שבת , פברואר 22 2020
Home / כללי / חדשות קומיקס בקולנוע: סניידר פורש מליגת הצדק בשל טרגדיה משפחתית
באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק', באדיבות yes BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE and all related characters and elements are trademarks of and © DC Comics. © 2016 Warner Bros. Entertainment Inc. and Ratpac-Dune Entertainment Inc. All Rights Reserved. *** Local Caption *** áàèîïðâãñåôøîïùçøäöã÷ áàèîïðâãñåôøîï ùçøäöã÷ Batman Vs. Superman: Dawn Of Justice

חדשות קומיקס בקולנוע: סניידר פורש מליגת הצדק בשל טרגדיה משפחתית

   כן, כן. יש עוד בסך הכל פחות מחצי שנה עד להגעת הסרט "ליגת הצדק" לבתי הקולנוע, אבל הבמאי זאק סניידר לא יסיים את העבודה עליו.

 

סניידר פורש בשיא העבודה בחדרי העריכה בעקבות טרגדיה שפקדה את משפחתו.

 

ביתו בת ה-20 שמה קץ לחייה בחודש מארס, וכעת סניידר חש שאינו יכול להתמודד עם האסון , לחזק את משפחתו ולפקח על עריכת הסרט בו זמנית.

 

 

תחילה הוא חשב שהמשך העבודה "יסייע להתגבר על הטרגדיה, ישמש כקתרזיס. אקבור את עצמי בעבודה וכך אתגבר. אבל הדרישות שקשורות בהשלמת הסרט הן גבוהות מדי , והחלטתי לקחת צעד אחורה כדי להיות עם משפחתי"- סיפר סניידר להוליווד ריפורטר.

 

סניידר קיבל כמובן את אישור המפיקים לפרישה , ומי שייכנס לנעליו כדי להשלים את הסרט הוא ג'וס וודון, שביים את שני סרטי הנוקמים של המתחרים ממארוול.

 

וודון, כזכור, הודיע בחודש שעבר על "עריקתו" לשורות די סי קומיקס כדי לכתוב ולביים את סרט "באט-גירל" שנמצא בשלבי הפקה ראשוניים ביותר.

 

כעת הוא "קופץ למים העמוקים" בהתראה קצרה כדי להשלים את "ליגת הצדק" – סרט שכל כולו נהגה במוחות ראשי די סי קומיקס לאחר ההצלחה האדירה של "הנוקמים".

 

לוח הזמנים, כמובן, נותר כפי שהוא- "ליגת הצדק" מיועד להגיע לבתי הקולנוע ברחבי העולם ב-17 בנובמבר.

 

עוד פרטים כאן .

 

ותודה לאלון צ'אסס.

Check Also

חדשות קולנוע: “המערבון הראשון שלי”

   מרטין סקורסזי נערך לתחילת הפקת הסרט הבא שלו, Killers of the Flower Moon .   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.