יום חמישי , יולי 16 2020
פריס הילטון, ננו דרופ

וידאו: שיתוף הפעולה של פריס הילטון ומכון וייצמן?!

בסרטון שפרסמה פריס הילטון מוצג שיתוף פעולה עם מכון ויצמן במטרה להציל יצורי ים חפים מפשע מנזקי פלסטיק המזהם את האוקיינוסים

אשת העסקים והתקשורת המוכרת ברחבי העולם, פריס הילטון, פרסמה סרטון המציג שיתוף פעולה בינה למכון ויצמן למדע. בסרטון היא מספרת שבכוונתה להמציא מחדש את הדרך בה האנושות שותה ולייעל את הרוויה, זאת בעזרת מכון PHIPPS הקרוי על שמה ופועל למציאת פתרונות לזיהום הפלסטיק באוקיינוסים בשימוש בננוטכנולוגיה.

בהודעה לעיתונות שהופצה מטעמה ברחבי העולם, צוטטה הילטון: “למדתי על השפעות הפלסטיק שאנו משליכים הגורם להרג של יצורי ים יפים וחפים מפשע. ידעתי שאני צריכה לעשות משהו בנדון ולכן אני גאה להציג פתרון לבעיית בקבוקי פלסטיק חד פעמיים המהווים גורם עיקרי לזיהום הפלסטיק.”

באתר הייעודי nanodrop.org הילטון מציגה את מוצר חדש ומגדירה אותו כהמצאה הגדולה ביותר מאז שהאדם המציא את השתייה. היא מספרת על צורה מעובה של מים בשם ננו-דרופ, המסמלת על תחילתו של עידן חדש עבור בני אדם, צבי ים, אוקיינוסים וכל שאר היצורים החיים על הפלנטה.

לטענתה בטיפה אחת של משקה ננו-דרופ מוגז דחוסות 5,000 טיפות מים מוגזים רגילים. צריכת ננו-דרופ תביא לירידה דרמטית בטביעת הרגל הפחמנית מאחר ושינוי במבנה המים מאפשר לצרוך אותם בצורה מרוכזת ומכך גם לשווק אותם בבקבוקים קטנים יותר. בסרטון מופיע גם מופיע פרופ’ רון נעמן, המתמחה בתחום האלקטרוניקה המולקולרית.

Check Also

וידאו: פאנל תוכנית הבוקר

יוצרי וכוכבי “תוכנית הבוקר” התאספו בחלקם כדי לדבר על הסדרה. המטרה? להעלות פרופיל לקראת ההכרזה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.