יום ראשון , מרץ 29 2020
Home / טלויזיה / מאי בערוץ לייפטיים

מאי בערוץ לייפטיים

היילייטס מאי לייפטיים

נשים קטנות LA 6

עונה חדשה החל מה-23/5, ימי שלישי ב-22:45

המתח גבוה יותר מאי פעם עם התחלת העונה החדשה והמסעירה של נשים קטנות: LA. בעונה הנוכחית הנשים הקטנות סובלות מבעיות בריאותיות  טרה מגיעה רחוק בתוכנית הטלוויזיה הפופולרית "רוקדים עם כוכבים" אך סובלת משני בקעים ומשלל בעיות נוספות שמקשות עליה להתחרות, בריאנה חוששת שהיא סובלת מדיכאון לאחר-לידה, כריסטי עומדת לעבור ניתוח חדשני, וג'זמין הופכת לאימא לאחר הריון קשה. עכשיו שרובן הקימו משפחה, הנשים מתמקדות בילדיהן ובמסלולי הקריירות החדשות שלהן, כך שלמצוא זמן לחברויות הופך למאתגר יותר ויותר. חלק מהנשים מקבלות הזדמנויות חדשות ומלהיבות, מה שמוביל לקנאות ומתיחות ומעורר מחדש דרמות ישנות שמשפיעות על החברויות בין הנשים ועל המשפחות שלהן. האם הן יצליחו להתאחד ולתקן את הקרעים שנוצרו… שוב?

 

פרק 1 >> שלישי, 23/5, 22:45. הנשים מרגישות שטרה השתנתה לרעה מאז שהתחילה להשתתף בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" וחוששות שהיא מקריבה את המשפחה שלה ואת החברויות שלה ולא שומרת על בריאותה, ושהיא עושה זאת מהסיבות הלא נכונות. טרה המומה כאשר אלנה דורשת שהיא תפרוש מהתחרות. בנוסף, טוניה מקבלת דיאגנוזה מדאיגה.

 

פרק 2 >> שלישי, 6/6, 22:45. טרה מגיעה לשלב חצי הגמר בתוכנית "רוקדים עם כוכבים", אבל הבעיות הבריאותיות הרבות שלה וחוסר התמיכה שהיא מקבלת מחברותיה, מקשים עליה להתמודד עם הלחץ שנדמה שסוגר עליה מכל הכיוונים. באותו זמן, כריסטי מתכוננת לניתוח המהפכני שמעולם לא נוסה על אדם קטן. אלנה, טוניה ובריאנה הולכות למופע קומי שמסתיים בדמעות.

 

נשים קטנות אטלנטה 3

עונה חדשה החל מה-23/5, ימי שני 29/5 ב-22:45

היכונו לשובן של מיס ג'וסי, מיני, מוני, אמנדה ואנדריאה והאישה החדשה בשכונה- טניה. הנשים הקטנות ממשיכות לרדוף אחרי החלומות שלהן ויוצאות להרפתקאות חדשות בתחום העסקי והאישי, בעת שהן מתמודדות עם האתגרים של לחיות בעולם של אנשים בעלי גובה ממוצע. במהלך העונה הזו נכיר את סאם החדשה. בעוד הנשים נאבקות לתחזק את מערכות היחסים שלהן, קשרים חדשים נוצרים ויחסים ותיקים מתחילים להתפורר. אחת מהנשים עומדת להתוודות וידוי שיותיר את הנשים והצופים המומים, ונותר רק לגלות האם הן יצליחו לשקם את מערכות היחסים ביניהן אחרי שיגלו מה שהיא הסתירה מהן במשך חודשים.

 

פרק 1 >> שני, 29/5, 22:45. טניה, חברה טובה של מוני, מזמינה את מוני וג'וסי למסיבה. אבל כשסאם, השותפה לדירה החדשה של טניה מזמינה את התאומות ומיני, המסיבה שלהן מקבלת תפנית לרעה. מיני מנסה לשים את העבר שלה מאחוריה וחושפת וידוי מדהים בפני ג'וסי.

 

פרק 2 >> שני, 5/6, 22:45. הווידוי של מיני גורם לתאומות להרגיש נבגדות. מערכת היחסים של מוני חווה משברים פעם נוספת כשאביה הביולוגי ואחיה מופיעים ללא התרעה. עצבים משתוללים כאשר סאם מתעמתת עם מיני בקשר לשקרים שלה בעבר והחשיפה של עברה הפלילי.


