יום חמישי , אוגוסט 6 2020
אדם צעיר גיליון 45

גיליון 45 של אדם צעיר

"מזמן לא הייתה פינת חמד כזאת כמו גיליונות 'אדם צעיר'. הילדים ראויים לעיתון כזה והעיתון ראוי לקוראים סקרנים וצמאים" | שלומית כהן-אסיף

"עיתון איכותי, נהדר, שווה לקנות אותו" | אברי גלעד

אדם צעיר – עיתון לילדים

בעריכת סופרת הילדים רינת פרימו

והפעם, גיליון 45 בנושא: מסיבה

מאיירת הגיליון: אור ליבנה

"לא תמיד צריך סיבה למסיבה, אפשר גם לחגוג סתם ככה כי שמחים, או כי יש יום יפה בחוץ. לא תמיד צריך כיבוד ואורחים והזמנות. כל מה שצריך זה להתרגש, לשמוח ולברך את מי שנמצא סביבנו"

(דניאלה אסא, עורכת הגיליון)

אילו מסיבות מיוחדות מתקיימות ברחבי העולם? איך תארגנו מסיבה מקורית ובלתי נשכחת? ומה קרה בחג הפורים של בעלי החיים? בגיליון חגיגי במיוחד אדם צעיר עונה על השאלות הללו וממשיך להרחיב את אופקיהם של הילדים באמצעות כתבות מעניינות, סיפורים קצרים, חידות ושעשועונים. בין היתר תמצאו בגיליון: סיפורים קצרים על מסיבות יוצאות דופן, שאלון שיתאים לכם את המסיבה האולטימטיבית עבורכם, מדור בעלי חיים מיוחד לחג פורים ופרק נוסף של "היה היו", סיפור בהמשכים מאת רינת פרימו.

אדם צעיר הוא עיתון ילדים חודשי "כמו פעם": קסום, תמים, אינטליגנטי ואיכותי. הירחון פונה ללבבות הצעירים (גילאי 6-12) ומזמין אותם למסע חווייתי בעקבות נושא שמתחלף בכל חודש. ויקינגים, בלשים, מסע בזמן, המצאות, קרקס ונושאים רבים נוספים כבר נבחרו בקפידה כדי שיובילו את הילדים לחוויית קריאה ייחודית. כתב העת מאופיין באיכות נייר והדפסה ברמה גבוהה, והפורמט קשיח ויציב ולכן נוח לאחיזה לאצבעות הקטנות.

בתקופה בה ילדות תמימה היא עולם הולך ונעלם, בשל השלכות תקשורת ההמונים וריבוי המסכים, אדם צעיר מספק מפלט של דמיון. העיתון מזכיר לקוראים כמה כיף להיות ילד ומעניק להם כלים לפיתוח עולם פנימי עשיר וכוחות פנימיים שילוו אותם במהלך חייהם. זהו עיתון הילדים היחיד שנערך על ידי סופרת ילדים והוא נטול פרסומות ותוכן שיווקי. התוכן החינוכי מאפשר לקהל הצעיר ללמוד מתוך שמחה והתלהבות, והגיליון נשאר תמיד רלוונטי. הגיליונות המושקעים מכילים סיפורים קצרים, כתבות, פעילויות, שעשועונים וחידות, קומיקס, מדור טיולים, מדור בישול ועוד.

המחיר למינוי הוא 47 ש"ח לחודש, ללא התחייבות, ולמצטרפים חדשים ארבעה חודשים ראשונים

ב-99 ש"ח. כמו כן, קיים מינוי ייחודי למוסדות חינוך וספריות בעלות של 390 ש"ח לשנה בלבד.

אתר אדם צעיר: http://www.adamtsair.co.il/ | האתר מהווה מקור מידע להורים והוא מציע מבחר גדול של מאמרים על עידוד קריאה בקרב ילדים וכן סיפורים מגיליונות העיתון.

Check Also

שלג

"יש עיתון אחד שכולו טוב! הלוואי והקוראים הצעירים האלו יגדלו והחום שבהם יישאר" ליהיא לפיד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.