יום שלישי , אוגוסט 11 2020
מסע הטבעת

מסע הטבעת

הסרט "מסע הטבעת" בכיכובם של עמית פרקש, דבל'ה גליקמן, תומר שחורי, תמיר ביידר, ישראל אטיאס, טוביה צפיר ועוד ובבימוים של אריק לובצקי ומתי הררי, יעלה לאקרנים ב-30/3

 

סרטם החדש של צמד היוצרים אריק לובצקי ומתי הררי ("תפוחים מן המדבר"), ע"פ תסריט של שגיב פרידמן, בכיכובם של עמית פרקש, ישראל אטיאס, דבל'ה גליקמן, תומר שחורי, תמיר ביידר, טוביה צפיר, שלומי קוריאט, אסתי זקהיים, שמוליק לוי, גבי עמרני, יגאל עדיקא ועוד, ייצא לבתי הקולנוע ב-30/3.

 

עלילת הסרט מספרת על אודי ליפסקי (שחורי), בחור מוטרף ומוקצן בן 21 שמסתגר בחדרו במשך שלוש שנים לאחר שאהובת נעוריו נטשה אותו לטובת אחיו הכדורסלן (תמיר ביידר). ביום שסבתו נפטרת נודע להם כי היא הורישה חמישה מיליון דולר וטבעת פלאית בעלת כוחות חישמול אשר חושלה בתנור במאפיית אבולעפיה ורק שם אפשר להשמידה. אם אודי יתחתן תוך חודש בעזרת הטבעת הוא וליאור ירשו את הכסף ואם לא, הכסף יגיע לידיו של אביהם השנוא נחמן (גליקמן) ועורך דינו המרושע רידלר (שמוליק לוי). אודי יוצא למסע למציאת כלה מלווה בליאור, ברפאלה- אהובת נעוריו הבוגדנית (פרקש), וחבר קרוב- העבריין בכור (אטיאס).  במהלך המסע אודי פוגש מגוון רחב של בחורות שונות ומשונות, כשכל העת דולקים בעקבותיהם נחמן ורידלר החושקים בטבעת. האם יצליח אודי להתחתן? ומה יעלה בגורל הטבעת?

 

לובצקי והררי כבר שתפו פעולה בעבר, בין השאר ככותבים ובמאים בסרטים "בלאק ג'ק", "החשוד האחרון", "אמא של ולנטינה" וכאמור- גם ב"תפוחים מן המדבר", אך זהו שיתוף פעולה ראשון עבורם עם התסריטאי והקומיקאי שגיב פרידמן,  שכתב בעבר לתכניות "זהו זה", "לילה גוב" ,"יצפאן", "שמש" והשתתף בתכניות "מחוץ לחוק", "צחוק מעבודה" ו"הרצועה".

 

הסרט הופק על ידי "טופיה תקשורת"- מיכאל שרפשטיין  ו"סרטי יונייטד קינג"- משה אדרי ולאון אדרי ובתמיכת קרן הקולנוע הישראלי- כתריאל שחורי ודוד ליפקינד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.