יום חמישי , אוקטובר 22 2020

דצמבר בערוץ יס קולנוע ישראלי

היילייטס דצמבר 2016 – yes קולנוע ישראלי

סוף שבוע אבי נשר שישי ושבת 2-3.12  פרומו: https://youtu.be/vjBPzZWgt_0

ערוץ yes קולנוע ישראלי במחווה לבמאי אבי נשר. הערוץ גאה להציג סוף שבוע עם סרטיו: "פלאות", "סוף העולם שמאלה", "הלהקה", "דיזינגוף 99", "הסודות", "הפחדנים", "זעם ותהילה", "שוברים" ושידור בכורה בערוץ לסרט: "פעם הייתי" שבת 3.12 בשעה 22:00. בכורה בערוץ לסרטו הנוסטלגי של אבי נשר בכיכובם של  אדיר מילר ומיה דגן. 2010

אבוללה שישי 30.12 ב-16:00, בכורה טלויזיונית בחנוכה! https://youtu.be/ik2qAZ_hkE8

בכורה טלוויזיונית לסרט המצליח , לכל המשפחה, של יוני גבע בכיכובם של: יואב סעידיאן רוזנברג, מיכה סלקטר, נתי קלוגר, מכרם חורי, עודד לאופולד וליאורה ריבלין. 2015.  

*שידור נוסף בשבת, 31.12 בשעה 14:00 ובראשון, חופש חנוכה, בשעה 11:00 בבוקר.

 

יום הולדת 50 לדובר קוסאשווילי שבת 10.12, החל משעה 20:00 ערוץ yes קולנוע ישראלי חוגג יום הולדת 50 לאחד הבמאים המעניינים והנועזים בקולנוע הישראלי. ביום שבת 10.12, נשדר את סרטיו ופרק חדש בסדרה "מדברים סרטים" בכיכובו.

 

שבת עם בועז דוידזון שבת 24.12, ערב חנוכה. פרומו: https://youtu.be/AWm1VgMfHmI

ערוץ yes קולנוע ישראלי שמח להציג יום שידורים מיוחד עם סרטיו של  דוידזון: "צ'ארלי וחצי", "אלכס חולה אהבה", "לול", "חגיגה בסנוקר", "חצי חצי" ועוד. כמו כן נשדר שני פרקים בסדרה "מדברים סרטים" בהם משתף דוידזון בסיפורים בלעדיים מאחורי הקלעים של סרטיו האהובים.

 

שובר קופות – פרק חדש שבת 3.12 ב- 21:30 מגזין הקולנוע של הערוץ עם כל הפרמיירות, הסרטים החדשים בקולנוע הישראלי והסיפורים מאחורי הקלעים . בהגשת דנה גרוצקי.

 

מדברים סרטים כל חמישי ב 21:30

החודש ב"מדברים סרטים", הסדרה הדוקומנטרית של הערוץ, הצצה לסיפורים ותהליכי יצירה של כמה מהבמאים המרתקים בישראל: נתחיל עם הבמאי המוערך ערן ריקליס, נמשיך עם הקולנוע האניגמטי והמרגש של שבי גביזון, ניזכר בסרטיו המוכרים של יעקב גולדוואסר, נחזור לסרטים המכוננים שביים אורי ברבש  ונחתום את הסדרה עם רנן שור שהביא אל הקולנוע הישראלי את  'בלוז לחופש הגדול' והקים את בית הספר לקולנוע סם שפיגל.

 

סוף שבוע אבי נשר  שישי- שבת 2-3.12

אבי נשר הוא אחד הקולנוענים הישראלים הבולטים הפעיל כיום בישראל. היוצר שהיה חלק מגל הזהב של הקולנוע הישראלי בסוף שנות השבעים ושוב מתחילת שנות האלפיים מטביע את חותמו על הקולנוע הישראלי בעיסוק ישיר ומורכב ומבט חד אך מלא חמלה על החברה הישראלית, הוא שם נרדף לקולנוע איכותי אך קומניקטיבי, במאי שכל סרט חדש שלו הוא יום חג לקולנוע בישראל.

 

ערוץ yes קולנוע ישראלי גאה להציג סוף שבוע מלא בסרטיו של אבי נשר: "סוף העולם שמאלה",

"פלאות ", "הלהקה", דיזנגוף 99", "הסודות", "הפחדנים", זעם ותהילה", "שוברים" (בהשתתפות סי היימן, יאיר ניצני, גלי עטרי, יזהר אשדות ומאיר בנאי עם שירו של שפשף למי שזוכר), מאחורי הקלעים של סרטו החדש "החטאים" ושידור בכורה בערוץ לסרטו "פעם הייתי".

 

במהלך סוף השבוע ישודרו שני פרקים מיוחדים בסדרה "מדברים סרטים" שבהם מספר ומשתף אבי נשר על מאחורי הקלעים של הקרירה המרשימה שלו.

