יום שני , מרץ 27 2023
מאת ניל ויליאמס

ארבעה מכתבי אהבה

"מדי פעם מזלכם הטוב מזמן לכם רומן שאתם בולעים כאילו היה מותחן, משתוקקים שהוא לא ייגמר משום שכל משפט בו מזמר, עד שלבסוף אתם מניחים אותו מידכם באנחת עונג." The Times

"'ארבעה מכתבי אהבה' סוחף את הקורא אל חוף קסום, אפוף ערפילים, המאוכלס באנשים מלאי תשוקה, ונפרס כמו איזה שיר אפי שנמסר בעל-פה מדור לדור… הקצב המוזיקלי שלו הוא בלתי נשכח." | Daily Mail

רב מכר בינלאומי שבמרכזו סיפור אופטימי על רוח שטות אנושית, תעתועי גורל ונס האהבה:

ארבעה מכתבי אהבה מאת ניל ויליאמס  

פן הוצאה לאור וידיעות ספרים

מאנגלית: רחל פן

"ישנם דברים שאסור לדבר עליהם הרבה. אני חושב שאבי ידע זאת, אני חושב שאבי ידע שמילים יכולות לפעמים לשטח את הרגשות העמוקים ביותר או לקבע אותם כמו פרפרים חופשיים מוכי הלם באמצע מעוף מרהיב, מזכרת שברירית ביותר ממה שנע וצובע את האוויר כמו משי. מוטב לדמיין זאת. לדמיין מוזיקה מתנגנת, לדמיין אור נופל מבין העננים אל הרחוב בבוקר ואת ניחוח האי… וכך הזדמן לי לראות את איזבל גור בפעם הראשונה."

ארבעה מכתבי אהבה הוא רומן אודות גורל, טרגדיות וניסים שמתרחשים בחיי היומיום. ילדותו של ניקולס נקטעת באחת לאחר התגלות שחווה אביו ואשר בעקבותיה הוא עוזב את הבית, כדי להקדיש את חייו לציור, ומשאיר מאחוריו את ניקולס ואמו. כעבור שנים מגיעות אל ניקולס חדשות טרגיות: אביו שרף את ביתו, על עצמו ועל כל ציוריו.

בחיפוש אחר הציור היחיד של אביו שנותר, חוזר ניקולס אל עיירת ילדותו ופוגש באיזבל, יום לאחר שנישאה. האהבה משתלטת עליו וסוחפת אותו למקומות שלא הכיר.

על רקע נופיה הכפריים של אירלנד, טווה ניל ויליאמס סיפור קסום, לירי ורומנטי, אשר הצליח לרגש קוראים בכל רחבי העולם ונהפך לרב-מכר בינלאומי.

"רומן לירי מלא תשוקה שלכל אורכו שזורה האמונה בסדר אלוהי לעומת כאוס; האמונה בגורל והמאבק בו, ועל אף ההוכחות הרבות שהחיים אכזריים ושרירותיים, הנוכחות של העל-טבעי והתממשותם של ניסים." | Observer

ניל ויליאמס נולד ב-1958 ומתגורר עם אשתו ושני ילדיו, במחוז קלייר שבאירלנד. "ארבעה מכתבי אהבה" הוא הראשון מבין תשעת הרומנים שלו, וזכה לשבחי הביקורות ואהדת הקהל. בנוסף, כתב ויליאמס ספרי עיון יחד עם אשתו, ארבעה מחזות, וכעת הוא שוקד על כתיבת תסריטים.

316 עמ' | 98 ש"ח  

יש לבדוק גם

למה אתם תמיד צודקים

רב-מכר של "הניו יורק טיימס" למה אתם תמיד צודקים איך דת ופוליטיקה מפלגות אנשים טובים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.