יום שלישי , אפריל 7 2020
Home / כל מה שמסביב / גיליון “גיבורי על” של אדם צעיר
גיליון גיבורי על , אדם צעיר

גיליון “גיבורי על” של אדם צעיר

"אני אוהבת אותו, הנכדים שלי אוהבים אותו, אדם צעיר – עיתון         מומלץ לילדים" | מיכל דליות

"לא פחות ממבריק" מאירה ברנע גולדברג, סופרת

אדם צעיר – עיתון לילדות ולילדים

בעריכת סופרת הילדים רינת פרימו

והפעם, גיליון 48 בנושא: גיבורי-על

מאייר הגיליון: איתי בקין

"כוח-על שכבר יש לי הוא לשיר ולשמח אנשים עם השירה שלי. גם כאלה שיש להם עצב או מכאוב, וגם אלה ששמחים – שומעים אותי שרה ונהיים יותר שמחים"
ירדן להב, בת שבע וחצי, מתוך מדור "חברים לעט"

 

האם יכול להיות שלסיפורים יש כוח על? מה לגבי מאכלים? ולמה ספיידרמן ובאטמן לעולם לא יופיעו יחד? גיליון 48 של אדם צעיר בנושא גיבורי-על עונה על השאלות הללו ומרחיב את אופקיהם של הילדים באמצעות כתבות מעניינות, חידות ושעשועונים. בין היתר תמצאו בגיליון: סיפור על ילדה שיוצאת לחפש את כוח העל שלה – ומוצאת אותו בעצמה, מספר גיבורי על שעדיין לא המציאו, משחק קלפים מנצח ואת הפרק האחרון של "היה היו", סיפור בהמשכים מאת רינת פרימו.

אדם צעיר הוא עיתון ילדים חודשי "כמו פעם": קסום, תמים, אינטליגנטי ואיכותי. הירחון פונה ללבבות הצעירים (גילאי 6-12) ומזמין אותם למסע חווייתי בעקבות נושא שמתחלף בכל חודש. טרולים, בלשים, מסע בזמן, המצאות, קרקס, אולימפיאדה ונושאים רבים נוספים כבר נבחרו בקפידה כדי שיובילו את הילדים לחוויית קריאה ייחודית. כתב העת מאופיין באיכות נייר והדפסה ברמה גבוהה, והפורמט קשיח ויציב ולכן נוח לאחיזה לאצבעות הקטנות.

בתקופה בה ילדות תמימה היא עולם הולך ונעלם, בשל השלכות תקשורת ההמונים וריבוי המסכים, אדם צעיר מספק מפלט של דמיון. העיתון מזכיר לקוראים כמה כיף להיות ילד ומעניק להם כלים לפיתוח עולם פנימי עשיר וכוחות פנימיים שילוו אותם במהלך חייהם. זהו עיתון הילדים היחיד שנערך על ידי סופרת ילדים והוא נטול פרסומות ותוכן שיווקי. התוכן החינוכי מאפשר לקהל הצעיר ללמוד מתוך שמחה והתלהבות, והגיליון נשאר תמיד רלוונטי. הגיליונות המושקעים מכילים סיפורים קצרים, כתבות, פעילויות, שעשועונים וחידות, קומיקס, מדור טיולים, מדור בישול ועוד.

המחיר למינוי הוא 47 ש"ח לחודש, ללא התחייבות, ולמצטרפים חדשים שלושה חודשים ראשונים

ב-99 ש"ח. כמו כן, קיים מינוי ייחודי למוסדות חינוך וספריות בעלות של 390 ש"ח לשנה בלבד.

אתר אדם צעיר: http://www.adamtsair.co.il/ | האתר מהווה מקור מידע להורים והוא מציע מבחר גדול של מאמרים על עידוד קריאה בקרב ילדים וכן סיפורים מגיליונות העיתון.

Check Also

וידאו יח”צ: כך נראה הממשק של teams

במיקרוסופט רוצים מאוד, שתשתמשו ב- teams במקום בזום. הנה סרטון הדרכה והיכרות. בין היתר, אפשר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.