שבת , פברואר 22 2020
Home / טכנולוגי / LG מציגה טכנולוגיה חדשה
מזגן של LG , צילום יח"צ

LG מציגה טכנולוגיה חדשה

LG דוחפת קדימה את עולם האלקטרוניקה הביתית

עם טכנולוגיה שלומדת את הצרכן

 

טכנולוגיה אינטואיטיבית חדשה מביאה ביצועים מרשימים ונוחות מירבית לבית

 

חברת LG Electronics מגיעה לתערוכת ה- 2017CES , חדורת מטרה לקידום הפונקציונאליות ההכרחית של חטיבת הבידור הביתי שלה, במסגרתה מתכוונת החברה להתמקד בהצגת רמות חדשות בתחום הביצועים והנוחות לצרכניה שטרם נראו, בעזרת טכנולוגיה חכמה אשר לומדת את הצרכן.

 

טכנולוגיית ה- Deep Learning מאפשרת למוצרי החשמל הביתיים להבין טוב יותר את המשתמשים, בכך הופכת את חייהם לפשוטים ומהנים יותר. בעזרת תכונות חכמות כמו חיישנים שלומדים את המשתמש בזמן אמת וקישוריות Wi-Fi, לומדת הטכנולוגיה את דפוסי ההתנהגות של המשתמשים ומאפסנת אותם בענן. לאחר עיבוד המידע, מתפתחת הטכנולוגיה באופן עצמאי על מנת לתת מענה לצרכנים במטרה לשפר באופן מתמיד את חייהם.

 

השואב הרובוטי: שיפור ביצועים בעזרת זיכרון מכשולים

בעזרת מספר חיישנים וטכנולוגיית ה- Deep Learning, מזהה השואב הרובוטי של LG חפצים בחדר, מה שמאפשר לו להגיב לכל אחד באופן פרטני, בהתאם לסוגו. תמונת השטח שמצלם הרובוט החכם מאפשרת לו לזכור מכשולים וכך להימנע מהם בהמשך. הוא אפילו מסוגל לזהות כבלים ונעליים, מה שעוזר לו למנוע סיבוך מתסכל במהלך עבודתו. בנוסף, ברגע שמזהה הרובוט כף רגל בדרכו, הוא יבקש מכם בנימוס לזוז הצידה בקולו האנושי. הודות לטכנולוגיה מתקדמת זו, השואב הרובוטי החכם של LG לא רק נמנע ממכשולים, אלא מעניק את הניקוי הטוב והיעיל ביותר.  

 

מקררים: נוחות עילאית

טכנולוגיית הלמידה המתקדמת של LG מעצימה גם את רמת הנוחות שמביא המקרר החכם של LG למשתמשיו. ניתוח אורח החיים ודפוסי ההתנהגות של הצרכן מאפשרים למקרר להציע מגוון פעולות לנוחות מירבית ע"י זיהוי הפרטים המאפיינים את חיי היום- יום של המשתמש. לדוגמא, המקרר ממלא באופן אוטומאטי את מגירת הקרח לפי השעה הספציפית ביום בה היא נמצאת בשימוש תכוף. המקרר אף מכוון את עצמו לטמפרטורה אופטימאלית 30% מהר יותר ממצבו הרגיל, תוך שהוא לוקח בחשבון את טמפרטורת המוצרים הנמצאים בו. בנוסף, המקרר החכם מתוכנן לעבור למצב חיסכון באנרגיה כאשר אין עושים בו שימוש תכוף, כמו למשל בזמן שמשתמשיו ישנים או נמצאים בעבודה. המקרר החכם אף יפעיל את פונקציית ה- Sterilization על מנת למנוע ממזון להתקלקל בשל טמפרטורה גבוהה או לחות במהלך הקיץ.

 

מיזוג אוויר: חיסכון באנרגיה וביצועים מהירים יותר

המזגן החכם של LG צוייד אף הוא בטכנולוגיית הניתוח המאפשרת לו ללמוד את התנהגות הצרכן ודפוסי השימוש, מה שמאפשר לו לדעת מהו האזור בו נוהגים בני הבית לבלות יותר והיכן האזור אליו מגיעים לעתים רחוקות. בעזרת מידע זה, מקרר המזגן במהירות את האזורים החשובים בבית והופך אותם לנוחים יותר. לדוגמא, ראשית מוציא המזגן החכם אוויר קר ישירות לאיזור הספה בו  יושבים הכי הרבה ורק לאחר מכן ימשיך לקרר את יתר הסלון.

 

"אנחנו מתרגשים מאוד להציג את הטכנולוגיה פורצת הדרך הזו ב- CES, מדובר בחדשנות שהופכת את חיי היום- יום להרבה יותר מהנים," אמר סונג דאו- יון, נשיא חטיבת מוצרי החשמל הביתיים ופתרונות המיזוג של LG. "על ידי שילוב של ענן המבוסס על ניתוח Big Data וטכנולוגיה הלומדת את צרכי המשתמש במוצרים החכמים שלנו, מוצרי החשמל הביתיים של LG מסוגלים לעשות היום יותר מאי פעם."

 

 


 

About LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) is a global leader and technology innovator in consumer electronics, mobile communications and home appliances, employing 77,000 people working in 125 locations around the world. With 2015 global sales of USD 48.8 billion (KRW 56.5 trillion), LG comprises four business units ― Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution, and Vehicle Components ― and is one of the world’s leading producers of flat panel TVs, mobile devices, air conditioners, washing machines and refrigerators. LG Electronics is a 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. For more news and information on LG Electronics, please visit www.LGnewsroom.com

 

About LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company

The LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company is a global leader in home appliances, air conditioning and air quality systems. The company is creating total solutions for the home with its industry leading core technologies. LG is committed to making life better for consumers around the world by providing thoughtfully designed products, including refrigerators, washing machines, dishwashers, cooking appliances, vacuum cleaners, built-in appliances, air conditioners, air purifiers and dehumidifiers. Collectively, these products deliver enhanced convenience, superb performance, great savings and compelling health benefits. For more information, please visit www.LG.com.

 

Check Also

מבצע ב-LG

LG במבצע לקראת הקיץ כל מי שרוכש LG G6 מקבל שעון חכם LG WATCH STYLE …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.