 

פעם הייתי" בכורה בערוץ בשבת, 3.12 בשעה 22:00

השנה היא 1968. נער יליד הארץ מוצא עבודה לקיץ אצל ניצול שואה המתפרנס משדכנות והברחת טובין. משרדו של השדכן ממוקם בירכתי בית-קולנוע מתפורר, המנוהל על ידי שבעה גמדים רומנים (סיפור אמיתי!) שניצלו מתאי הגזים על ידי ד"ר מנגלה הנודע לשמצה. הגמדים מקרינים בבית הקולנוע שלהם רק סרטים הודיים רומנטיים, ויתכן שאינם מודעים כלל לפעילות הבלתי חוקית המתרחשת מאחור. במהלך הקיץ, השדכן המסתורי (המסובך עצמו במערכת יחסים מטלטלת עם "מורה לחיזורים" שעובדת אף היא לצידו) נוטל עמו את הנער למסע-חניכה מסוכן אל תוך מעמקי העיר התחתית של חיפה, שם האהבה לובשת דמויות וצורות מפתיעות וההיסטוריה הופכת למיתולוגיה. עם: אדיר מילר, מיה דגן, תובל שפיר ודרור קרן.2010    

 

 

 

 

 

אבוללה שישי 30.12 בשעה 16:00 / שבת 31.12 בשעה 14:00 בכורה טלויזיונית בחנוכה!

בכורה טלוויזיונית ללהיט לכל המשפחה שיצר יוני גבע. עם: יואב סעידיאן רוזנברג, מיכה סלקטר, נתי קלוגר, מכרם חורי, עודד לאופולד, רותם קינן, דני קרפל וליאורה ריבלין. אדם הוא ילד בן 10, פיקח ובעל דמיון עשיר ופורה, שאיבד את אחיו הגדול בתאונת דרכים ומאז משפחתו מתפרקת. יום אחד, כשנה לאחר מכן, חייו של אדם משתנים מקצה לקצה, כאשר במקלט שמתחת לביתו הוא פוגש באבוללה, מפלצת ירושלמית אגדית ובלתי נראית, אשר חושפת את עצמה רק בפני ילדים מיוחדים. בין השניים נרקמת חברות אמיצה, ואבוללה הופך לחברו הסודי והיחיד של אדם. העניינים מסתבכים כאשר הוריו של אדם חושדים כי הוא מסתיר מהם סוד, ובמקביל – לוחמי יחידת משטרה מיוחדת יוצאים למרדף, במטרה ללכוד את המפלצת.

*שידור נוסף ביום ראשון ב 11:00 בבוקר

 

יום הולדת לדובר קוסאשווילי שבת, 10.12, החל משעה 20:00

ערוץ yes קולנוע ישראלי חוגג יום הולדת 50 לאחד הבמאים המעניינים והנועזים בקולנוע הישראלי. ביום שבת, 10.12, החל משעה 20:00, נשדר אחד אחרי השני את סרטיו "התגנבות יחידים", "חתונה מאוחרת", "מתנה משמיים" ו"רווקה פלוס".  ב- 21:30 נשדר  תכנית מיוחדת של "מדברים סרטים" בכיכובו.

 

שבת עם בועז דוידזון   יום שבת 24.12 החל משעה 16:30

בועז דוידזון הוא אחד הבמאים שהצליח לפצח בצורה הכי מדוייקת את הטעם הישראלי, הסרטים שביים הביאו מליונים לבתי הקולנוע ועד היום נחשבים לסרטים המצליחים והאהובים ביותר שהפיקו כאן.

 

ערוץ yes קולנוע ישראלי גאה להציג יום שידורים מיוחד מלא בסרטיו של  דוידזון: "צ'ארלי וחצי", "אלכס חולה אהבה",  "לול" , "חגיגה בסנוקר", "חצי חצי" ו"עזית הכלבה הצנחנית".

 

במהלך יום השידורים נשדר שני פרקים בשידור בכורה בסדרה "מדברים סרטים" בהם משתף דוידזון בסיפורים בלעדיים מאחורי הקלעים של סרטיו והמפורסמים .

 

 

 

 

 

"מדברים סרטים" – ימי חמישי ב-21:30   

חמישי, 1.12, 21:30  ערן ריקליס – ראיון עומק עם אחד הבמאים הישראלים הוותיקים והמצליחים של הקולנוע הישראלי. אחרי התכנית נשדר את הסרט: " זוהר".

 

חמישי, 8.12, 21:30  שבי גביזון –  מבט אל תוך הקולנוע המיוחד והמרגש של שבי גביזון. אחרי התכנית נשדר את הסרט: " שורו".

 

חמישי, 15.12, 21:30  יעקב גולדווסר – ראיון מרתק עם הבמאי יעקב גולדווסר. אחרי התכנית נשדר את הסרט "אבא גנוב".

 

חמישי, 22.12, 21:30  אורי ברבש – אורי ברבש יושב מול המצלמה ומספר על הקריירה הארוכה, על תהליכי הכתיבה והיצירה ועל העבודה מול השחקנים. אחרי התכנית נשדר את הסרט "מאחורי הסורגים".

 

חמישי, 29.12, 21:30  רנן שור – שיחה עם רנן שור, האיש שבשנות השמונים שינה את מפת הקולנוע הישראלי עם בלוז לחופש הגדול ובתור המקים של בית הספר לקולנוע סם שפיגל.

 

Check Also

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון

שבת 17.10 ספורט1 12:55 דרושפאקה – אפיון בלדיספור (סל טורקי)  15:55 סערה בממלכה עם עופר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.