יום שני , מרץ 27 2023
כפיות מאת לילך סיגן

כפיות

 

כפיות

לילך סיגן

 

עד כמה אנחנו באמת מכירים את עצמנו? 
וכמה רחוק נסכים ללכת כדי לממש את היכולות שלנו?

 

שירה לייטנר היא מנהלת בכירה בתעשיית הטלוויזיה, ואם יחידנית שמצליחה לנהל את מרוץ המשוכות של חייה ביד רמה. למתבונן מבחוץ נדמה שהבעיה היחידה שלה היא הקושי למצוא זוגיות נורמלית. כשהיא פוגשת את מיכאל, הכול משתנה במהירות. היא אמנם עדיין לא מצליחה לקיים זוגיות נורמלית, אבל ההיכרות המסתורית מובילה לא רק לסיפור אהבה אלא גם לתובנות מטלטלות בנוגע למי שהיא באמת.

 

מיכאל מציע לשירה לעבור תהליך שדרכו תגלה על עצמה פרטים מהותיים שלא היתה מודעת אליהם, והיא נעתרת. היא פותחת תיבת דואר אלקטרונית שרק מיכאל יודע על קיומה, כדי שחוץ מהם אף אחד לא ייחשף לתהליך האינטימי הזה. בכל ערב הם נכנסים במקביל לתיבה הדואר ומתכתבים לתוכה, כששירה מתעדת את כל מה שגילתה מאז המפגש ביניהם, והתיבה הופכת למעין יומן זוגי. דרך התכתובת טווה לילך סיגן עלילה מפתיעה,  מתוחכמת ורבת-תהפוכות.

  

שירה נסחפת לעולם מרתק שגורם לה לחצות גבולות בלתי-צפויים, כשברקע מהדהדות שאלות מטרידות על החלטות שהיא קיבלה בעבר, ועל מה שגרר אותה לסלול את חייה בנתיב הלא נכון. בגיל ארבעים היא האמינה שהיא כבר יודעת הכול על עצמה, אך אט-אט מתברר לה שעד היום בעצם לא היה לה מושג מי היא ומהו הכוח האמיתי שלה. 

 

לראשונה בארץ, ילווה את הספר אתר ייעודי שיעלה ב-1.3.17 – www.softspoons.co.il – שהוקם בהשראת הפורמט הייחודי של הספר ויאפשר לקרוא אותו בתוך תיבת המייל שבה הוא לכאורה נכתב. הרשמה לאתר תחשוף את הקורא למייל הראשון שכותבת שירה (הפרק הראשון של הספר), ובכל יום יתקבל פרק חדש מתוך הספר ללא תשלום.

 

כפיות הוא ספרה הרביעי של לילך סיגן, עיתונאית מוערכת וסופרת מצליחה. ספריה הקודמים, "האלים החדשים", "געגועים למקס" ו"רומן למתחילים" (ידיעות ספרים), היו לרבי-מכר.

 

390 עמ' | 98 ₪

יש לבדוק גם

למה אתם תמיד צודקים

רב-מכר של "הניו יורק טיימס" למה אתם תמיד צודקים איך דת ופוליטיקה מפלגות אנשים טובים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.