יום חמישי , יולי 16 2020

החלה ההרשמה לתוכנית הסטארטאפים של מאסטרקארד

– Start Path תוכנית הסטארט-אפים של Mastercard, מכריזה על פתיחת ההרשמה למחזור חורף 2016 ומגבירה את החיפושים אחר חברות סטרטאפ ישראליות

בעקבות השתתפותה בתכנית הצטרפה חברת הסטרט-אפ VATBox הישראלית למערך הספקים של Mastercard וכעת היא אחראית להחזרי המע"מ של החברה

חברות הסטרט-אפ הישראליות SuperSmart  ו-PayKey, , עובדות אף הן עם Start Path  על זיהוי תחומי צמיחה ואפשרויות לשותפויות שיאפשרו השתלבות בתוך Mastercard ומחוצה לה

 

Mastercard הכריזה על מחזור חורף 2016 של תוכנית Start Path Global, היוזמה הגלובלית של החברה לתמיכה בסטארט-אפים מבטיחים בשלבים מוקדמים המפתחים את הדור הבא של פתרונות מסחר ופינטק. התוכנית מיועדת לחברות ישראליות השואפות אשר מעוניינות לשתף פעולה עם תאגידים טכנולוגים או פיננסים גדולים כדי ליהנות ממומחיותם התפעולית ולבחון טכנולוגיות חדשות.

Mastercard עבדה עם חברת הסטארט אפ הישראלית VATBox  הממקסמת את שיעור החזרי המע"מ לחברות בכך שהיא מספקת למנהלי כספים ולאחראים למיסוי תאגידי תמונה ברורה יותר של הוצאות המע"מ שלהם. VATBox ערכה פיילוט יחד עם Mastercard באירופה שבו הדגימה את יכולתה למכן את החזרי המע"מ, לספק נראות לתהליך דרישת ההחזר ושיפור האיכות והציות.

בעקבות הצלחת הפיילוט הצטרפה VATBox למערך הספקים שלMastercard  וכעת היא אחראית להחזרי המע"מ של החברה.

חברות הסטרטאפ הישראליות SuperSmart  ו-PayKey, , עובדות אף הן עם Start Path  על זיהוי תחומי צמיחה ואפשרויות לשותפויות שיאפשרו השתלבות בתוך Mastercard ומחוצה לה.

תוכנית Start Path היא חלק מיוזמה רחבה יותר של Mastercard למעורבות בזירת חברות הסטרט אפ. התוכנית מתמקדת בזיהוי האופן שבו חברות הסטרטאפ הטובות והמבריקות ביותר יכולות להוסיף ערך ללקוחות, לשותפים העסקיים ולתעשיית השירותים הפיננסיים שבה פועלת Mastercard. מועמדויות למחזור חורף 2016 של Start Path Global יתקבלו עד 11 באוקטובר 2016

Start Path הוקמה בתחילת 2014 כאמצעי המשמש את חברת Mastercard לשיתוף פעולה ישיר עם חברות סטרט אפ ברחבי העולם המפתחות פתרונות חדשניים המכסים הכל – מבינה מלאכותית ומסחר המבוסס על ממשקי שיחה (Conversational Commerce) עד בסיסי נתונים במודל Blockchain. בשנתיים האחרונות עבדה Start Path עם יותר מ-90 חברות ב-24 שווקים. הודות להיכרות עם חברות הסטרטאפ המשתתפות בתוכנית, MasterCard מפעילה כיום ניסויים בטכנולוגיות שונות או השקיעה ישירות בקרוב ל-20% מהחברות שהשתתפו בתוכנית.  

"ב-2014 רצינו להרחיק לכת מעבר ליוזמות של החברה ולתמוך בחידושים שמפתחות חברות חדשות ועולות הנמצאות בשלביהן המוקדמים," אמר סטפן וויפר, המנהל הגלובלי של תוכנית Start Path של Mastercard. "Start Path נוקטת בגישה מותאמת לכל סטרטאפ המתקבל לתוכנית על מנת ליצור ערך לאותו סטרטאפ וגם לאקוסיסטם הכוללת. אנו מאמינים שבעבודה עם חברות סטרט אפ אין פתרון אחד שמתאים לכולם ולכן אנו משתמשים במנגנונים שונים כגון פיילוט בתוך החברה, APIs של Mastercard וגישה לבסיס הלקוחות ורשתות השותפים שלנו.

אנדרש המברגר מנכ"ל Mastercard ישראל מציין כי  "תוכנית Start Path  נחלה הצלחה רבה בישראל וכעת מגבירה את החיפושים במדינה, עדות נוספת לקהילת הסטרט אפ התוססת בישראל. מטרת התוכנית להישאר קרובה לחדשנות הנובעת מישראל ולסייע להצלחתן של חברות בשלבים מוקדמים הטורחות על טכנולוגיות מסחר של הדור הבא. התוכנית הווירטואלית בת ששת החודשים תסייע לחברות סטרטאפ מישראל להתמודד עם בעיות עסקיות ותציג בפניהן הזדמנויות עסקיות מרחבי העולם".

אודות Mastercard Start Path

Mastercard Start Path היא תוכנית גלובלית שנועדה לתמוך בחברות סטרטאפ חדשניות בתחילת דרכן המפתחות את הדור הבא של פתרונות מסחריים. Start Path הוקמה במטרה לסייע לחברות early stage להרחיב את עסקיהן במהירות ולהגיע לעצמאות. חברות הסטרטאפ נהנות מהידע של רשת המומחים הגלובלית של Mastercard, מגישה ללקוחות ושותפים של מסטרקרד ומהיכולת להוסיף חדשנות לפתרונות של Mastercard. למידע נוסף בקרו ב-www.startpath.com או עקבו אחר Mastercard Start Path  בטוויטר ב- @MAstartpath.

 

ניתן להירשם בעמוד התוכנית:

www.startpath.com

Check Also

וידאו קומיקס בקולנוע: הקמפיינים של “הנוקמים: סוף המשחק”

זוכרים את קמפיין המשכנתא שהשתמש ב”הנוקמים: מלחמת האינסוף” לפני כשנה, והדגים עד כמה מאמינים בהוליווד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.