 

ציידי המציאות 10

עונה חדשה החל מה-14/5, ימי ראשון ב-22:45

הציידים חוזרים לפרקים חדשים, וכולם מנסים להגשים אותו חלום: לעשות קנייה טובה! כלומר, כזו שתניב כמה שיותר כסף אחרי שהושקע בה כמה שפחות כסף. הציידים הם סוחרי יד-שנייה ממולחים, שמתחרים במכירות פומביות על יחידות איחסון (מכולות) שננטשו ושבתוכן יש אוצרות נשכחים, או לחילופין – זבל. יש להם דקה להחליט האם תוכן המכולה שווה את הקנייה. פעמים רבות אינסטינקטים טובים הם ההבדל בין קנייה טובה להפסד כספי עצום, ועבור רוב הציידים העיסוק הזה מהווה את הפרנסה העיקרית שלהם.

 

הציידים שבים לעונה חדשה של מכירות פומביות לוהטות וחיפוש אחר מציאות שוות. בעונה הזו נכיר מנהלת מכירות פומביות חדשה בשם אמילי ווירס, בת 27 מאייווה. לאמילי ניסיון של מעל 10 שנים במכירות פומביות והיא שמה לעצמה למטרה להרחיב את העסק שלה ולהתרחב לחוף המערבי. אמילי היפה מסובבת לכל הגברים את הראש, והיא גם עושה גלים כשהיא מחליטה לוותר על השפה הקבועה בה משתמשים במכירות הפומביות (פעם ראשונה, פעם שנייה, נמכר!) ומנהלת את המכירות בקצב משלה. דן ולורה דוטסון חוזרים בהמשך העונה ושבים לתפקידם עם הסגנון האנרגטי שלהם, אליו התרגלו הצופים מימיה הראשונים של הסדרה. בעונה זו יחזרו הציידים הקבועים: דייב הסטר הערמומי ששב לבחוש בעניינים מהרגע הראשון במטרה לשגע את הקונים האחרים; דארל שיטס שמתגאה במראה החדש שלו אחרי שהצליח להוריד ממשקלו ומביא עמו מתלמד חדש- נלהב אך חסר ניסיון. לאחר שברנדי וג'ארד (בני זוג ושותפים עסקיים) מכרו את החנות שלהם, הם נאלצים לגשת לעסק מזווית קצת אחרת. רנה מתחיל את העונה בכל הכוח ומצליח לעשות רכישה ענקית של מכולת משחקי וידאו וינטג' ולהוכיח לכולם שהוא עדיין מתחרה רציני. מארי, פליטת סדרת הבת "ציידי המציאות: טקסס", ממשיכה להיות מתחרה נמרצת כתמיד עומדת מול הרוכשים האחרים. חברה הטוב, אייבי קלהון המגודל, עדיין מנסה לקנות מכולה אחר מכולה בניסיון לזכות ביתרון, ואחרון חביב הוא חביב הקהל קני קרוסלי, שהופיע לראשונה לצד בארי ווייס בעונה השנייה. הפעם קני מביא עמו את הטוויסט המיוחד והמצחיק שלו כקונה עצמאי שתופס את האחרים לא מוכנים ויודע איך לשעשע את הקהל.


 

סיוט של פונדקאית Surrogate's Nightmare, A))

יום חמישי 11/5/17, ב-22:00 בכורה טלוויזיונית!

בעקבות מותה המסתורי של אמה, אנג'לה חוזרת הביתה אחרי שנים רבות שגרה רחוק ומוצאת את אחותה הצעירה והמנוכרת, שלי, מייחלת למשפחה משלה אף שאינה יכולה להרות תינוק. במטרה לחדש את הקשר ביניהן ולהוכיח את מחויבותה לאחותה, אנג'לה מציעה לשמש כאם פונדקאית עבורה. אנג'לה מוצאת את עצמה בסכנה כשמתברר שיש מישהו שלא רוצה שהתינוק ייוולד. היא מגלה שאדם מסתורי עוקב אחריה והיא חייבת להבין מי מנסה להרוג אותה, לפני שיהיה מאוחר מדי. עם: פופי מונטגומרי (ללא עקבות), אמילי טננט, טיי אולסן. ארה"ב, 2016.

 

אמא, לא עשיתי את זה (Mommy I didn't do it)

יום חמישי 25/5/17, ב-22:00 בכורה טלוויזיונית!

