יום ראשון , יוני 20 2021
אוהד נהרין ב"מיסטר גאגא", צילום: גדי דגון

נבות במקום נהרין

שינויים בלהקת מחול בת-שבע:  אוהד נהרין מעביר את הניהול האמנותי של הלהקה לגילי נבות.  ימשיך לשמש ככוריאוגרף הבית של בת-שבע.

אוהד נהרין, מנהלה האמנותי של להקת מחול בת-שבע מ- 1990, הודיע על פרישתו מתפקיד המנהל האמנותי של הלהקה.

 

  נהרין ימשיך בתפקידו ככוריאוגרף הבית של בת-שבע ויקדיש עצמו ליצירה ולמחקר הגאגא. "מזה כמה שנים אני חושב על מהות  היחסים שלי עם הלהקה בטווח הארוך. לפני  27 שנים, כשהתחלתי את עבודתי בבת-שבע,  מצאתי אותה במשבר זהות עמוק. כמנהל אמנותי הייתי מחויב למהפך. היינו צריכים לשנות את דרך החשיבה שלנו, את הדרך בה אנו רוקדים ולמה אנו רוקדים, לשנות את הערכים האמנותיים, ערכי ההפקה ואתיקת העבודה. כיום, בהנהגת דינה אלדור, מנכ"לית הלהקה, עדי סלנט, המנהלת האמנותית השותפה והצוות הנפלא של הלהקה, בת-שבע מתנהלת ברמה הגבוהה ביותר. זה מאפשר לי להשתחרר מתפקידי כמנהל אמנותי ולהקדיש את עצמי ליצירה, לרקדנים ולמחקר הגאגא". 

גילי נבות (36)  המצטרפת להנהלת הלהקה כמנהלת אמנותית רקדה בלהקה בין השנים 1999- 2008, היתה מנהלת חזרות ושימשה כאסיסטנטית לאוהד בהוראת הרפרטואר שלו בארץ ובחו"ל. גילי היא מורה בכירה לגאגא, יוצרת, וסיימה בהצטיינות לימודי תואר ותעודת הוראה בחינוך למחול במכללת סמינר הקיבוצים. אוהד נהרין: "אין לי ספק שעם גילי נבות, המצטיינת באיכויות הנדרשות לניהול,  הלהקה משתכללת ותוכל להתמודד בהצלחה עם האתגרים שניצבים בפניה, חדשים כישנים".  

 

גילי נבות – צילום – אסקף

דינה אלדור, מנכ"לית הלהקה:  "אני שמחה לאפשר לאוהד מרחב גדול ותומך ליצירה ומחקר שרק הוא יכול לעשות, נרגשת לצרף לשורותינו את גילי נבות וגאה שאנו זמינים ופתוחים לשינויים והתחדשות".

 השינויים יכנסו לתוקף בספטמבר 2018.

יש לבדוק גם

סדנאות רקדני בת-שבע יוצרים אונליין

להקת בת-שבע ואנסמבל בת-שבע הלהקה הצעירה מציגים:   סדנאות רקדני בת-שבע יוצרים אונליין    15-24 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.