 לסטר – ברטון (הכנה)

 

רביעי 2.8

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 לודוגורץ – הפועל ב"ש, מוק' ליגת האלופות, סיבוב 3, גומלין – לא סופי

 

ספורט2HD

18:40 גביע אאודי, משחק על המקום ה-3

21:25 גמר גביע אאודי

01:10 קיטו – בוליבאר (גביע הסודאמריקנה, גומלין)

03:40 אולימפיה – נסיונאל (גביע הסודאמריקנה, גומלין)

 

ספורט 3HD

21:40 מנ' יונייטד – סמפדוריה (הכנה)

03:40 (בין רביעי לחמישי) סאנטוס – פלמנגו

 

ספורט 4HD

מוק' ליגת האלופות, סיבוב 3, גומלין – לא סופי

 

חמישי 3.8

ספורט1 + ספורט1HD

שעה? פאניוניוס – מכבי ת"א, מוק' הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין – לא סופי

 

ספורט2HD

שעה? זניט – בני יהודה ת"א, מוק' הליגה האירופית, סיבוב 3 – לא סופי

 

01:25 סאו פאולו – קוריטיבה

03:40 (בין חמישי לשישי) ג'וניור – דפורטיבו קאלי (גביע הסודאמריקנה, גומלין)

 

שישי 4.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:00 הגרלת פלייאוף הליגה האירופית – לא סופי

19:25 סנדהאוזן – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

21:25 קייזרסלאוטרן – דארמשטאט (בונדסליגה 2)

ספורט2HD

21:40 סנדרלנד – דרבי קאונטי (מחזור הפתיחה בצ'מפיונשיפ)

 

ספורט 3HD

16:30 בארסה TV

21:25 סטנדארד ליאז' – גנק

 

Check Also

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 28.2 – 22.2 שבת 22.2 ספורט1 13:50 סערה בממלכה – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.