סרט ההמשך ל"הנאשמת". אחרי השקעה רבה וזמן רב רחוק מהבית, אלן פליינוויו סוף סוף סיימה את לימודי המשפטים ומתחילה לעבוד כעורכת דין. עכשיו שחייה נכנסים לשגרה, היא רוצה לבלות יותר זמן עם הבת שלה, ג'ולי בת ה-18. כל חייה משתנים לפתע כשג'ולי מואשמת ברצח של מורה, איתו היו שמועות לרומן, אלן יודעת שהיא לא יכולה לסמוך על אף אחד אחר ומחליטה להגן על בתה בבית משפט. במהלך המשפט של חייהן, אלן חושפת יותר ויותר ראיות שמצביעות על אשמתה של בתה ג'ולי, אך אלן מסרבת להאמין שהיא אשמה ונלחמת להוכיח זאת, נחושה לגלות את האמת, אפילו אם זה שם את חיי בתה בסכנה. עם: דניקה מק'קלר (שנות הקסם), ג'ורג' וונדט (חופשי על הבר), ג'ליל ווייט (אריזה משפחתית), ג'יימי לין סיגלר (הסופרנוס), ורוניקה קרטרייט (הנוסע השמיני). ארה"ב, 2016.

 

אלוהי הקטל (Carnage)

יום שבת, 6/5/2017 ב-22:00 בכורה בערוץ!

ברוקלין, ניו יורק. שני זוגות של הורים לילדים אשר התקוטטו אחד עם השני בפארק ציבורי, נפגשים ללבן ביניהם את העניינים בצורה תרבותית. למרות זאת, כשהערב מתפתח ההורים הופכים יותר ויותר ילדותיים, וכאוס מתפרץ. עם: קייט ווינסלט, ג'ודי פוסטר, כריסטוף וולץ, ג'ון סי. ריילי. בימוי: רומן פולנסקי.  ארה"ב, 2011.

 

ארוכה הדרך למטה (A Long Way Down)

יום שבת, 13/5/2017 ב-22:00 בכורה בערוץ!

קומדיה. ארבעה דורות שונים מרקעים אחרים שרוצים לסיים את חייהם מסיבות מגוונות. אחד מהם הוא מרטין שארפ, מנחה תוכניות אירוח בדעיכה שההתמכרות שלו לאלכוהול דרדרה את חייו. השנייה היא מורין – עקרת בית על סף התמוטטות עצבים אשר הקדישה חייה לבנה הנכה. השלישי הוא ג'יי.ג'יי – כוכב רוק כושל שהפך לשליח פיצה, והרביעית היא ג'ס – נערה צעירה ומרדנית. במהלך לילה אחד הם מתוודעים אחד בפני השני על סיפור חייהם ומגיעים להסכמה – הם מבטיחים לא להתאבד לפני יום האהבה הקרוב, שיחול בעוד כשישה שבועות, ולנסות למצוא במהלכם סיבה טובה לרצות להישאר בחיים. עם: פירס ברוסנן, טוני קולט, אהרון פול (שובר שורות). בימוי: פסקל שומיי.  ארה"ב, 2014.

 

האשליה (Now You See Me)

יום שבת, 20/5/2017 ב-22:00 בכורה בערוץ!

ארבעה קוסמים מדהימים את הקהל שלהם על הבמה בלאס וגאס כאשר הם פורצים וירטואלית לבנק פריזאי ושודדים אותו מתכולתו. כה גדול ובלתי ייאמן ההישג שלהם, שחוקרי ה-FBI נאלצים לעכב אותם לחקירה בכדי לנסות ולהבין כיצד הם ביצעו את הבלתי אפשרי. ללא ראיות ממשיות, מוצא עצמו הסוכן דילן הובס חסר אונים אל מול התוכנית חדשה של הקוסמים לבצע שוד נוסף. בייעוצו של קוסם זקן ומסתורי, הוא יוצא לטרפד את השוד המתוכנן ולהביא אותם לדין. האם יש לקוסמים יכולות על טבעיות או שזהו רק חזיון תעתועים? עם: ג'סי אייזנברג, וודי הרלסון, מורגן פרימן, מייקל קיין, מארק ראפלו. בימוי: לואיס לטרייר. ארה"ב, 2013.


 

החתונה הגדולה (The Big Wedding)

יום שבת, 27/5/2017 ב-22:00 בכורה בערוץ!

דון ואלי גרושים זה זמן רב. הם נאלצים להעמיד פנים שהם זוג נשוי כאשר בנם הבכור מתחתן. ההתחזות מתגלגלת ככדור שלג ומייצרת מצבים בלתי אפשריים בעבור אשתו החדשה של הבן. עם: סוזן סרנדון, רוברט דה-נירו, דיאן קיטון, קתרין הייגל, אמנדה סייפריד. בימוי: ג'סטין זקהאם. ארה"ב, 2013.

Check Also

בואו נדבר על זה: תרגיע עונה 10 פרק 10 – סיום העונה!

   האמת?   הוא צדק.   הוא חזה הכל לפני כולם!     צפיתם בפרק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.