יום ראשון , ינואר 29 2023
דרדסים: הכפר האבוד

הדרדסים והאו"ם למען עולם טוב יותר

הדרדסים חוברים לאו"ם למען שנה שמחה יותר, שלווה ושוויונית.

דמויות הדרדסים הפופולריות מעודדות ילדים, צעירים ומבוגרים כדי להפוך את העולם למקום מאושר יותר, שלו יותר, שוויוני ובריא עם קמפיין שהושק היום על ידי האו"ם, יוניצ"ף, וקרן האו"ם.


קמפיין "דרדסים קטנים, מטרות גדולות" נועד לעודד את כולם ללמוד ולתמוך ב- 17 יעדים ברי-קיימא אשר נבחרו על ידי 193 המדינות החברות באו"ם בשנת 2015. הקמפיין הושק בקליפ מיוחד הקורא לצופים לתמוך ביעדים הכוללים את חיסול העוני הקיצוני, להגן על כדור הארץ ולהעניק לכולם את ההזדמנות ליהנות משלום ושגשוג.

הציבור מוזמן גם להצטרף "Smurfs Team" על ידי ביקור באתר האינטרנט SmallSmurfsBigGoals.com כדי לברר כיצד הם יכולים לתרום להשגת היעדים' לגלות אילו מטרות הכי מתאימות להם, לתת את קולם למען עולם טוב יותר עבור כולנו ולשתף מידע, רעיונות ותמונות במדיה החברתית.

"תעשיית הבידור מרגשת אנשים מכל הגילאים, והאו"ם מודה לחברינו באולפני סוני ולדרדסים על המאמץ היצירתי הזה כדי לגייס תמיכה ליעדים חשובים אלה", אומר מאהר נאסר, מנהל במחלקת יחסי הציבור של האו"ם. "אנו מקווים שהקמפיין הזה יניע מיליוני צעירים ובני משפחותיהם כדי לעשות את החלק שלהם על מנת להביא קץ לעוני, להקטין את אי השוויון, ולהגן על הכוכב שלנו – שלושה היבטים מרכזיים שיוביל לעולם טוב יותר ולרווחתם של כל האנשים".

צוות הדרדסים יעמדו מאחורי 17 מטרות ביום האושר הבינלאומי אשר התקיים ב- 20 במרץ 2017, הקמפיין ייחתם בחגיגה במטה האו"ם בניו יורק לציון המאורע. השנה, יום האושר הבינלאומי ידגיש את יעדי הפיתוח כאבני הבניין של האושר. השחקנים מאחורי קולות הדרדסים בסרט החדש דרדסים: הכפר האבוד יגיעו לחגיגה כדי לכבד ילדים ונוער אשר תרמו בהעלאת המודעות של יעדי הפיתוח.

"אנחנו יודעים שילדים וצעירים הוא חלק מן התומכים הנלהבים ביותר בעולם בנושאים שחשובים להם. אנחנו חייבים להמשיך ולמצוא דרכים חדשות כדי להעצים אותם וכדי לעזור להשיג עולם שוויוני והוגן לכל ילד. קמפיין זה ייתן לילדים ולצעירים את הפלטפורמה שהם זקוקים לה על מנת שישמעו את קולם", אומרת מנהלת התקשורת של יוניצ"ף, פאלומה אסקארדו.
"מסר הקמפיין מתמקד ברעיון שכל אחד מאיתנו יכול לעשות את הבדל, ללא קשר לגודל שלנו," אומרת ורוניק קוליפור, בתו של פייר קוליפור, אשר יצר את הדרדסים בשנת 1958. "זהו כבוד וזכות עבור הדרדסים לתמוך באו"ם ולהמשיך את מערכת היחסים ארוכת השנים שלנו עם יוניצ"ף".

"כולנו, אפילו הדרדס הקטן ביותר, יכול להשיג מטרות גדולות", מוסיפה השחקנית והזמרת דמי לובאטו, אשר תרמה את קולה לדמותה של דרדסית בסרט האנימציה העתיד לצאת הדרדסים: הכפר האבוד.

קמפיין "דרדסים קטנים, מטרות גדולות" יופיע ב -14 שפות שונות ויקודם ברחבי ערוצי הטלוויזיה של סוני אשר זמינים ב- 178 מדינות, לרבות בערוצי המדיה החברתית שלהם.

למידע נוסף בנוגע למטרות של הפרויקט היכנסו ל: www.un.org/sustainabledevelopment
או עקבו בטוויטר: @GlobalGoalsUN
או בפייסבוק: www.facebook.com/globalgoalsUN

תקציר הסרט דרדסים: הכפר האבוד –
הרפתקה חדשה של הדרדסים שכולה אנימציה.
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למרוץ מסעיר ומותח לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל.
הם יוצאים למסע מטלטל, מלא בהרפתקאות וסכנה, על מנת לגלות את הסוד הגדול ביותר בתולדות הדרדסים.
בהשתתפות: מנדי פטינקין, דמי לובאטו, ריין וילסון, ג'ו מנגניילו, ג'וליה רוברטס ועוד.

יוצא בגרסאות מתורגם דו מימד ומדובב דו מימד ותלת מימד.
הסרט מופץ ע"י א.ד מטלון ופורום פילם ומגיע לבתי הקולנוע ב- 30.03.2017

יש לבדוק גם

מהלילה בארה"ב: המשך העונה של "כבאי קליפורניה"

ההצלחה הגדולה של מחצית העונה הראשונה של FIRE COUNTRY, או בשמה הישראלי "כבאי קליפורניה", הובילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.