יום שלישי , דצמבר 18 2018
Home / כללי / חדשות הוצאות הספרים
לוגו פופ טארטס

חדשות הוצאות הספרים

הסכם שותפות חדש בין הוצאת "ידיעות ספרים" להוצאת "תמיר//סנדיק"
 

דורית תמיר ושי סנדיק, בעלי הוצאת הבוטיק תמיר//סנדיק, חתמו על הסכם שותפות עם הוצאת ידיעות ספרים. במסגרת שיתוף הפעולה תמשיך תמיר//סנדיק לשמור על בידול בכל הקשור לפן המערכתי – בחירת כותרים, תרגום, עריכה וכיוב', ותיתמך על ידי "ידיעות ספרים" בכל הקשור למערך הלוגיסטי והשיווקי.

עד כה ראו אור 16 ספרים בהוצאת תמיר//סנדיק, והם מאופיינים בתרגום משובח, בעריכה מוקפדת ובהפקה מושקעת. תמיר//סנדיק מביאה לקהל דובר העברית תרגומים חדשים ליצירות קלאסיות, כאלה שתורגמו בעבר וכאלה שלא תורגמו מעולם, תרגומים לספרות איכותית בת ימינו, וכן תרגומים של ספרי ביכורים, קולות חדשים ורעננים בספרות הנכתבת כיום באנגלית ובצרפתית. בימים אלו, במלאת 100 שנים למותו של הנרי ג'יימס רואה אור ספרו מכמיר הלב: "מה ידעה מייזי".
 
הוצאת תמיר//סנדיק זוכה באופן עקבי לאהדת הקהל ולביקורות משבחות: "כל מה שתמיר//סנדיק מוציאים זה פנינים…הוצאת בוטיק מצוינת." (אמילי עמרוסי ויובל אלבשן, רשת ב') "אני לוקחת את הספרים של תמיר//סנדיק בלב שקט כי תמיד אפשר לסמוך על הבחירות האיכותיות שלהם" (גילית חומסקי, מקור ראשון).
 
תמיר//סנדיק מצטרפת לשורה של הוצאות לאור החולקות שותפות עם הוצאת ידיעות ספרים, ביניהן: אחוזת בית, עלית הגג, פן, בבל, סימנים, אסטרולוג, בית – יצירה עברית, סירקיס וטל-מאי.
 
דוב איכנולד, מו"ל הוצאת ידיעות ספרים: "אני מברך ושמח על הצטרפותם של תמיר//סנדיק להוצאת ידיעות. אני בטוח שיחד נוציא עוד הרבה ספרים נהדרים ונעשיר את מדפי הספרים בישראל".

דורית תמיר, מו"ל הוצאת תמיר//סנדיק: "במצב הלא יציב בו שוק הספרים נמצא היום, אנו שמחים על האופציה שניתנה לנו. שי ואני מקווים שבאמצעות שיתוף הפעולה המבטיח עם ידיעות, נגיע עם ספרינו לקהל גדול של קוראים, ונוכל להמשיך להוציא לאור ספרים שנוגעים בנו. בזמן פעילותה של ההוצאה יצרנו קהילת קוראים חמה וחזקה, ולא נפסיק לטפח אותה לרגע."
 

בדוק גם

נולד להיות חברותי

ספר חדש לד"ר עדה בקר, מחברת "לגדל ילד חברותי" נולד להיות חברותי מדריך להורי תינוקות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.