יום רביעי , יוני 7 2023
סמוך על סול, 306, באדיבות יס

בואו נדבר על זה: סמוך על סול עונה 3 פרק 7

כל ההתחלות קשות, בוודאי ההתחלה של סול גודמן.

מפיק הפרסומות הזריז אינו מצליח למצוא קליינטורה כראות עיניו, הכסף אינו זורם, לא רק זאת- הוא נאלץ לצלם פרסומת בחינם- רק כדי לקוות שמשהו יצליח לו.

ובמקביל סול, שהוא עדיין ג'ימי מקגיל לכל דבר ועניין, צריך לאסוף זבל בצידי הדרכים המהירות באלבוקרקי, ולסבול מכך שהוא אינו יכול לדבר את האחראי עליו לדעת ולהשפיע עליו לעבוד למענו.

הגאווה שלו מול קים, בערך הגאווה היחידה שקיימת בראש שלו, מונעת ממנו לבקש ממנה לתת לו אוויר לנשימה עם תשלום ההוצאות על המשרד המשותף.

קים דווקא מרגישה שמשהו לא בסדר, וחוששת שג'ימי מרוקן את חשבון הבנק שלו, אבל כשהוא מכחיש- היא אינה לוחצת, היא יודעת שזהו ג'ימי.

במקביל לקים יש בעיות משלה- משהו במה שעשתה לצ'ארלס "צ'אק" מקגיל אוכל אותה מבפנים. במיוחד כשחברתה ממייסה ורדה מעתירה עליה שבחים על כך ש"חיסלתם אותו, קרעתם לו את הצורה".

קים מרגישה עם זה רע- היא כמובן לא תספר לחברתה, שהטענה המקורית של צ'אק נכונה, בנוגע לשינוי הכתובת בטפסים, אבל היא חושפת בפניה שהיא מרגישה רע עם מה שנעשה לצ'אק.

כשהיא חושפת את התחושה הזאת גם בפני ג'ימי, ביציאה נדירה שלהם לבאר, הוא מיד מבטל את התחושה שלה ומכריז שכל מה שקרה לצ'אק – מגיע לו.

אבל קים עדיין רואה בצ'אק אדם מבוגר חולה נפש.

עד כמה ג'ימי אינו מתחרט? הוא מפיל את הצרות שלו על צ'אק.

אחרי שמתברר לו, שהוא אינו יכול לקבל החזר ביטוח רשלנות על השנה שבה לא יוכל לשמש כעורך דין, הוא רוקם תוכנית זדונית שבשיאה הפקידה שמולו הופכת מודעת לעובדה שהמבוטח הבכיר אצלה, צ'אק מקגיל, הוא חולה נפש, ויש לכך אסמכתאות במסמכי ההדיינות בפני לשכת עורכי הדין.

ג'ימי בצרות, אין כסף, אבל לפחות הצליח "לדפוק" עוד קצת את צ'אק. הרצון הזה לנקמה הוא רגע נדיר ומזוקק של פן שלילי באישיות של ג'ימי, פן שעד עתה לא נחשפנו אליו יותר מדי.

בצד השני של העלילה- מייק הופך מודע לניסיון של נאצ'ו לחסל את הקטור סאלאמנקה, וכשהוא שומע את הנימוק לכך, הוא עושה את מה שהכי קרוב לברכת הדרך- נותן לנאצ'ו טיפ בנוגע לסילוק הכדורים המורעלים מהדרך, אחרי שהקטור יבלע אותם.

ואולי, ייתכן , שלראשונה זה זמן רב מייק מגלה עניין בבת המין השני! אפילו הכלה שלו מבחינה בכך, ומרוצה מכך מאוד.

הנה הקדימון לפרק הבא

יש לבדוק גם

בחירות 2024: כריס כריסטי נכנס למירוץ

דונלד טראמפ. ניקי היילי. רון דיסנטיס. מייק פנס. ויש עוד שניים, שאין טעם להכביר עליהם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.