יום רביעי , מאי 18 2022
איך לגדל ילדים מאושרים מאת ויטאלי בוצ'אצקי

איך לגדל ילדים מאושרים?

חדש בחנויות הספרים:

"איך לגדל ילדים מאושרים" / מאת ויטאלי בוצ'אצקי

המהנדס מבת-ים שהפך ל"גורו" של מאות אלפים ברשת החברתית בספר ראשון

אחרי שסחף עשרות אלפים בעמוד הפייסבוק שלו "איך לגדל ילדים מאושרים" מוציא ויטאלי בוצ'אצקי, את ספרו הראשון שכבר מכר למעלה מ-3,000 עותקים עוד בטרם הגיע לחנויות. מדובר בהישג אדיר לספר שבקרוב יגיע למעמד של רב-מכר.

"איך לגדל ילדים מאושרים", הוא ספר עצות מעשיות, הכולל דוגמאות ותרגילים, המנחה את ההורים מהי הדרך היצירתית והנעימה להעצמת ילדיהם, למימוש הייחודיות שלהם והגשמת יעדיהם וחלומותיהם. הספר הנגיש, שלא חייבים לקרוא אותו מההתחלה אל הסוף, כתוב בגובה העיניים בלי לנסות לחנך, וכולל חומר שיכול לעזור להורים ולילדים להתמודד עם אתגרי היום יום. הספר יכול לשמש בסיס לתחילת השינוי ההתנהגותי בין ההורים לבין עצמם ובינם לבין ילדיהם.

"איך לגדל ילדים מאושרים" מבוסס על התפיסה: "אל תחנכו את הילדים שלכם – הם ממילא יהיו דומים לכם. חנכו את עצמכם, כדי להוות להם דוגמא אישית".

ויטאלי בוצ'אצקי, נשוי ואב לשניים, בעל תואר ראשון בהנדסה רפואית, הוא מנהל פרויקטים בחברת סטארט אפ לפיתוח מכשור רפואי. עוד בטרם נולד בנו הראשון, הבין שעבודתו אינה מותירה לו זמן רב לשהות בבית ולכן החליט ללמוד את תחום ההורות. הוא קרא אלפי מאמרים, מאות ספרים, האזין להרצאות, עבר סדנאות וראה קשר ישיר בין התפתחות המבוגר להתפתחות הילד. בנוסף אף לא אחד מסביר מעשית כיצד ניתן ליצור חיבור עם הילד גם בשעה אחת בלבד ביום של שהות משותפת.

כשבנו היה בן שנה החליט לפתוח לשתף את מסקנותיו ברשת החברתית ובתוך חצי שנה גרף הדף שלו בפייסבוק כ-60 אלף עוקבים. כיום לאחר שחצה את ה-100 אלף עוקבים בפלטפורמות השונות, החליט להוציא את ספרו הראשון המבוסס על מאמריו בפייסבוק. במקביל ייסד את "יומן ההצלחות".

אז "איך לגדל ילדים מאושרים"?

בוצ'אצקי: "אני אוהב את המקצוע שלי, אבל אני אוהב יותר את הילדים שלי ומעדיף למצות את הזמן שיש לי איתם בדרך הטובה ביותר. בישראל מכורים לעבודה, אבל הבטחתי שלא אפספס את הרגעים החשובים בחייהם. הספר שלי יעזור לכם ללכת בדרכי ולהפוך להורים טובים יותר!".

 

תגובה אחת

  1. דניאל

    מדהים מדהים מדהים!

    עוקבת מסורה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.