יום שישי , מרץ 24 2023
גל גבאי צילום עפרי בר אילן

וידאו: פרשת דרכים בכאן 11

כאן 11 : "פרשת דרכים " תוכנית שבועית
בהנחיית גל גבאי ובהשתתפות אמנים ואנשי רוח, עלתה לאוויר
ימי ו' בשעה 18:00 ומוצ"ש בשעה 22:00
כאן, תאגיד השידור הישראלי, העלה לאוויר בערוץ כאן 11 בטלוויזיה תכנית מורשת חדשה: 'פרשת דרכים' בהגשת גל גבאי- רצועה שבועית, המשודרת בכל שישי בשעה 18:00 ובמוצ"ש בשעה 22:00
פרשת דרכים היא תכנית מגזין הסוקרת נושאים ואירועים אקטואליים מתחומי הכלכלה, הביטחון, החינוך ותרבות, בהקשר של פרשת והפטרת השבוע. התוכנית משלבת בין פאנל בהשתתפות אנשי תרבות, דת ורוח, לכתבות שטח והופעות של זמרים ידועים בביצוע שיר/פיוט מסורתי בגרסה חדשה. בכל שבוע יצולם מסע בין תחנות בחברה הישראלית בהקשר טקסטואלי מקראי לתחומים אקטואליים הנוגעים לכולם.
גל גבאי: "זאת פרשת דרכים ממש כפי שהחברה הישראלית-יהודית נמצאת בפרשת דרכים. זו התחלה של מסע חדש, גם עבורי וכדי שנוכל לדעת ולהתכתב עם השורשים עלינו להכיר את העבר, להבין את ההווה ולהחליט על העתיד. בתכנית אנחנו שואפים לנהל דיאלוג בין תפישות ישראליות שונות, זה לא נוגע רק ליהודים, אלא גם למיעוטים ולגרים החיים בתוכנו"
מפיק: יואב לשם. עורכת : יסמין קייני
אורי גרודר, אחראי תחום מורשת ישראל בחטיבת הטלוויזיה : "פרשת דרכים היא סנונית ראשונה של תכניות המבקשות להנגיש את מורשת ישראל לקהלים חדשים, באופן בלתי אמצעי ובגובה העיניים. אני מאמין שתכניות מסוג זה, יכולות להעמיק את הדיון התקשורתי בתחום זה ולתת במה לקולות חדשים ורעננים".
בתכנית הקרובה, פרשת במדבר יתארחו בין היתר: הזמרת הבינלאומית נטע אלקיים, סולן להקת המדרגות – אילן דמרי, הרב אבי גיסר – יושב ראש המועצה לחינוך ממלכתי דתי ומרבני צהר ופרופ' ניסים מזרחי.

יש לבדוק גם

מהיום בקולנוע: ולריה מתחתנת

סרטי יונייטד קינג מציגים: לנה פרייפלד יעקב זדה דניאל דאשה טבורונוביץ' אברהם שלום לוי הפקה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.